Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kiseee padaju evo vec stoti dan

opet smisljam nacin oblake kako da oteram

prizivam vraceve drevnih vremena

da zajedno sa njima otpevam

molitvu za sunce barem neonsko

samo se bojim da ne pokleknem

i promuknem

na ivici sam snageeeeeee

Six pack?

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

na RURu posle mesec dana... :)

i dalje nisam dobio kabl. net pa sam iskoristio ovo malo vremena na dialupu da se javim. :)

vratio se iz Tunisa, bila sjajna bleja, koristim preostalo vreme u Srbiji... bla bla.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

raspolozen sam nikad bolje...

skontao sam u cemu je fora... samo jedna osoba moze da me sjebe... i ta ista osoba je jedina koja moze da me oraspolozi...

sad sam popio litar vina, slusam dobru muziku i citam batman strip... najjaca blea ikad! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

raspolozen sam nikad bolje...

skontao sam u cemu je fora... samo jedna osoba moze da me sjebe... i ta ista osoba je jedina koja moze da me oraspolozi...

sad sam popio litar vina, slusam dobru muziku i citam batman strip... najjaca blea ikad! :)

poshto vidim da relativno chesto pijesh novi, jel bar neko koje valja? poshto sam ja uzhivalac dobrih vina , zanima me koje to charno pijesh? pretpostavljam crno, al koje? i kolko para?

Link to comment
Share on other sites

raspolozen sam nikad bolje...

skontao sam u cemu je fora... samo jedna osoba moze da me sjebe... i ta ista osoba je jedina koja moze da me oraspolozi...

sad sam popio litar vina, slusam dobru muziku i citam batman strip... najjaca blea ikad! :)

ehhh te cure :(

bas to sto kazes

al zvucis skroz emo

Daki , vecheras nista , sutra lashons!!!11

sutra se onda verovatno vidimo

imas separe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...