Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moji sutra idu tri dana u Morovic, na pecanje i ostavljaju mi praznu gajbu....

A ja pre deset dana raskinuo sa devojkom.

Zbogom surovi svete.

aj' da duvamo [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma samo sam simulirao drashka. vidimo se u petak, pa cemo malo na beerfest da te prodje tuga =)

a drasko ce ti banuti cim procita ovo :))

odo na bajs pa da se vidim s ortakinjom.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

popdnevna nepka, sredjivanje gajbe, ponovo nisam solo i za vrlo kratko vreme sam pozheleo da jesam .. al shta da se radi tako mi i treba kad ne uchim =D

moji sutra idu tri dana u Morovic, na pecanje i ostavljaju mi praznu gajbu....

A ja pre deset dana raskinuo sa devojkom.

Zbogom surovi svete.

aoaoaoao

zar nije vishe ?

imash dve opcije:

1. da pokazhesh da su istinite one priche o arhitekticama

2. da pozovesh na skre pomirenja

pa ako vas ne mrzi da se zaputite u daleku batajnicu, ok [:)]

pa kako da ga mrzi, za tako neshto je ishao i do NSa [:D]

boli vas qrac, a ja juche, danas i sledecih 2 nedelje radim 15 sati dnevno... rikn'o sam :(

jedina uteha je shto mi se vraca devojka sa mora u petak... mljac.

SRECKO !!!1

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Proteklih X dana ne mogu da se odmorim ko covek od posla. Kao i svaki avgust, pritisnuo WCG, a ovoga puta pravimo i neke promocije i miniturnire i na predkvalifikacijama, pa ce biti pravo loodilo. Onda izmedju dva WCG turnira sam u Nemackoj, pa moram sve pre toga da pozavrsavam sta imam, i pravo sa puta boze zdravlje (samo da se okupam kod kutje) idem u Sava Centar 26. Tako da, do petka ce biti udarno.

Link to comment
Share on other sites

EVO I JA PO PRVI PUT U ZIVOTU DA SE iznjakem ovde.

Pre svega krenuo sam u krevet u 1 da bi na kraju SHVRLJAO NA rur-u 4 izjutra...

Zasto !?!?!

Pa zato shto potichem od dva majmuna, koji mi jedan od njih daje da mu 5 strana srpskog prevedem na engleski i poshaljem PUTEM OLOL e-mail aa u 2 izjutra.

Ajde da je text da kazem seljachki prosto napisan nego pored toga shto je tehnichkog ili OET karaktera imao sam muka sa prevodom sumljvih hiroglifa pisanih u latichnom obliku dok naravno sam autor je zahrkao 5 minuta nakon predaje svog dela.

OLOL pa iz mene je pocheo da izvire ironichan humorr hah shta je sledece ne zelim ni da zamislim odoh da spavam nadam se da cu za 6 sati biti onaj stari, OLOLOL stfu ffs pozer na forumu, kenjane o zivotu i personalnim mukama nije moj stil ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...