Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve je to ista fabrika i isto govno..

lost ce da ti traje do 2010 minimum tako da gubi smisao..

I nije bas isto govno.. :) Prison break je jedan obican Escape from Alcatraz samo opisan do detalja i kod koga je malo razvucena prica.. Ajde uporedi LOST sa nekim filmom ili uopste necim sto imalo podseca.. Meni je LOST skroz jedinistven, zanimljiva mi je prica i zato mi se mnogo svidja.

Link to comment
Share on other sites

^

brate razvucena je i u jednom i u drugom samo to sam teo da kazem..jeste zanimljivo ali mi ovo ispod smara osecaj.jbt sta ce sve biti do 2010? mozda budem radio na zelenortskim ostrvima:)

nema minimum maximum, josh tachno 48 epizoda losta ce biti prikazano tokom ove i josh 2 sezone, sa finalom u junu 2010.

malo li je na ovu skupocu?:D

Link to comment
Share on other sites

taj rad, nema vestachkog priduzhavanja serije/radnje/bilochega....nego pisci znaju koliko vremena imaju da zaokruzhe prichu u koherentnu celinu vrednu gledanja...

mada opet...nikad ne mozes iskljuchiti neke random IRL stvari koje utichu na seriju...tipa adewale (Eko) je SAM trazhio da ga sklone iz serije jer su mu poginuli roditelji i nesto se strashno izbedachio i jednostavno trazhio da izadje...

Link to comment
Share on other sites

E, posto ne gledam Lost, cisto me zanima - jel su oni jos uvek ladno na onom istom ostrvu? Mis'im, nisu probali da pobegnu, da ih neko nadje u medjuvremenu itd?

Kapiram da odgovor nije lako dati pa ako nekoga ne mrzi neka baci, mozhe i u spojleru ako ce da spojluje nesto drugima i to :)

Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

evo sace mendzhi to da uradi, u spojleru naravno ;o)

edit

vidi ga cccc

laki... serija, iako se njena "sadashnjost" odvija na ostrvu (i taj sadashnji tok priche je tek nekoliko meseci, nema bodzhitjnih i thanksgiving specijala u lostu ;oP) pokriva preko 15 godina, prvo kroz fleshbekove koje si mogao da vidish u prve 2 sezone, a onda u trecoj su pocheli sa "flashforwardima" odnosno pokazuju buducnost ljudi nakon ostrva

takodje mislim da je laki mali lenji ghay ;oP

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pojasnjenju svima :)

Sto se lenjosti tice, nisi valjda ocekivao da cu gledati cetiri sezone serije po 2x epizoda, pa odakle mi toliko vremena, osim da masovno FF-ujem ili da naprave one flash filmove sa zechevima "lost u dva minuta" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne zelim da gledam, kontamd a se neshto zagovnalo, da su oni i tamo i nisu i da imaju neki vishi plan predvidjen od strane nekog svevishnjeg koji to zapravo nije;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

margi, nisam iskoristio prilikE da se sit nahejtujem ljudi sto prate pb na pb topicu, nemoj ni ti da to radish sa lost-fanovima na lost topicu i sve ce biti ok...da ne ulazimo u rasprave o besmislenim polot twistovima i nedostatku dugorochnog planiranja ;o)

Link to comment
Share on other sites

ja ne vidim kako nekom lost moze da bude nezanimljiv pa da hejtuje... serija je imba totalno... likovi dijalozi kamera okruzenje cela prokducija.... prosto je uzivanje samo gledati je i ne pokushavajuci da razmrsish prichu ako te to mrzi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...