Jump to content

aj nid help


bilinac

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cisto informativno, preuzeto sa wow oficijalnog foruma, ilustracija kako malo ljudi znaju sta druidi u stvari rade/mogu da rade (Xen je naravno druid):

-In WSG-

Warrior: "Ok Xen you run in there and fear them all and I'll grab the flag."

Me: "..."

Warrior: "Ready?"

Me: "....."

Warrior: "Ok fine, I'll fear them and you blink out the tunnel."

Me: "..........."

Warrior: "What?!"

Me: "So, do you want me to sap one of them, Frost Nova everyone and drop an ice trap and some totems on top of that?"

Warrior: "That could work."

dakle, prvo naucite sta druga klasa moze/ne moze pa onda pricajte sta TREBA da radi, a naucicete jedino ako rerolujete tu klasu i vidite iz licnog iskustva....

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Citam ovo shto Largo pishe i mislim u sebi "Koji je sad ovaj loodak"...

Kad sam stigao do dela ".. i tu sam pustio mortal kombat" sve mi je bilo jasno [:D]

Migsho jel se ti to krijesh od nekoga?

ko sho reche kolence... od svog cyber mozga [:D]

migsa se uspeshno krije od svog (zapravo bilo kog) mozga vec godinama...znachi mortal kombat u zul faraku i migsine avanture...cccc =o)))

ahhh da zf najjakiji event... piramida :D

E da je Zul'Farak...oleshio je ceo Gurub raid kao 1-2...i pustio Mortal Kombat kao Victory Song...urnebes. [:D]

realno [:D]

ma znam za tu prichu za ZG ali MK pesma je pochela iz ZF perioda...tokom pyramid eventa naravno =o)

al stvarno bilo je veselo... mada najjache mi je bilo kad je zabagovao zf... taj event i kad su krenuli da dolaze i dolaze i dolaze... znachi na kraju umesto recimo normalnih 5 min potrajalo 15`ak [:D] i onda one uboge indijance da pobijemo , veselje:)

mada kolence... nadam se da nikad netjesh da zaboravish onaj rudnik u badlands`u.. ladno sam zaboravio ime [:D] olololo kad si izgubio nekih 4 sata zhivota... dok je mohi bacao 1 lvl lesser heal i ja tenkovao bez shtita i oklopa :D

Aaaa...pa to je onda tradicija... [xx(]

Migsha...to si zaboravio da "napomenesh" kad si pravio application za guild, a? [:(!]

alallalalalalaalal [:D]

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam probala moonkin-a, extra mi je kako igra :D

Killy, ne pljuj svaku klasu koju ne igras molim te. Kao sto je receno, druid moze da radi sve, ali ne najbolje kao klasa koja je pravljena samo za dmg/heal/tank. Moj resto druid je extra hilovao u AQ40, vise puta sam bila u prva 3 hilera, od kojih su dvojica priestovi. A raid je npr. imao 7,8 priestova, 3 druida, 5 paladina (vecina bolje opremljena nego ja i igraju duze wow nego ja). Mislim da Elektra tada jos nije presao u Preachers, posle je poceo da mi smeta na listi :P healadinu:P

Mene ne vredja sto pored heala bacam i innervate, samo me nervira ako bacim nekome ko ne zeli da popije pot kad je frka sa manom, vec kuka za inn. Zato sam imala jednog/dva omiljena priesta za koje znam kako igraju, kojima sam ja pazila na manu i bacala innervate kome prvo treba pre nego sto i zatraze.

Takodje, nikad nije bio problem biti jedini healer u 5-man grupi, dokle god warr ne glumi Ramba, ali verovatno ima nubova koji ne bi mogli jednu ovcu da ishiluju, a kamoli petoro ljudi.

Ccc..samo hejt na druide ...

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

hmm ramba... tigre opet tenkujesh iako si rogue [:D]

iskreno 5 na scholo... nikad vishe sa druidom... radio sma par puta ne mozhe chovek tolko da hiluje kolko mozhe priest... chak i onaj event... skoro je nemogutj sa drudiom... (prichamo blue items ) ne epic etc ect stvarcice...

a inache sa priestom mi je opushteno zapichim se ko ludak i znam da imam heal... iako treba da brine smao o meni poshto druge kripovi ne diraju...

al sa druidom.. plashim se da pullujem mobove poshto... smaraju rachuni sa popravku + to sho ne mozhe d arezuje... tj ima combat rez... koji je realno smor... (pricham kad nema shamana u grupi bez koga skoro nikad i ne ulazim u instancu... )...

