Jump to content

AAAAAAAAAAA KRIZIRAM !!!!


Silencer

Recommended Posts

taj fazon :) ,bole blizzard q ... sto ce vas desetoro da prekine da igra kada ce sa ovim potezom da navuku jos 10miliona dece koja ce hteti da igraju jos vrsta paladina ili jos bolje imba shamyja koji ne da ce da pawnuje u bc-u sve nego ce da placu svi :)

@psy

mogao bi neki team da napravis od tih tvojih iz guilda a ne stalno solo da igras :/ i da se malo vise potrudis da ne pawnjem kao cloth sa 2k hp-a [:)]

btw mozes da kazes onom mage-u 13. rank ne znam tacno ime ,da je imba kako igra stvarno pwnuje mage fire pvp skill [:)] /kneel

(sorry za offtopic ,istekao mi je ortaku acc pa ne mogu vise da chatujem sa psy-om in game)

zakaci se na mirc i kazi mi koji ti je nick..

a shto se tice team-a,probali smo,i nema shanse-VISHE HONORA se uzima kada se igra solo,zato shto se ceka previshe,a za to vreme uvek uleti neki free win...kada vidish da se igra 4-5 wsg-a/ab-a ,naicicesh i na nash premade,ali to je VEOMA retko.jbga.i ja bih vishe voleo da igram non stop u premade-u nego sa pugovima.btw napravimo ponekad',cisto da izujemo sakala i ekipu jednom i to je to [:D]

ako mislish na quatra,kazacu mu,btw lik je gori od tebe igra bukvalno 20h dnevno .ali ownuje,to stoji [;)]

poz

[/offtopic]

@ cf paljba

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

propasce ljudi a ne blizz

posto ce kad izadje expanzija wow poceti da igra ,garantujem , jos najmanje 100% od ljudi koji trenutno igraju ociban wow :-)

to ce toliko bolesno da bude da ce wow jednostavno zavladati celim svetom i pregazice sve ostale igrice u narednih par godina

a tek mogu da zamislim kako nastavljaju cak sad da nas izazivaju sve boljim i boljim idejama iz patcha u patch da se sve vise lozimo na nove fore i tripove dok ne izadje expanzija

evo sad sledeca verzija je kraj igrice vise niko ko igra pvp nece imati vremena da se odvoji od grindovanja honora i standinga

sa povezanim bg-ovima sa ostalim serverima = instant queues sve vreme gg ne mozes da se obuzdas da prekines :-) a tek kakvo ce klanje da padne za standing pa ljudi nece bukvalno prestajat da igraju nikad

ali sto je najgore propasce i char low populated servera kao npr ovaj gde sam ja gde imas 30% alijanse i 70% horde i po jedan pvp guilda na obe strane i zna se ko uzima standing i honor i dobija rank :-)

a tek novi talenti za rouga

znaci svaki potez je napravljen samo da ljudi sto duze ostani da igraju i cekaju nova iznenadjenja i imba promene

ti novi talentni su dali povodo makar nekoliko hiljadama ljudi da pocnu rouga da igraju sad :-) i tako u krug i krug

nekima ce te ideja da smetaju zato sto kvare igre ,sto je mozda tacno ,i prestajace da igraju a sa druge strane ce to smo privuci jos 10x ljudi od onoliko koliko je prestalo da igra :-) i blizzardu ce se samo povecatai cifre od miliona $ koje ce moci da bacaju po ulici uskoro od viska proita:)

@psy

da tako se zove taj mage quatra

svaka mu chast

ok bicu na mircu stalno sad dok igram nick mi je killygor :)

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Ja sam okrenuo 1 400 000 honora kada je bio wsg wikend :))) pa sada vidite ko je no lifer :)

Ako hocete rank 12 - 14 morate da imate dobar pvp guild i da pobedjujete ab sa 5-0 u roku od 5-6 minuta wsg oko 7-8 minuta i av za 30 minuta . To je ako hocete te rankove u nekom razumnom roku od dva meseca ako krenesh od rank 1 . I da cisto da napomenem kada ubijesh vishe od 5 puta istog lika dobijash 0 honora od njega . Tako da se solovanje nikako ne ispalit jer na kraju dana cesh imati sve likove na 10 + killed i necesh dobijati nista honora :) tj 90 % honora ide od samog bonusa i 9 % od onih plochica a 1 % od kilova . TO ce se dodushe izmeniti donekle kada naprave cross real battle grounds bice daleko vishe ljudi da igra protiv ali opet ne verujem da ce preci 10 % od ubijanja .

-------------------------------------------------------------------------

Ja lichno sam ubedjen da ce posle expanzije wow populacija znatno porasti od cega ce bar 40 % ciniti totalno novi igrachi ... slichna situacija je bila sa frozen thronom d2 lod i broodwarom . Ja lichno u zivvotu nista nisam igrao wow ... samo je stracraft i dibalo mogao da se poredi ali sada mislim da sam i to prevazishao . Ili mi se bar cini da je tako .

