Jump to content

Telekom aDSL


Stator

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma dajte, sad ste se setili monopolista. Pa telekom svim provajderima vec daje adsl, pa svi vi "telekomrsci" na sezamu/yubcu/etc vec mesecima unazad placate cirka 1000 dinara od tih 1500/1800 telekomu za taj adsl prikljucak. Samim tim, ako telekom krene u ovo kako je planirao, lako mozhe da "zatvori" sve provajdere, prvenstveno cenom a onda i drugim, manje "lepim" sredstvima. Znaci jedan veliki igrac je oduvek postojao, nego se telekom nije puno interesovao za te "mrvice" koje daju provajderima, a sada im je (odredjenim promenama u vrhu) i to postala sfera interesovanja.

Link to comment
Share on other sites

450 ako placash kod njih u radnji, a telekomov znachi 590, shto je vec znachajna razlika kad govorimo o ovolikim sumama; nije neka para ali razlika postoji. chovek se zapita koliko zapravo njih to koshta.

kesh nije bila moja poenta, nego da su bahati i bezobrazni, ali kad imash velju za ministra kako da bude drugachije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Preleazim na telekom, poshto mi je ovo poslednji mesec kod yubc.

Placam 1900 din za 256k, a mogu za 200 din vishe 512k da uzmem. Kvalitetni jesu, al' sa cenama su bezobrazni. Zadnji mesec sam zbog faxa ukljuchio komp 5 puta, shto mu dodje 5 dana korishcenja neta i opet sam platio 1900 din. Kod beotela ortak je platio 1400 din za zadnji mesec iz prostog razloga zato shto nije koristio komp 10 dana [1750 din je 256k flat]. Kod telekom adsl-a je jedina mana shto se placa depozit od 5900din [mada ko uzme pre decembra dobro ce da prodje]

Link to comment
Share on other sites

Mnogo bre kakite. Davao bih 100 jevreja mesechno za bilo kakav ADSL, bilo shta shto je bolje od dial-upa.

shto ne probash sa bezicnim netom(WiFi), ili kablovski ?!?

ja sam tako i nashao svog provajdera zezao se na ES forumu,

i vidim neki lik zainteresovan za ugradnju AP u mom kraju, ja reko

super xtra sad da ga priupitam neshto.... mi se dogovorimo chovek dodje

sutradan izmeri signal, sledece nedelje doshao montirao AP i evo sad

sljaka kao leptir [:D]

probaj na EliteSecurity Forumu

Link to comment
Share on other sites

Krenula rasprodaja.. sezam snizio cene najmanjeg flat paketa na nesto preko 1424 ako im dodjes na noge u prodavnicu :P + daje popust na duze uplate, cinjenica da nisu snizili na telekomov nivo verovatno znaci da telekom ima damping cene u prvih par meseci dok se glupa masa ne popali a provideri pocrkaju od gladi ne verujem da im odjednom jeftinije daje adsl prikljucak :p Ocekujem da mi protok naprasno opadne sa 27KB/s na celih 20-22KB/s posto jelte ne mogu da stvore niotkuda tu razliku u ceni :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Necemo uci u kvalitet telekomove ponude.

Ono sto mogu da kazem, uradili su takvu svinjariju, monopolisticki potez, krivicno kaznjiv potez da je to ludilo.

Uzasna zemlja.

malo je duga prica da pricam, al stvarno je u.z.a.s

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...