Jump to content

Vojska ukinuta u CG


Recommended Posts

izraelce kapiram zashto sluzhe vishe godina vojsku, i zashto ZHELE da sluzhe.

shto se mene tiche, ja ionako ustajem rano ujutru, trenuram i imam dovoljno drugara pa mi vojska nece doneti nishta novo.

a priche iz vojske, heh. svaki treci lik se sabijao od droge. not my scene..

inache jedan moj ortak iz bg je sluzhio u bgu, ali to je zato shto se dobrovoljno prijavio u gardijsku.

nego..

ZHENKO DAJ SLIKE OLOLLOLOLO!!! [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opusteno, pretpostavljam da je mislila na mene i moju konstataciju "glupi ste ko kurac". nemoj da ti toliko egocentrican [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:))))

da ali pomenula je trudove i udaranje u muda, a ja sam tu nesto kenjao o tome :)

tako da pretpostavljam da je na mene mislila da sam je vredjao...

mada ajde da napravimo kompromis...

obojica smo je vredjali :)))

svi srecni svi veseli :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a ti sto dobiju gardu su tek ludaci...treniraju ko da su 63ca a nicemu ne sluzhe =o)...mad ani 63ca ne sluhzhi nicemu =o))

a za izraelce, oni su pricha za sebe...trenutno samo chekam dal ce libanci da dobiju nemachke plave shlemove koje su trazhili, to ce biti roflmao =o))

a kru kurac nije glup koliko je tup jedino sto se uvek koristi sa pogreshnim atributom...chisto za ubuduce, da ne pravish greshke ko shiroke mase ;o)))

Link to comment
Share on other sites

kruko >sad si zenomrzac

ma ionako su sve zene kurve!!! zasto sam ja zenomrzac zbog chinjenica?!

Kruko > i nameces svoje misljenje drugima!

zar ja?! :> niiiiiiiisaaaam [hipnoticki pogled]hail jokerman hail jokerman hail jokerman[/hipnoticki pogled]

:>

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahaah da da def je fizicko celicenje..bre ceo dan ste za kompovima..da vidim da vam uvale pusketinu i aj trci dok ne svisnes..budete 100% fizicki pripremljeni posle toga

a sad sto zene tvrde da je to celicenje,pa sta znam,pod jedan :da vas se otarasimo na par meseci icon_smile_big.gif ,pod dva: dodjete "zeljni svega" icon_smile_wink.gif , pod tri : jaci ste i bolje izgledate(mada to ne mora da se i podrazumeva)..jel dovoljno razloga sto smo za da odete

a ta tortura i to..ma daj,pa covek se na sve navikne,pa mozete malo i da slusate naredjenja "viseg cina"

hmmm, jel to trcanje dok ne svisnes i sl. isto iz prica tog ortaka sto je bio u Beogradu, isao kuci da kenja itd., il vojska ima neku drugu stranu takodje ? :)

Za "celicenje" te vrste u fizickom smislu ima mnogo boljih opcija za koje ti ne treba pusketina.

Zatim meni se recimo ne gubi nikako godinu dana zivota na to da me neko "celici" :)

Ne vidim nikakvu poentu u tome da izgubim godinu dana i brdo novca koje cu tamo potrositi + necu zaraditi, da bih se setao okolo u prljavoj uniformi, spavao medju bubasvabama koje sam 2 meseca iskorenjavao iz svog sopstvenog stana i cuvao rashodovane kamione.

Cak i da te usere da imas vezu ili slucajno uletis u kombinciju (upoznas tamo nekoga, dogovoris se, ucinis nekom uslugu) da stvarno mozes da se vracas kuci kad hoces to i dalje ne menja cinjenicu da se dzaba maltretiras i gubis 6 meseci - godinu dana zivota bespotrebno.

Ako je tvom ortaku trebalo u zivotu da izgubi 6 meseci - godinu dana (zavisi kad je isao) i da ga tamo neko celici i vaspitava posle 20. godine, dok se on zajebava godinu dana, meni to ne treba.