-------------------------------------------------------------------------

I dalje za pvp najbolji mage spec je 30 fire 21 arcane i stojim iza toga :)

-------------------------------------------------------------------------

Uvek ce postojati ljudi koji se zale ... secam se samo kada su menjali death coil ( aka najvecu imbu ikada ) i kada su od to spell napravili verovatno najbolji skill u igri za pvp , ceo warlock forum se zalio i bio pretrpan topicima ! Da da , zalili su se na foru kao "omg now when i cast it in instace it will pull mobs and will will die and wipe stupid fear gj blizz you suck" etc etc . Uvek je bilo tako i uvek ce biti .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma u TBC Gnomovi ce isto da nadju spas u veri Light-a jer se previse druzili sa patuljcima u IF, pa su odlucili da i gnomovi imaju Holy light moc, a da ne pricam za lepre gnomove koji su svoju zedj za osvetom zgotivili sa Trolovima i naucili skilove Shamana.

Mislim da sve to ima smisla i da je ovo zavera vanzemaljaca i piramida...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam okrenuo 1 400 000 honora kada je bio wsg wikend :))) pa sada vidite ko je no lifer :)

Ako hocete rank 12 - 14 morate da imate dobar pvp guild i da pobedjujete ab sa 5-0 u roku od 5-6 minuta wsg oko 7-8 minuta i av za 30 minuta . To je ako hocete te rankove u nekom razumnom roku od dva meseca ako krenesh od rank 1 . I da cisto da napomenem kada ubijesh vishe od 5 puta istog lika dobijash 0 honora od njega . Tako da se solovanje nikako ne ispalit jer na kraju dana cesh imati sve likove na 10 + killed i necesh dobijati nista honora :) tj 90 % honora ide od samog bonusa i 9 % od onih plochica a 1 % od kilova . TO ce se dodushe izmeniti donekle kada naprave cross real battle grounds bice daleko vishe ljudi da igra protiv ali opet ne verujem da ce preci 10 % od ubijanja .

dzaba shto cu ja da dobijem wsg za 5 minuta ako cu da cekam sat vremena da bih ushao.i naravno za vreme wsg-a ce da pozove ab itd ;) mi smo do skoro imali premade i cistili sve,ali poshto su "anonimci" koji igraju solo poceli da prave vishe honora od nas morali smo da se rasturimo...

dovoljno je da ti kazem da je najbolji honor u av-u,i da niko od top st. igraca ne propushta ni jedan.pa ti vidi [xx(]

btw respect za ovaj honor,ali ne hvala,meni odgovara da na svaki bg cekam 30min,mogu izmedju malo da odmaram;) kada bi imali instant queue,mislim da bi' umro [:D] i ovako bi odavno batalio da mi ne pomaze burazer,tj. u poslednje vreme igra duplo vishe od mene [:D]

@ topic jel se zna neki eta za ovaj bc?

*edit* ako cemo vec da kukamo,ni meni se nimalo ne svidjaju ovi blood elfovi,ne vidim nikakvu razliku izmedju njih i night elfova ,a paladin je paladin,pa makar bio i tauren.....u pravu je onaj ko je rekao da ce sve da bude isto..ali jebi ga,kome se ne svidja /bye

ja se licno nadam da cu do izlaska ponovo da pocnem da ce gudriram tako da ce u principu da mi bude svejedno :o

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

dzaba shto cu ja da dobijem wsg za 5 minuta ako cu da cekam sat vremena da bih ushao.i naravno za vreme wsg-a ce da pozove ab itd ;) mi smo do skoro imali premade i cistili sve,ali poshto su "anonimci" koji igraju solo poceli da prave vishe honora od nas morali smo da se rasturimo...

dovoljno je da ti kazem da je najbolji honor u av-u,i da niko od top st. igraca ne propushta ni jedan.pa ti vidi [xx(]

btw respect za ovaj honor,ali ne hvala,meni odgovara da na svaki bg cekam 30min,mogu izmedju malo da odmaram;) kada bi imali instant queue,mislim da bi' umro [:D] i ovako bi odavno batalio da mi ne pomaze burazer,tj. u poslednje vreme igra duplo vishe od mene [:D]

@ topic jel se zna neki eta za ovaj bc?

