Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kruko, majketi, a da tebi neko malo izmeri pritisak pa da prekinesh sa vezhbanjem i napitcima na bazi kofeina ako ocesh da te ta hronichna glavobolja vec danima vishe prodje?

pa aj bash cu da izmerim sutra. ali ono, vozim po 2-3 sata dnevno bajs, to bi valjda trebalo da ga smiri prilicno, a i danas nisam popio nista kofeina osim ovog pepsija veceras.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

neko reko zubar ??

ja isto ovih dana idem redovno, sredjujem kljove lagano...

inace, u armiji malo cimanja, jebu me za svaku sitnicu, kontam da je to cisto da zacine pred kraj...

al ono, odjebao sam ih, reidrektovao sve smarace na pravnika (koji je kao glavni bauk u firmi), tako da su malo iskulirali :)

sad idem da rezem neko sranje, pa na pos'o ;]

later..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

umirem od bolova... od nedelje me zub boli za, ne jednu, nego dve medalje... juche ceo dan nisam ustaja iz kreveta... chak mi je i zubar doshao na noge... JoJ kad samo pomislim shta me cheka kad prodje upala... UZAS!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

-jos samo jedan dan i sve tje biti ok..

-shvatio sam da treba da radim bar mesec dana (fizikalija) da bi zaradio pare za

camera-front-angled.jpg

-ali dobro dobar deo imam tako da, he he he...

86.jpg

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Vratila mi se devojcica sa letovanja \o/. Posle 2 nedelje :) Glupi aDSL mi nije radio jutros pa sam se 'zanimao' sa njim prokletinja je proradila napokon. Sada gleda da organizujem neki dorucak i kafu pa na ucenje koji mi ne ide nikakao :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...