Opet meni licno bi i to u tih 6 meseci u askari vise odgovaralo nego da idem civilno 9 meseci, posto zivim sam i na civilnom ne bih imao od cega da placam racune, hranu i sl. ... ovako bih bar mogao da izdam stan i da trosim te pare dok spavam u kasarni i jedem pasulj i ubudjale kobasice, ali to ne cini vojsku manjim govnetom.

A ti sto su zeljni svega posle vojske ... to je isto posebna prica, obicno su zeljni da dodju sebi posle iste, ako su je uopste osetili :)) taj ceo komentar cu shvatiti kao salu :)

Od devojaka koje su "pro army" orjentisane, kao sto moja nije, cu prihvatiti glediste kada prva od njih pristane da slusa "naredbe viseg cina" i da meni pegla, kuva i pere po kuci godinu dana jer sam joj eto, ja tako kao neki tamo "visi cin" rekao. [:D]

Da se ogradim pre nego sto pomislis nesto pogresno - nemam ja nista protiv tebe, ovaj moj post iako sam tebe quoutovao nije upucen samo tebi, i u principu se slazem da (sem one da "muskarci najbolje u vojsci vide u kakvom je zemlja stanju, a zene na porodjaju") porodjaj i askara nisu 2 uporedljive stvari - samo se eto ne slazemo po ovom pitanju :)

Ono sto je bitnije s druge strane je to da nam nova zenka na forumu nije narocito druzeljubiva, sto je nesrecan splet okolnosti :(

Link to comment
Share on other sites

pa realno pogledajte ovu diskusiju.

prichate o nashoj vojsci i vojsci uopshte (ili josh gore izraelskoj). a to nema veze jedno sa drugim.

prichate prichu sa devojkom/zhenom o vojsci. to je kao da prichate koga vishe boli kad radite anal, sa devojkom, bez vazelina, a oboma prvi put.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Rezime:

1. Neko postavi temu da su u CG ukinuli vojsku.

2. 3. vec govori o tome da li je vojska dobra ili ne.

3. 39. post pise zenska osoba.

4. Nastaje opsta pometnja.

5. 49. post direktno vredja zensku osobu.

6. U 53. postu trazi se slika od zenske osobe.

Topik treba da se zove:

"Ponasanje ljudi na internetu: Kako preko price o vojsci druge zemlje doci do slika zenske osobe"

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pa shta vam je ljudi kao da niste chitali najtirazhniju knjigu u nas (izashla bash sad):

ratko.JPG

zhanr:

Napeti Erotski Triler

plotna ukratko:

Jedan chovek. Jedna odluka. Jedan kurac. Ispovest nadchoveka, a pre svega generala koji ne prestaje da jebe, a nikad nije uhvacen sa spushtenim pantalonama.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jose bices upucan nastavis li sa zhenko

zhenka.jpg

Ono sto je bitnije s druge strane je to da nam nova zenka na forumu nije narocito druzeljubiva, sto je nesrecan splet okolnosti :(

rule of averages. prethodnih par su bile veoma "druzheljubive" - josh od sheyn nismo imale pravog hejtera [:D]

Sise...

Kada vas za max. tri godine kopljima naoruzhani crnci budu kuvali za ruchak pre orgijanja sa vashim zhenkama, setite se da ste sami krivi zato shto se niste obuchili u vojsci. :(

samo kad se setim tvojih neprocenjivih iskustava..

ti si u vojsci vishe nauchio o zhivotu direktora drzhavne firme nego o ratovanju [:D]

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga, mislim da bi u cilju sto bolje odbrane zemlje za nase zene trebali da uvedemo 6 meseci rada u fabrikama oruzja specijalizovanim za zenski pol i to u karantinu.

Em sto bi se naucile poslusnosti koju nisu ponele od kuce, em sto bi ocvrsnule pa ne bi plakale za svaku sitnicu, em bi bile nenormalno zeljne sexa kad se vrate odande ...

Neke od njih doduse ne bi morale da rade kao ostale vec bi im bilo do jaja jer bi samo pile kafu po ceo dan tako da bi u stvari uzivale u fabrickom radnom roku, izmedju vremena rada i odmaranja u budjavoj cebadi prostrtoj na podu sto bi im bilo zdravo za liniju, a sve to dok vracaju dug preDcima olololo

eh kakav prizor

photo02.jpg

melem za moje oci

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...