*edit* ako cemo vec da kukamo,ni meni se nimalo ne svidjaju ovi blood elfovi,ne vidim nikakvu razliku izmedju njih i night elfova ,a paladin je paladin,pa makar bio i tauren.....u pravu je onaj ko je rekao da ce sve da bude isto..ali jebi ga,kome se ne svidja /bye

ja se licno nadam da cu do izlaska ponovo da pocnem da ce gudriram tako da ce u principu da mi bude svejedno :o

hmm pazi to ti je do servera mi uvek ulazimo u roku od 1 - 10 sekundi kada imamo premade a u battle grounds ideamo u onaj za koji je weekend ... ako je bonus honor u av onda idemo u av za 30 min dobijesh 15 k honora , ako pobedish brzo isto je za wsg ( manje se dobije honora oko 2000-3000 k ) itd

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

I dalje za pvp najbolji mage spec je 30 fire 21 arcane i stojim iza toga :)

uvek bio i ostao

koji je to pawnage sa schorchom i stanovima ili fireball specom u imba dmgom pa onda kad padne combo

scorch ,pom-pyro i blastwave i nesto od toga bude crit gg LEZI DOLE

ali je jedino problem kad u bg udju pve carebearovi :-) koji imaju 100+ fr-a samo od itema pa resistuju pola svakog dmg-a :/

jebote kako volim imba magove

mage 13./14. rank koji ima hp-a kao warrior skoro koji pawnuje neverovatan burst dmg

da li postoji bolja uzivancija da ne mozes da umres i da pawnujes ljude :-)

znam da to moze sa paladinima i svim klasama koje mogu da se healuju ali oni ne mogu bas da pawnuju u dmg /nukovanje i heal :/

Link to comment
Share on other sites

pazi tacno je to ne zove se za dzabe imbalock

ali nije samo da pawnuje pvp magove nego warlock pawnuje svaku klasu 1 na 1 kako god oce

hp-a kao tenk

resistanci nenormalni

soul link gg ne prima dmg

baci ti sve dotove par searging painova/shodow bolta i nema te

ah zaboravih da moze da te fearuje na 20 sec i onda ako mu ipak pridjes ili krenes da castujes spell fljas death coil i opet gg :/

Link to comment
Share on other sites

soul link se smatra extremno lame specom , zato ga i koristim <3

pa dobro kiligore nije tako teshko nabiti - 60 - 80 na ressitance meta , malo nabijesh enigmu neatherwind i random ringove ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najgluplje sto su mogli uciniti a to je zato jer im fali ideja za nove klase.Sada ce shamani biti guildless jer i ovako su zakurac pored paladina oni nemaju sta trazit a BG ce trajati vjecno ...Mislim neslaze im se ni sa warcraft triologijom koju su oni napisali tako da seru sami po sebi u nedostatku ideja !

Ovo je najgluplje sto su mogli uciniti a to je zato jer im fali ideja za nove klase.Sada ce shamani biti guildless jer i ovako su zakurac pored paladina oni nemaju sta trazit a BG ce trajati vjecno ...Mislim neslaze im se ni sa warcraft trilogijom koju su oni napisali tako da seru sami po sebi u nedostatku ideja !

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najgluplje sto su mogli uciniti a to je zato jer im fali ideja za nove klase.Sada ce shamani biti guildless jer i ovako su zakurac pored paladina oni nemaju sta trazit a BG ce trajati vjecno ...Mislim neslaze im se ni sa warcraft triologijom koju su oni napisali tako da seru sami po sebi u nedostatku ideja !

Ovo je najgluplje sto su mogli uciniti a to je zato jer im fali ideja za nove klase.Sada ce shamani biti guildless jer i ovako su zakurac pored paladina oni nemaju sta trazit a BG ce trajati vjecno ...Mislim neslaze im se ni sa warcraft trilogijom koju su oni napisali tako da seru sami po sebi u nedostatku ideja !

Ovo je najgluplje sto su mogli uciniti a to je zato jer im fali ideja za nove klase.Sada ce shamani biti guildless jer i ovako su zakurac pored paladina oni nemaju sta trazit a BG ce trajati vjecno ...Mislim neslaze im se ni sa warcraft trilogijom koju su oni napisali tako da seru sami po sebi u nedostatku ideja !

Link to comment
Share on other sites

Hm pa bole njih dupe, da su tardovi ovo shto su uradili, jesu, Zasedaju par sati, da smisle kako shto vishe para da zgrnu, daju nekom tardu tastaturu, on ispishe neki shlog-lore i eto novog featura, sa sve objashnjenjem!

Ovaj BC ce im biti maltene kao nova igra, izbacuju josh ovoliko instanci koliko sad postoji, 2x vishe outdoor bosova, josh i malo kombinuju, lvl cap dizu, i kad neki malo burzuj amerikanac vidi sve to na sharenom papiru, izmolice igru od keve i caleta, i blizzard dobija.

Vishe ne prave igru, prave marketinshko govno koje im sluzi kao kesh maker, i nishta vishe, bole ih dupe da li lore ima veze sa zivotom, samo da ima exp pije shto vishe vode i shto duze, pa onda ide sledeci patch, and over, and over again !

