Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a srbo druzhe zaista posle toliko vremena sa tobom tvoja zhena, etalon lepote koji unistava potencijalne vze celom forumu, sumnja u tvoju orijentaciju...auuuuu ;o)))

znash kako, hormoni i to posle porodjaja, svashta zenama prolazi kroz glavu [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da nađem vremena za ništa kada sam druga smena, pa to ti je.Čekao sam 43 posle teretane 45 min, sreo ortaka iz ulice i tako idemo mi ka kući i vidim masu ljudi dolazi iz pravca naših gajba,i samo jedan kaže ortaku "ej, gori ti kuća", ovaj brže bolje potrči, ali srećom brzo su došla 3 kamiona pa vatra nije dosta zahvatila.Inače šta se sve tom liku izdešavalo u životu, nikako da mu krene, prvo proteran sa Kosova, pa mu burazer pogine u saobraćaju pa sad ovo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fin dan, ujutru odradio lagan trening, posle učio sa ortakom, različite predmete za različite fakseve, al fora je u tome da je obojici bedak da zabušavamo pred onim drugim :)

posle bleja u gradu ihaj, šta jedan prdonja više da poželi od jednog dana...

Znači, treba mi "Dark Genesis" 5-CD Box Set od Iced Eartha! Dajem koješta zauzvrat (1200 albuma, više stotina spotova, par desetina koncerata itd.)!

Ali uslovi su sledeći: mora biti rip sa tih diskova, znači nikakve budževine tipa pesme sa originalnih albuma i bootleg demoa poređane po redosledu kao na "Dark Genesis" diskovima, ili rekompresovane empetrojke. Nego finest-quality mp3-ojke grebovane sa ovoga, ili još bolje CD-audio kopije originala (mada ovako verovatno niko nema, al šta znam). Znam da Dark Genesis može da se nađe na netu, ali trekeri za te torente ne rade.

jel imaš ti na čemu da čuješ tu razliku u kvalitetu?

nije hejt, zanima me pomalo audio oprema, pa reko da se pohvališ.. :)

' date='Sep 14 2006, 20:09' post='866563']

Moracemo da otvorimo deo foruma za rodjake, vidim ja.

family man, aspekt.

zena prochitala naziv topica Gay For Pay i pogledala me mnogoznachnim upitnim pogledom

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

gde si iskopao dr.albanaaaa.... :D

elem, juche na roshtilju je bilo dojaja.. pikali fudbal sa devojkama, ondak i malo odbojke, spremali klopu satima, posle ... ja stvarno ne znam iz kog naftalina, ali eto, likovi su iskopali neke starogradske pesme i pevali i ... aaaa... :D

[naravouchenije] kada idesh sa medicinarima na roshtilj ili bilo gde, uvek budi spreman na puno bolesti [/naravouchenije]

klopa je bila extra ali se prebrzo pojela no dobro :)

(glavna chinjenica je da je bilo vishe cica nego momaka :P ne ko na rur sakupljanjima:DDD)

sad shljaka, ima se posla puno i tako..... vidmo se posle

btw. najvishe me plashe perverzne maloletnice :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

bleja na poslu... sad upravo doruchkujem n0#3 i slusham bata Louisa i kulazha....

inacheee, saber rider and the star sherifs... pending 60% \o/ [:)]

vreme je promissing tako da SirNeo ti zhelim lep provod :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

bila bi lazh kada bih rekao da jesam :)

@topic - ovi dani mi bash brzo prolaze.. ko u dzhoovoj pesmi spid of lajt... uzhas :D

ali glavno je da se lepo zekim i napokon sam nashao mir sa unutrashnjim ja :)

a ti bata ale odma da palish icq i prestani da se zaebavash :D :P

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

gde si iskopao dr.albanaaaa.... :D

elem, juche na roshtilju je bilo dojaja.. pikali fudbal sa devojkama, ondak i malo odbojke, spremali klopu satima, posle ... ja stvarno ne znam iz kog naftalina, ali eto, likovi su iskopali neke starogradske pesme i pevali i ... aaaa... :D

[naravouchenije] kada idesh sa medicinarima na roshtilj ili bilo gde, uvek budi spreman na puno bolesti [/naravouchenije]

klopa je bila extra ali se prebrzo pojela no dobro :)

(glavna chinjenica je da je bilo vishe cica nego momaka :P ne ko na rur sakupljanjima:DDD)

sad shljaka, ima se posla puno i tako..... vidmo se posle

btw. najvishe me plashe perverzne maloletnice :D

staaa...ishao si na roshtilj sa medicinarima i nisi me zvao?!...razocarao si me, sledeci put kad budem isao na rostilj sa bibliotekarima necu te zvati!

btw, evo zavrsih poslove i stigoh kuci malopre, valja jesti nesto sad...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bata Kolentze saves the day ;)

Ale - da... ali samo Bony s Krilcima :)

DuleSmoreniStvore - znachi tako, e pa vidish, nisam ja tebe nishta vishe zaebo no shto si ti mene... jer

[

razocarao si me, sledeci put kad budem isao na rostilj sa bibliotekarima necu te zvati!

znachi da si vetj bio sa bibliotekarima na roshtilju a nisi me zvao...

tako da nema shta da ti se ja pravdam :/ pffff

:D

i da.... ne znash da igrash DOTU!!!! olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...