Jump to content

aj nid help


bilinac

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajebi balance stablo potpuno, cisto govno

Pitanje je samo koliko poena hoces u resto koliko u feral

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

interesantno je kako su ljudi uglavno netrpeljivi prema pokusajima druida da budu bilo sta sem hiling botovi...mnoge gilde cak ne dozvoljavaju bilo kakve druge specove sem resto, a pojedine su fleksibilne utoliko sto dozvoljavaju i feral spec...

svi oni koji misle da tako treba i da bude, neka se zapitaju zasto, pobogu, onda druidi imaju i balance granu?! ubacena eto tako da bi popunila rupu? yeah right...

trenutno sam balance spec (doduse jos nisam neki ozbiljniji lvl, tek 48) a ako hoces moonkin onda moras bar 31p da potrosis u balance...ja sam konkretno potrosio 32 a ostatak cu da bacim na resto (reflection+inervate je mnogo lepa stvar)...moja iskustva sa moonkin-om su do sada zaista pozitivna, posto vecinu vremena sam trckaram okolo, ali kada se javim na LFG-u prvo sto me pitaju jesam li resto i to uzasno iritira

@killy

druidi su zamisljeni kao "multipraktik" i moguca zakrpa u svakom partiju/raidu....ako ti treba dodatni hiler-tu je druid...ako ti treba offtank-tu je druid...ako ti treba neko ko ce da bude backup dps onda se spamuje moonfire/wrath/starfire i pravi solidan dmg (i ne pricaj kako ne mogu da pravim solidan dmg, jesi li ikada video kako izgleda kada full balance druid napravi crit starfire-om sa 15% sanse za stun plus nature's grace koji mu sledece kastovanje ubrzava za 0.5 sec?)...naravno, ni u jednom slucaju ne mozemo da se merimo sa nekim warom/rogue-om/magom po dps-u, ali smo sasvim solidan backup za sve potrebne klase...ako ti i dalje nije jasno da druidi nisu samo hiling botovi i tenkovi onda reroluj druida pa isprobaj....

btw, ja i sa balance specom mogu solidno da hilujem/offtankujem i vise puta sam to i dokazao

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

to je isto kao da kazes da je ok biti shadow prist u pve-u

ili fire mage u mc/bwl-u

ili dps warrior u pve-u

ili retrebution paladin

to je sve ,ne mogu svega da se setim ,wannabe sranja koji su tu da slackuju u isstancama posto nista korisno ne mogu da urade za raid nego samo leechuju epice i drkaju kurac sa strane

ako ti neces da budes innarvate bot u end game-u onda gtfo iz pve-a :)

idi respec na feral i igraj pvp sam sa sobom i tripuj se da si rogue koji pravi 50dmg-a iz udarca i onda predje u bear formu gde pravi 10dmg-a iz udarca i ne mogu da umre nikad i tako kao paladin vs paladin fajt

znaci sve se gleda po tome da imas spec da koristis necemu u raidu i radi progresu ako to nisi onda si nub [:D]

sta ti ima da offtenkujes sa druidom kad su tu warriori ,sta ti ima da pravis dmg sa magijama kad su tu magovi/lockovi

znaci druid je predviidjen da baca hot-ove i healing i innervate za pristove da bi mogli duze da lece

gg end of story :-)

Link to comment
Share on other sites

o bo®ze....pazi kad sam video da ovo dolazi [:p]

jesi gledao onaj filmic o tankovanju sa druidom (onixya, imas ovde na forumu link, potrazi malo, al' mislim da ga dobro znas [;)] )...vec tu tvoja prica o jednostranosti druida pada u vodu...

ne kazem da je balance do yaya u end game instancama (jer nije) vec pricam o mom iskustvu do lvl 48...kasnije ce se to respecovati na nesto drugo (verovatno resto/balance umesto balance/resto)....a to za pravljenje 50 dmg u cat i 10 u dire bear mogu samo da se nasmejem [:p]

u partiju od 5 ljudi druid je vise nego pozeljan jer moze da igra sve uloge...ako to ne mozes da svaris onda nemoj ni da se trudis da odgovaras...a u raidu ako se desi da warovi ne mogu da zadrze aggro na sebi iz nekog razloga (nemoj mi samo reci da se to nikada nije desilo) uvek imas jednog dodatnog wara koji moze da uskoci [;)]

ili si dovoljno ignorantan da ne mozes da svaris cinjenicu da druid moze da uradi mnogo vise od innervate/hiling botovanja ili ti se neki druid mnooogo gadno zamerio gankovanjem [:p]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

to je isto kao da kazes da je ok biti shadow prist u pve-u

ili fire mage u mc/bwl-u

ili dps warrior u pve-u

ili retrebution paladin

to je sve ,ne mogu svega da se setim ,wannabe sranja koji su tu da slackuju u isstancama posto nista korisno ne mogu da urade za raid nego samo leechuju epice i drkaju kurac sa strane

ako ti neces da budes innarvate bot u end game-u onda gtfo iz pve-a :)

idi respec na feral i igraj pvp sam sa sobom i tripuj se da si rogue koji pravi 50dmg-a iz udarca i onda predje u bear formu gde pravi 10dmg-a iz udarca i ne mogu da umre nikad i tako kao paladin vs paladin fajt

