Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

shta 70/70 ? zar nije 100 ?

nemoj biti lud da ne uzmesh josh jedan chas ili dva do tada ili da ne vozish. bolje chas, nego neka druga kola jel cesh na njima polagati.

@topic

fina blejica, sad malo skuca pa kuntic. sutra xy stvari.

jok, 70 je maximum bodova koje mozhesh da imash ;) a nije problem u tome shto ja ne zhelim da uzmem chas, vec instruktor kazhe da mi je dovoljan jedan chas ;) u shta ja chisto sumnjam [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a shto ce biti veselo?

Zato shto mi je stavio na pozivnicu +2, kao "za sluchaj da ne mozhesh da odluchish kog dechka tjesh povesti"...pa moram da ispitam ko mu i dlje daje informacije o meni, ZA KOJE NI JA NE ZNAM, jer dok smo bili zajedno imao je naviku da platja ljudima da me prate kad izadjem sa drugaricama, slikaju i sl...

a shta mi se deslio pre pola sata...

Situacija: Sedim u gatjama i majici u dnevnoj sobi, slusham muziku i radim neku statistiku dok mi mama sushi kosu. Pogledam kroz prozor i vidim nekog tipa u dvorishtu kako drzhi neko cvetje. Kazhem mami :"ha ha ovo je za mene" naravno NISAM to stvarno mislila vetj sam se shalila...Mama:"Nisi jedina devojka u dvorishtu". Posle dva minuta, kuca tip i pita je l' to stan Sheat. Mama kazhe jeste. Onda lik kazhe da mu treba Andjela. Mama kazhe bolesna je. On kazhe da je dobio naredjenje da preda cvetje, da ga mojoj mami i ode... Sad, tu je bila porukica, neka pesmica... Naravno nije se potpisao...

"Ide bubamara

nema gde da spava

nashla krevetitj

gili, gili, gitj

Nasmeshi se :)))"

E sad, zanima me da li je neko vetj chuo tu pesmicu... Jer ako nije, to znachi da je tip sam napisao pa onda ima manje osoba koje su mogle da poshalju jer ima dva tipa koja su mi u poslednje vreme pisala pesme...

Hvala unapred....

Znam da je glupo...ali jbg....:)

Edited by Angie
Link to comment
Share on other sites

Radim u rudniku... Ups, ne, radim u ofisu, sada je jebenih 02:04, a ja pravim interaktivnu kartu juznog federalnog okruga Rusije da bi jebeni Putin sledece nedelje mogao da pokaze kako je Rusija jaka u sferi visokih tehnologija... Jebesh Rusiju kad im Srbin pravi visoke tehnologije [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

nocas sam objasnio "deci" [;)] u Daliju, kako mozesh izgledati urbano i lepo, a da pri tom nisi anoreksichni gej ili opsednut propadanjem i dizanjem iz bencha [;)]

nobles

realno. dobar ti je onaj zonfa, keep it simple.

budio sam se tri puta jutros, u 8, 9, i 10. 8 je rano, u 9 nisam mogao da ustanem, a i u deset sam se na jedvite jade pridigao, pa sam skapirao da sam popio dosta piva sinoc pa me to izmorilo. turio sam jaja da se obare, pa sad cirkam erl grej dok chekami chekiram forume. posle da se radi muziku, tegovi, i da se kucka malo diplomski. ah.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...