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

@Migsa

Pricam o blue gear druidu u 5-man grupama ;)

@ontopic

Kad sam pocela aktivno da idem u MC/ZG/BWL/AQ20-40, ne pamtim kad sam isla u neku 5-man instancu sem ako nije da pomognem nekome da uradi neki q. Nije se imalo vremena za sve, vec sam samo planirala da budem online za raid/grind.

Uvek sam bila najlosije opremljen druid (manjak dkp-a), pa mi nije uticalo toliko na samo healovanje. Nestane mane, boze moj, popijem pot, ndb, trinket, vise se ni ne secam sta sam sve koristila.

Cak i u 5man grupama se desavalo da kad se pulluje vise mobova nego sto treba, popijem major mana samo da mi grupa ne zagine. (sto vecina ne radi, kad nema mane, adio) ili hilujem ljude svojim zavojima.

Mogu i ja da pocnem da pricam o ostalim klasama kad pulluju pola sobe, ne cekaju da se dopuni mana, ne paze da healer prezivi, ali to bi mi oduzelo previse vremena :)

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

@Migsa

Pricam o blue gear druidu u 5-man grupama ;)

@ontopic

Kad sam pocela aktivno da idem u MC/ZG/BWL/AQ20-40, ne pamtim kad sam isla u neku 5-man instancu sem ako nije da pomognem nekome da uradi neki q. Nije se imalo vremena za sve, vec sam samo planirala da budem online za raid/grind.

Uvek sam bila najlosije opremljen druid (manjak dkp-a), pa mi nije uticalo toliko na samo healovanje. Nestane mane, boze moj, popijem pot, ndb, trinket, vise se ni ne secam sta sam sve koristila.

Cak i u 5man grupama se desavalo da kad se pulluje vise mobova nego sto treba, popijem major mana samo da mi grupa ne zagine. (sto vecina ne radi, kad nema mane, adio) ili hilujem ljude svojim zavojima.

Mogu i ja da pocnem da pricam o ostalim klasama kad pulluju pola sobe, ne cekaju da se dopuni mana, ne paze da healer prezivi, ali to bi mi oduzelo previse vremena :)

udaj se za mene [;)]

Link to comment
Share on other sites

shaylee totalno se slazem ... ne slushaj kiligora ne zna nista o hibrid klasama ...

sam sam healovao offtanka na firemawu i skoro uvek bio top 3 po healing done ... vrlo chesto i prvi ... sa najmanje overheala ... sve se svodi na to da osetish kada treba da pocnesh heal .. npr kada vidish da mob ide da baca u ovom sluchaju shadow flame i tvoj holy light ima 2.5 sec cast time ti jednostavno znash i osetish kada treba da ga bacish tako da on padne bukvalno milisekundu posle pogotka i bum 4.8k healed :))) gg

svaka hibrid klasa moze da se izpecijalizuje do extrema u jedan aspekt igre npr druid u tanking ali onda mnogo zrtvuje u svemu ostalom i u takvim sluchajevima se priblizava drugi klasama u njihovim mogucnostima ... anyway zato i jesu hibridi ... mogu da se prilagode svemu sto je potrebno i tako ih treba i igrati .

da ne govorim o 10k lay on hands critovima etc ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sam sam healovao offtanka na firemawu i skoro uvek bio top 3 po healing done ... vrlo chesto i prvi ... sa najmanje overheala ... sve se svodi na to da osetish kada treba da pocnesh heal .. npr kada vidish da mob ide da baca u ovom sluchaju shadow flame i tvoj holy light ima 2.5 sec cast time ti jednostavno znash i osetish kada treba da ga bacish tako da on padne bukvalno milisekundu posle pogotka i bum 4.8k healed :))) gg

svaka hibrid klasa moze da se izpecijalizuje do extrema u jedan aspekt igre npr druid u tanking ali onda mnogo zrtvuje u svemu ostalom i u takvim sluchajevima se priblizava drugi klasama u njihovim mogucnostima ... anyway zato i jesu hibridi ... mogu da se prilagode svemu sto je potrebno i tako ih treba i igrati .