znaci sve se gleda po tome da imas spec da koristis necemu u raidu i radi progresu ako to nisi onda si nub [:D]

sta ti ima da offtenkujes sa druidom kad su tu warriori ,sta ti ima da pravis dmg sa magijama kad su tu magovi/lockovi

znaci druid je predviidjen da baca hot-ove i healing i innervate za pristove da bi mogli duze da lece

gg end of story :-)

sve je pre svega previdjeno za zabavu u igri...pa ako neko nije savrsen za druge,to znaci da ne treba da igra? jasno je da su neke kombinacije bolje za neke klase...ali svaka klasa ima 3 stabla,sigurno to blizz nije stavio tek tako,nego da bi bilo malo vise razlicitosti medju pripadnicima iste klase.... meni se cini cak i da je to trenutno jako malo i da mnoge igra dopustaju mnogo vecu raznolikost...

opet ponavljam nisam rekao da je sve isto...

covece posmatras to bre suvise ozbiljno..ono tipa "produktivnost je veca ako.." , " profit se povecava.."ovo je ipak samo igra,i bas mi je drago sto kao i u RL necu biti savrsen u svemu,nego cu se pre svega zabaviti

[^][^][^]

inace ovo je moje licno misljenje,nemam nameru da nekom vredjam sujetu [:D]

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Naravno velika je razlika izmedju ozbiljnog PVE-a i lvlovanja ili malih instanci. Balance druid je i dalje skoro pa beskoristan za ozbiljan PVE, naravno da mi je zao zbog toga ali Blizz. ne zeli to da popravi, kao sto je i arcane stablo kod maga i dalje sjebano...

Link to comment
Share on other sites

Zashto imaju shadow priesta? Buff za warlock-e. [:p]

Zashto imaju Oomkin-a..buff za mage/warlocke. [:p]

U ozbiljnom PvE-u (preko ZG/MC-a, jer to moze da se radi i a la Migsha, gologuz samo sa plashtom) Resto je, ubedljivo, najkoristniji. Potom ide feral a tek onda Balance.

Druid nema nachin da povrati manu osim mp/5 i innervate-a, koji sigurno netje baciti na sebe pored priest-ova, i zato nije od neke koristi kad istroshi mana pool koji ima.

Kao feral sa Leader of the Pack, odlican je u grupi sa 4 rogue-a ili warrior-a, i pri tome ima konstantan DPS (koji nije bog zna kakav, mada moze biti pristojan sa dobrom opremom)

Naravno, ako nisi u guild-u koji radi takve instance, onda slobodno experimentishi sa spec-ovima.

Druid je veoma zahvalan za igranje i lako se prilagodi "tvom" karakteru i nachinu igranja.

Kao shto su vec rekli ostali, balance opreme ima mizerno malo u celoj igri, osim ako ne zelish da nosish cloth. Cak je i PvP oprema feral orijentisana.

I za kraj, Druid moze da radi SVE, ali to ne znachi da ce biti neshto preterano dobar u tome shto radi.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

@ Taraba

/bow hvala.....to sam hteo da cujem od nekoga...dakle, jos jednom:

"I za kraj, Druid moze da radi SVE, ali to ne znachi da ce biti neshto preterano dobar u tome shto radi."

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

U ozbiljnom PvE-u (preko ZG/MC-a, jer to moze da se radi i a la Migsha, gologuz samo sa plashtom) Resto je, ubedljivo, najkoristniji.

ehh, e si ti bio onomad kad sam wajpovao grupu u zg`u? [:D]

rekoh im da me prate da tju ih odvesti putem pobede... pokidasmo neke tigrove i sranja... ljudi su se drali aaaa wajp... onaj kreten dorf gief me a fakin healllll... dok sma ja fearovao udarao tountovao... i drao se za pobedu (nisam zginuo) i posle se nekim slushajem zadesio berserk i lepo me fearovao i taman sma otishao d o grupe trollova pa onda josh jedne grupe i posle josh jedne grupe tigrova... i tu sam pustio mortal kombat... i bilo je lepo [:D]

elem... ma druidi... ma sve kalse sem woriora su smeshne... realno da nema nas sisali bi ga svi :)

troll war. in and out... [:D]

( [;)] )...

lol, pa da sad kad pogledash druid radi sve... i time je losh... ako radish neshto radi ga dobro... ono su jednostavno prosechni... nije ni warrior nije ni rogue nije ni priest... jednostavno je sve to al to je realno loshe... makar u mojim ochima...

mislim lepo je kad si solo il sha vetj...

al ja sma retko igrao 5man instancu sa druidom kao main healerom

poshto kao tank imam tendenciju da pokupim brda njih i tenkujem (chisto vezhbanja radi) i druid ima problema sa healovanjem... dok sa priestom nema frke... ono netju ja pustiti nijednog kripa da bije nekog smao dok sam zhiv... al ono kad me zveknu jebiga...

( [;)] )...

hmmm... ja pisto nov post a on meni ubaci u stari [:D]

lol noob:)

( [;)] )...

a provalio sam... ako niko ne postuje ispred mene ovde tje da mi se kupe postovi ... [:D]

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...