Jump to content

Lokalizovana MS rekalma :)


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam iskreno prvih minut mislio da je ovo zajebancija, nisam gledao koji je url.

Bas je onako uradjeno pacenicki i sto se tice ideje i dizajna

Inace, malo licno iskustvo...dok sam u deusu imao narodni xp, mozda mi se jednom desio pad sistema.

Od kada sam stavio legalan, barem 1-nom mesecno (ovo je bas onako minimalno) mi isprsne jedan windows. I to obicno se ostete sistem.cfg i tako ti veseljaci.

Neki dan sam citao pamflet oko toga zasto je bolji originalni : u principu nijedna stavka nije istinita :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jako bedno, ali to se i da ocekivati od Microskota

jos se secam kako nam je profesor infomatike pricao kako je originalni software spas, kako neces dobiti virus i ostale baljezgarije koje ofkors nisu tacne. a kao "hocu original da bih skidao update" haha.

zamisljam armiju zombija: "aaaaa... buuuuiuiiuu....originaaaal....imaaaam originaaaal...pridruzi nam seeee..."

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SRBIJO , OCHE I MAJKO SRBIJO !!!!!!23123!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@#!@3123

GURNI GA JAKO

lololololololololololol

ovo su pravili isti ljudi koji prave prijemne ispite za skole iz "INFORMATIKE" :DDDDDDD

Ti taj test nisi proshao tako da titju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...