da ne govorim o 10k lay on hands critovima etc ;)

ajde reci kakve ovo zivotne veze ima sa topikom ili bilo chim ? :PP

imam utisak da svaki tvoj post sluzi kao show-off i kurchenje :PP

no h8 ali tako je :P

@topix: oomkin mu dodje wannabe magic dmg dealer, ali da bi ishta od dmga mogao da uradi, morao bi cloth da nosi, a onda bi se neki lock/mag zapitao zashto ovaj zbun krade iteme drugim klasama, i ne bi bilo bash i neke poenteu tome svemu :P

@migsha: nub, drud nema brz heal i nema shtit kao priest, vec pola healinga je od rejuvea, a ostatak je na regrowthu, a poshto je regrowth mnogo mane, svi gledaju da heal ostane na rejuve+lower rank healing touch , to je bliz pokushao sad da sredi sa swiftmendom, i nadoknadjuje neshto malo, isntant heal ~1k svakih 15 sec (ako je rejuve sprzen), al opet da te brzo i mana efektivno ishealuje kao priest flash healom ili shielduje ne moze :P

Link to comment
Share on other sites

@migsha: nub, drud nema brz heal i nema shtit kao priest, vec pola healinga je od rejuvea, a ostatak je na regrowthu, a poshto je regrowth mnogo mane, svi gledaju da heal ostane na rejuve+lower rank healing touch , to je bliz pokushao sad da sredi sa swiftmendom, i nadoknadjuje neshto malo, isntant heal ~1k svakih 15 sec (ako je rejuve sprzen), al opet da te brzo i mana efektivno ishealuje kao priest flash healom ili shielduje ne moze :P

pa nub si ti... zato sam ja lepo rekao da ne idem u 5man party bez preista poshto ubogi druid nema te stvari..

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

ajde reci kakve ovo zivotne veze ima sa topikom ili bilo chim ? :PP

imam utisak da svaki tvoj post sluzi kao show-off i kurchenje :PP

no h8 ali tako je :P

@topix: oomkin mu dodje wannabe magic dmg dealer, ali da bi ishta od dmga mogao da uradi, morao bi cloth da nosi, a onda bi se neki lock/mag zapitao zashto ovaj zbun krade iteme drugim klasama, i ne bi bilo bash i neke poenteu tome svemu :P

@migsha: nub, drud nema brz heal i nema shtit kao priest, vec pola healinga je od rejuvea, a ostatak je na regrowthu, a poshto je regrowth mnogo mane, svi gledaju da heal ostane na rejuve+lower rank healing touch , to je bliz pokushao sad da sredi sa swiftmendom, i nadoknadjuje neshto malo, isntant heal ~1k svakih 15 sec (ako je rejuve sprzen), al opet da te brzo i mana efektivno ishealuje kao priest flash healom ili shielduje ne moze :P

upravo tako ... prvociram masu sobzirom da znam da klinci koji mrze paladine onda pizde kod kuce a posle sat dva pocnu da plachu i onda umru ...

ozbiljno : samo sam rekao da to moze svaka hybrid klasa ... kao sto moze i druid da tankuje i shaman da radi melee dmg etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

drud nema brz heal i nema shtit kao priest, vec pola healinga je od rejuvea, a ostatak je na regrowthu, a poshto je regrowth mnogo mane, svi gledaju da heal ostane na rejuve+lower rank healing touch , to je bliz pokushao sad da sredi sa swiftmendom, i nadoknadjuje neshto malo, isntant heal ~1k svakih 15 sec (ako je rejuve sprzen), al opet da te brzo i mana efektivno ishealuje kao priest flash healom ili shielduje ne moze :P

Ovde je tačno samo da druid ne mo

Link to comment
Share on other sites

ah, da budem iskren druida bi poslednjeg stavljao u grupu... od 5 ljudi...

bejsik war, priest, mage, i sad zavisi od instance, rogue`a/worlika i shamana.. hunter me ne privlachi tolko za 5man kao i druid... ono loshe utrosheno mesto u party`u.

dvoje prave dmg, 1 healer + support healer+ totemcici... poly+sap/charm ciao :)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...