Jump to content

Istina o Miodragu Kuzmanovicu


Recommended Posts

mislim ne branim, ali ma daaaaaj!

zar tako ne prica svaki covek koji igra neku igru intenzivno dok je ne sazvace? bar je u mom slucaju tako ...

doduse i u drugim temama sem igara ... izgaram ! :)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm, da ti pomognem onda malo na socijalnom planu:

1. NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga ne igraju

2. NAROCHITO NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga extra mrze, jer im je upropastio igru koju su zaista voleli, tj wc3

jer ce te ti ljudi OPASNO mrzeti :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

hmmm, da ti pomognem onda malo na socijalnom planu:

1. NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga ne igraju

2. NAROCHITO NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga extra mrze, jer im je upropastio igru koju su zaista voleli, tj wc3

jer ce te ti ljudi OPASNO mrzeti :-)

Highl1 ovde, mrzi me da se izlogujem

da je wow upropastio wc3 je najveca glupost izrechena na forumu..

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Highl1 ovde, mrzi me da se izlogujem

da je wow upropastio wc3 je najveca glupost izrechena na forumu..

e to ces morati da mi jednom objasnis malo podrobnije, nemojmo sada o tome, jer je ovaj topic vec dovoljno sishao sa teme:-) Poenta je da je qzma poceo previse da smara sa wow-om, i da to pocinje da iritira ljude, narocito one koji ne igraju wow. Slicna pojava je dokazano prisutna i u RL, gde covek coveka opasno smara ako mu prica neprekidno o necemu sto ga ne intersuje, ili sto cak i mrzi- kao sto ja npr mrzim wow, u skladu sa tim mislenjem za koje ti smatras da je glupost...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

hmmm, da ti pomognem onda malo na socijalnom planu:

1. NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga ne igraju

2. NAROCHITO NEMOJ daviti o wowu ljude koji ga extra mrze, jer im je upropastio igru koju su zaista voleli, tj wc3

jer ce te ti ljudi OPASNO mrzeti :-)

1. mogu samo da ga mrze ...

2. ja uopste nisam pisao o wow-u

3. ne igram wow, i cak mi je simpaticno sto se on toliko prima na wow, kao sto se ja primam na homeworld do dana danasnjeg ... znaci ne radi se o wow-u samo nego o celom tripu gaminga

4. propustili ste poentu price, i niste bas pratili fabulu radnje iz broja u broj ... jel obecao da ce da se posere po svakome ko nije "prav" ?

5. stvarno ne umete da citate izmedju redova :)

6. uostalom o cemu ce da pise: o globalnom zagadjenju, kad casopis obuhvata IT, na neki nacin, naravno da ce da pise o svim spoljasnjim uticajima koji uticu na tu sferu ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ljudi njega ozbiljno da shvate. Taj simpl hejt je u rangu maddoxa etc etc, sve je to samo da bi se malo nasmejao i vidimo se. A da smara sa wow-om to je istina ziva, al jebiga moze mu se. U sustini, svi njegovi textovi su misljenja jednog prosecnog igraca o nekim stvarima, i da ih ne pise on, pisao bi ih neko drugi. Pozitivna strana mi je sto se hrabro suprotstavlja mafiji i pljuje tako razne likove odgovorne za bedu u nasoj zemlji. Tako da ono, please stop the hate pplz. A ti Kuzmo stop with WoW texts, neki ljudi su preziveli to o cemu ti pises dok jos nisi znao sta je mmorpg...

Edited by [BMF]Psycho

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

raspisali ste se o kuzmi ko da je jebena paris hilton :P

zovite me zatucanim, pentium je uvek bolja kupovina.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sad kad se pojavio Core Duo i kad ima dvojezgarni 805 za ispod 150 evra, i dok su bili aktuelni Duron i Celeron 3, jeste. Al u vreme Bartona nije bio.

Mada to nije poenta, poenta je da kuzmi treba oduzeti wow da se malo dozove pameti :)

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

raspisali ste se o kuzmi ko da je jebena paris hilton :P

zovite me zatucanim, pentium je uvek bolja kupovina.

Pentijum vise ne postoji ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...