Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci nisam ja u pitanju. Ladno sam pomislio da sam nerealan po pitanju FOV-a jer igram COD2 pa sam navikao da bude siroko ali ovo je ko da gledam kroz cev. Stalno se okrecem levo-desno da mi nesto ne promakne a pored zvucnih efekata koji imaju do sada po meni najbolje odradjen "derem se iz druge sobe pa me cujes tako" efekat stalno se strecam da mi neka maskirana spodoba ne zabode kuku u vrat.

Ja imam 7600gt, 2GB memorije i procesor na 2 nesto. Pod 1280x1024 , sve prebaceno na high i radi sasvim lepo. Jedino sto se desi da secne kad krene igra po prvi put.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Posto su me svi iskulirali, stavio sam da se skida neka verzija od 6.7GB sa newsa. Sad kad imam 512, trebace mu dan ipo za download, sto je ok, da ne cekam ja vas! Javicu se ako bude nekih problema sa krekovanjem, posto pola ljudi kazhe da im radi, druga polovina da ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Ako ne okinem godinu na faksu/budem morao da placam prenos ispita ima bre da kupim low budget c2d mashinu i da ga igram u 640x480 na svom 1650pro pa makar povracao na pola sata od teskobe premalog fova :) Na sempronu 2800+ oc @2ghz necu ni da probam :P

Sempron 1.6 @ 2.2, 2600XT, giga rama - radi super u 1024 high sa post procesiranjem.

Link to comment
Share on other sites

Posto su me svi iskulirali, stavio sam da se skida neka verzija od 6.7GB sa newsa. Sad kad imam 512, trebace mu dan ipo za download, sto je ok, da ne cekam ja vas! Javicu se ako bude nekih problema sa krekovanjem, posto pola ljudi kazhe da im radi, druga polovina da ne radi.

Ja bi ti doneo Milane ali posto vidim da neces da cekas petak onda skidaj sam :D

Link to comment
Share on other sites

imam ja ovu verziju od 6 i nesto giga, mogu posaljem nije frka

G, jel mozes da mi narezes danas Bioshock. Ja radim na Novom Beogradu kod Hayata. Preselio sam se skoro pa nemam jos net, a igra mi se Bioshock. Ako ti nije problem da se nadjemo kod Hayata, donosim 2 prazna DVD-ijca.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

bioshockart.jpg

Label: Take-Two Interactive Software

Catalog#: 5238267/MUS

Format: CD, EP

Country: Europe

Released: 24 Aug 2007

Genre: Electronic

Style: Leftfield, Synth-pop

Tracklisting:

1 Beyond The Sea (3:15)

2 God Bless The Child (3:58)

3 Wild Little Sisters (3:56)

Moby radio ziku za bioshock :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...