Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote 2 dana poksavam da se setim na koga mi shek lichi na ovoj slici =o))naravno u ONOJ fazi, nazhalost sa tim stashima ne mogu da nadjem slichku na netu =o(

ja sam skapirao njihovu slicnost jos jaaaako davno, i uvek kad vidim Pollarda setim se Nemanje. Dobro je, nisam jedini :)

Link to comment
Share on other sites

da sam riba

dao bih ovom azhdi da me jebe

i josh bih zvao drugarice

e i ja bi to isto uradio da sam riba. podo bi se samom sebi :)))

shekki bejbe pustam i ja brke bicemo sjajan tandem :)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

ja sam skapirao njihovu slicnost jos jaaaako davno, i uvek kad vidim Pollarda setim se Nemanje. Dobro je, nisam jedini :)

Laki ti znash sta kazhe Vasa..."u takvim trenutcima prvo pomislim, 'da je kole tu on bi me razumeo'...a onda me udari 'samo kole bi me razumeo' " =o))))

Link to comment
Share on other sites

evo da se i ja posle duze vremena ukljucim :)

moja sestra i ja

ja solo

za mace i gejeve :)

moja riba lololo

za provokativnije slike javite mi se na pm cena 149 din + PDV

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a zasto je voda u bazenu zuta?

"Žuta kao slama ili bezbojna: kronični intesticijalni nefritis. Blijedožuta ili bezbojna također ukazuju na dijabetes i pretjerano uzimanje tekućina. Žuta boja poput naranče nalazi se kod premalog unosa tekućine, pretjeranog znojenja, proljeva ili povišene tjelesne temperature. Mutna ili bjeličasta poput mlijeka može biti znak pijurije – prisustva gnoja u mokraći zbog upale mokraćnih putova ( cistitis, pijelonefritis..)."

sad sajro

ako je kao slama ili narandža znaš gde grešiš :P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e odsad kad vam neko kaze "get a life" svi trk kod Tjire da ga pitate kako je uspeo...samo uzivaj Tjiro

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...