Jump to content

AAAAAAAAAAA KRIZIRAM !!!!


Silencer

Recommended Posts

AKO ovo nije neka zajebancija onda je to pravi potez ochajnika koji nisu u stanju da naprave balansirani endgame content za svaku frakciju nego ce boss encounteri u outlandsu da zahtevaju da imash i palu i shabana...iz ugla hunte - ovo je divota bok+goa = hello 2k AP =o)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NIGDE ALI NIGDE U ZiVOTU JA KOJU GOD JEBANI FRP RPG OD Dana kad sam kupio racun i prvi FRP poceo da igram Eye of Beholder u zivotu do dan danas nisam video DA PALADIN moze da BUDE ZAO i DA SE IZABERE KAO ZAO!!!

IDEM DA PRAVIM SAJT PROTIV OVOG CINA KOJI JE BLIZZARD URADIO !!!

Prljanje i pravljenje sprdnje u Fantasi role playing sa paladinima je cisto zlo !!!

I jebacu im sve po spisku ako vidim da mi mesaju blood elf paladine sa alaiance paladin forumom !!!!

JA OVO NE PRIZNAJEM !!!

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

AKO ovo nije neka zajebancija onda je to pravi potez ochajnika koji nisu u stanju da naprave balansirani endgame content za svaku frakciju nego ce boss encounteri u outlandsu da zahtevaju da imash i palu i shabana...iz ugla hunte - ovo je divota bok+goa = hello 2k AP =o)))

Jes', ko da ce bok i goa da se stackuju [:D]

NIGDE ALI NIGDE U ZiVOTU JA KOJU GOD JEBANI FRP RPG OD Dana kad sam kupio racun i prvi FRP poceo da igram Eye of Beholder u zivotu do dan danas nisam video DA PALADIN moze da BUDE ZAO i DA SE IZABERE KAO ZAO!!!

U pravu si, samo sto je horde != zli i alijansa != dobri [:)]

Inace i ja ne verujem da cu igram expansion sa svim ovim preseravanjima.

Srecom ostace i ovi stari wow serveri.

Link to comment
Share on other sites

Kome se ne dopada nemora ni da igra!

volish da te shishaju?

shta mislish, da su stotine hiljada rogue-ova otkazali pretplatu posle nedavne revizije skillova i talenata? nope. otishli su na forume i bunili se pa je blizz odradio drugu, mnogo povoljniju reviziju.

ako vec placash, bori se za kvalitet - u protivnom cuti i primaj ga [;)]

NIGDE ALI NIGDE U ZiVOTU JA KOJU GOD JEBANI FRP RPG OD Dana kad sam kupio racun i prvi FRP poceo da igram Eye of Beholder u zivotu do dan danas nisam video DA PALADIN moze da BUDE ZAO i DA SE IZABERE KAO ZAO!!!

"Some accessory products have created variant paladins such as the Lawful Evil paladin of tyranny, the Chaotic Evil paladin of slaughter, and the Chaotic Good paladin of freedom (with the base paladin being called "Paladin of Honor"). Under this scheme, paladins become complementary to Druids, championing the "corner" alignments as druids are champions of the "cross" alignments. However, issue 310 of Dragon magazine featured a "paladin" for each alignment (for example, a neutral good Sentinel)."

deal with it. [:D]

Link to comment
Share on other sites

izvinete vi mene jel ja ne umem da chitam ili vi?

lepo pishe da samo BE u hordi mogu da budu palishe (iako bi taureni mnoooogo bolje izgledali =o))) kao i da ce samo drenai biti shamani kod alija (mada u 10 stormsu drenai izgleda patetichno, nimalo nalik imba taurenima, mislim bolje igrati drenai paladina jer izgleda interesantno nego ovako bash ruzhnog shamana...naravno sve to iz moje vizure choveka kome je spoljashnji izgled u wowu ipak malo bitan =o)))

mada...ipak mislim da je ovo ili sondiranje terena ili sranje prouzrokovano chinjenicom da ce bosovi u outlandu zahtevati specifichne taktike i sve klase prisutne...

Link to comment
Share on other sites

Grozan kraj shamana kao klase....

Koja budala ce povesti shamana u raid kada moze da izabere baloncice?

nisi ni sam svestan koliko je to dobro po shamana ... ako nisi provalio paladin ce da bude glavni blesser etc etc ... a blizzard je vec najavio da ce da ubace bloodthirst i ostale dmg talent kada se nabije lvl 70 sto znachi da ce se voditi shaman kao dmg dealer sa ponekim totemima ... tj nece vishe biti restoration must have . I onda se bunite .. pff da ne govorim sto ce mana problem shaman biti 90 % reshen sa blessing of wisdomom e imati vishe nego dovoljno da prave vishe nego solidan dmg sa boltovima etc etc ...

a sada zamisli paladin baci judmget of wisdom i ti idesh melee sa bloodthirstom i wind furyjem i svaki put kada ti procuje wind fury imash sansu da povratish oko 200 mane ( 50 % shanse ) i 250 hpa ( 50 % shansa ) i + na svaki udarac imash isto tu shansu za 60 mane + kada bacish svaki shock imash shansu za 60 mane nazad ... ili ti mana nece biti nikakav problem .

