Jump to content

aj nid help


bilinac

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glupost zahteva napush, a sit sam vishe napenaljivanja tebe stoga shto bi rekao maud kush ...

A ti znas ko je glup a ko nije?

Egoisticno i bedno, ponasas se ko klinac u 5. osnovne. Ko zna bolje da napusava taj je veci baja i svima govoris da su glupi jer si ti u stvari takav pa moras da lecis komplekse tako sto ponizavas sve ostale.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

idi rutiraj iptejblsima

Ako nisi glup na napush tjesh umeti da odgovorish, a ne da vrtish non stop prichu kako sam ja egoista/radikal/komplekas pritom ti mene napushavash zadnjih metar dana na nachin na koji sam ja tebe jednom, tako da ne moram ja da znam ili ocenim ko je glup ili nije sami to pokazujete svojim postovima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ma ti si to od predaka nasledio lololololo

koj troll heaven posto ovaj topic [:D]

mada vece zadovoljstvo mi da chitam never-ending agony healerske rasprave koja se posle 2 strane pretvara u koletov quote, napush, napush, napush, napush, napush, napush - muushhrooom mushrooom, itd ;P

tra nam Troll podforum ovde :P

Link to comment
Share on other sites

idi rutiraj iptejblsima

Hmmmmm a jesi li krenuo od ipchainsa, ili si odmah zakoracio u siroki svet koriscenja iptablesa? Koristis li pf ? Kad si vec kod toga baci mi jednu kratku skriptu za load balancing i ako ti nije tesko za QoS ubijaju me torenti a lenj sam da je sam napravim.

Takodje bih voleo da WoW stavim na najveci prioritet, a ako moze i dst addr klanrur foruma, jer osim torenta to je ono sto trenutno najvise koristim i veoma mi je bitno

poz.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm a jesi li krenuo od ipchainsa, ili si odmah zakoracio u siroki svet koriscenja iptablesa? Koristis li pf ? Kad si vec kod toga baci mi jednu kratku skriptu za load balancing i ako ti nije tesko za QoS ubijaju me torenti a lenj sam da je sam napravim.

Takodje bih voleo da WoW stavim na najveci prioritet, a ako moze i dst addr klanrur foruma, jer osim torenta to je ono sto trenutno najvise koristim i veoma mi je bitno

poz.

shutdown -r now i ne pojavljuj se vishe ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...