Jump to content

RUR Stand @ WCG 2006.


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe resicu ja decu tako sto cu im opet krasti balone :)

Kad se setim nekog koji me je prosle godine pitao kolko je sat vremena :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

znaci nista od majica za wcg :(

ja bih dosao, jel bi mogao neko da me saceka ispred Sava Centra recimo, i ako mi moze neko reci koliko je otprilike taxi od zeleznicke do SC?

Koliko je upad na Q3 turnir, moze li se upasti uopste?

Koliko ce biti te nove maje bole, znas li?

aj vidimo se ljudi.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 26-og u BG-u ali sasvim drugo okupljanje, SBB COD2 party na *valjda* Adi. Ako nisam tresten svraticu na kraj da vidim ko je ko. Mozda i iskocim ispred vas onako iskezen i pod gasom. Jedino ce da bude frka ako su neki srcani bolesnici, za mrtve ne odgovaram.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja bih dosao, jel bi mogao neko da me saceka ispred Sava Centra recimo, i ako mi moze neko reci koliko je otprilike taxi od zeleznicke do SC?

Taksi bi realno ne bi trebalo da te izadje vise od 200 din, ali ako uhvatis one ispred zeleznicke moze da te izadje i 1000 :) Preporuka je da sednes na tramvaj 7,9 ili 11, pitas na koju stranu je ka Novom Beogradu i vozis se jedno cetiri stanice (svako ce znati da ti kaze gde je Sava centar). Kada dodjes tamo udjes na glavni ulaz i pratis znake ka WCG-u. Posle ces lako videti RUR stand, bice poveliki.

Koliko je upad na Q3 turnir, moze li se upasti uopste?

Za to imas ovaj topic ovaj topic. Ufur ne znam da li su se dogovorili, ali ce biti dosta simbolican, a nagrade ce biti, mogu slobodno reci solidne. Mada o tome vise sutra kad budem znao ceo spisak.

Koliko ce biti te nove maje bole, znas li?

aj vidimo se ljudi.

Bice rur majce samo drugaciji dizajn ???

pa dobro vazno da je rur :)

Bice RUR majci, ali ne za deljenje, uglavnom samo za ljude koji rade tamo. Nazalost nismo uspeli da odstampamo i majce za sire narodne mase, ali bice njih da se nabave posle WCG-a.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...