I sta sada vidish samane ... omg mi vishe necemo biti buff / heal botovi dobri sada dolaze shamani moracemo da bacamo toteme i da nanosimo dmg omg ... debilno zar ne ?

Onda samo josh jednu lepu stvar a to je paladin sa wind fury totemom i reckoningom = roflmao ! imba

Opet ko je igrao maga u alijansi tek ce sada shvatiti koliko ce biti izbalansiranije ... jer su magovi u hordi bili u 10 x boljoj poziciji jer nije bilo purgea da ih bukvalno unishti ... sada ce ga biti na obe strane .

sto se tiche lora .. da odstupili su i bash me briga ... ako je to zrtva da se igra izbalansira ja sam za . Svakako je to bolje nego da se shamanu da kings i salvation a paladinu wind fury etc etc

anyway bilo kako bilo ovo definitivno ce da promeni igru temeljito .. ja verujem vishe nabolje nego nagore .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

It just ain't right man. [8)]

Kapiram ja da nije WoW na foru Alijansa su "Dobri", a horda su "zli", ali neke stvari jednostavno ne idu zajedno.

Zaista trulo reshenje "imbalansa" u vezi alijanse PvE EZ mode-a i horde PvP EZ mode-a, ali shta je sledetje? Undeadovi u alijansi? Neka "shatro-gistro" davno izgubljena gomila Humana koji su bla bla bla i sad su kao Undeadovi i imaju Will of the Something i gomila human robijasha pobegne sa onog "Alkatraz"-a i pridruzi se hordi.

Iscrpeli su Blizzovci sve mogutje teme pa presipaju iz shupljeg u prazno.

Realno, sledetji potez im je ubacivanje Chinese Farmer klase (yay Tjiro [:p]) da bi zadrzali igrache josh par meseci dok smisle neshto Never seen before.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

cold fingers, zar ti zaista mislish da se blizz 1% cima za to shto se 95% ljudi na tamo nekom topicu buni protiv ove ideje. Imash na warrior forumu great warrior rant topic, stigao je do 40 strana za 3 dana i blizz je reshio da ga lockuje na fin nacin jel mu se ne svidja opshte mishljenje igraca, topic je repostovan sigurno 10 x do sad, a i brisan gomilu puta. Blizz : I care, no i rly do, no thrust me, i rly care.

Necu da ulazim u to da li je ovaj potez ubacivanja shamana na ally stranu i paladina u horde dobar za balans kao neki jeftin trik, ali je zasigurno odlican marketinshki potez i to im je prioritet.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Aj mi molim te objasni po cemu je "odlican marketinski potez"?Gomila ljudi je vec sad cancelovala accountove...

daj mi 3 igraca koji su zbog ovoga cancelovali acc, pricash na prazno, uostalom 100 njih da odkaze acc, blizzu odgovara zato stho ce se naci 5k koji ce da produze svoje pretplate kako bi probali shamana u alijansi i nastavili da igraju sa svojim ortacima.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

daj mi 3 igraca koji su zbog ovoga cancelovali acc, pricash na prazno, uostalom 100 njih da odkaze acc, blizzu odgovara zato stho ce se naci 5k koji ce da produze svoje pretplate kako bi probali shamana u alijansi i nastavili da igraju sa svojim ortacima.

najzad neko ko moze da vidi stvari dalje od svog kur*** a ne da whineuje kao bebojeb .

Ista pomama je bila i kada su blood elfovi postali horda i kada su predstavii drenaije ... secate se kako je bilo omg pa ne mogu blood elfovi u hordu pa sta je ovo ono ... a sada se ponashate kao da su vam oskrnavili pravoslavnu crkvu sto su ti elfovi paladini kao da su bili nerazdvojni deo horde 1000 godina ...

svaki jebeni put se govorilo omg omg omg allijansa easy mod u pve a pve je glavna stvar u igri i sada kada srede to onda se bunite i dizete pomamu kao da vam je neko ubio kevu ili ko zna sta .

Stvarno ne razumem koliko god se trudio , ponashate se kao iq 0 amerikanci :/

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ko je demon ? ko je zao ? ti mislish da je horda zla ? taureni koji kazu walk with earth mother i orcovi koji kazu for honor i trolovi koji su face i zajebavaju se i humani koji su navodno dobrice a posle drugog rata su drzali sve orkove u zarobljenishtvu kao robove muchili i ubijali ... ako si igrao expanziju sa bloodelfovima u war 3 setices se kako su se human prema blood elfovima arogantno ponashali kao beshte u kruac vi pichkice niste ni zasta radi sta ti mi kazemo ili cemo sve da vas pobijemo nebitno sto ste bili nashi saveznici vekovima ... etc etc etc

cak ni forsakeni koji su undeadovi i bore se protiv undeadova jer su im porushili kuce i unishtili domovinu i sta ti prichash onda ? nije sve jebeno crno belo , nema ni dobrih ni loshih .

nije poenta u balansu nego sto vi nekapirate da horda nije losha etc kao sto ni alijansa nije dobra ... to su samo 2 frakcije koje se bore za opstanak u fiktivnom svetu ...

e znate sta zabole me ustoalom , idem da kupim pivo i da uzivam na terasi a ne da se nerviram zbog debilnosti

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...