Da izadje patch sa nekom bezveze zonom, u kome postoji samo jedna vrsta kripova koji daju po 1 rep sa nekom 10om frakcijom, a da je reward (lupam) +100 spell dmg, i da se krece sa hated, nashlo bi se 2k likova u evropi koji bi farmovali to i xvz vishe u kini/koreji/itd. i tako par meseci i to je josh $$$.

samo pokushavam da kazem koliko je ovo gubljenje vremena, a i sam igram igru, LOL :P

najcrnje od svega je shto cemo sad lepo da trchkaramo po EPLu/Silithusu i vichemo "FOR TEH HORDE" dok bijemo Drenai shamana [|)]

/spit

Link to comment
Share on other sites

Ko je demon ? ko je zao ? ti mislish da je horda zla ? taureni koji kazu walk with earth mother i orcovi koji kazu for honor i trolovi koji su face i zajebavaju se i humani koji su navodno dobrice a posle drugog rata su drzali sve orkove u zarobljenishtvu kao robove muchili i ubijali ... ako si igrao expanziju sa bloodelfovima u war 3 setices se kako su se human prema blood elfovima arogantno ponashali kao beshte u kruac vi pichkice niste ni zasta radi sta ti mi kazemo ili cemo sve da vas pobijemo nebitno sto ste bili nashi saveznici vekovima ... etc etc etc

cak ni forsakeni koji su undeadovi i bore se protiv undeadova jer su im porushili kuce i unishtili domovinu i sta ti prichash onda ? nije sve jebeno crno belo , nema ni dobrih ni loshih .

nije poenta u balansu nego sto vi nekapirate da horda nije losha etc kao sto ni alijansa nije dobra ... to su samo 2 frakcije koje se bore za opstanak u fiktivnom svetu ...

e znate sta zabole me ustoalom , idem da kupim pivo i da uzivam na terasi a ne da se nerviram zbog debilnosti

nisam bio kuci par dana, jbg :'(

dzogaz, ne seri! ovo je najkrace receno... taureni kazu svoje tranquil quote-ove i onda odu sa svojim dobrim, "starim" prijateljima orcima koji se bore samo za blood and honor(malo vise za blood posle kafice sa manarothom), ne noseci vise toteme kao ubojita oruzja, nego noseci maceve/sekire/maljeve, kao i svi ostali, zato sto, je l', treba imati balansa.. toteme su ostavili shamanima... :S

TI PRICAS O DRZANJU ORKA U ZAROBLJENISTVU??? LOL??? ti kao da si igrao samo wc3... orke u kampovima nisu ubijali, nego su ih drzali u zarobljenistvu... ubijali su se medjusobno, zato sto, kao "zrtve" bloodlusta nisu imali koga da ubijaju u zatvorenim prostorima... orci su u tim kampovima zavrsili kao RATNI zarobljenici, i to zato sto su medjusobno slozni kao i srbi... otisao baja po oko... ocigledno mu je trebalo oko, zato sto nije video sta ce se desiti njegovim saplemenicima ako ode(ili nije gledao uopste).. jedini ORK koji je uspeo da razumno sagleda proslost i nazre buducnost svog naroda bio je ORK koga je odgojio COVEK, pruzio mi obrazovanje i razum, koji je orcima nedostajao... pre thralla, doomhammer je bio jedini castan ork(verovatno, po njegovim naredjenjima, i svi njemu direktno potcinjeni), ali opet ostaje cinjenica da je on otisao sa svog sveta(poteran manarothom, ciju krv NIJE morao da pije) i napao ljude, patuljke i (uz pomoc trollova) high(blood) elfove... orci, dakle, moraju biti izuzetno glupi, ako su dozvolili svojim shamanima da postanu warloci(orc warlock-evul shamy, human warlock - evul mage, UD lock - same as for human, gnome lock - ridiculus) i da krenu u pokolj za KRV i "CAST" :S

iskreno, za jedine dve non-sinister rase u azerothu ja smatram patuljke(bronzebeards) i taurene(druidic taurene, cairnovo pleme, nonshamanistic taurene)... zasto ne gnome? pa eto.. mogu i gnomi da prodju, ali oni su totalno nebitni...

garithos je bio mind-controled od strane nathrezima, samim tim nije relevantan za humane

forsakeni hoce svoju prevlast na svetu, ali znaju da su suvise slabi, pa su privremeno(dokle god je wowa) u savezu sa hordom(mada u hordi nema ogrea vise, njene druge osnivacke rase), zato sto i orci mrze ljude, ali iz drugog razloga...(mada je, po meni, EXTREMNO SMESNO da obrazovani thrall ne prozre i ne vidi dalje od bednog napada proudmorea, relikvije drugog rata, koji se nije dao urazumiti, i ne produzi mir sa ljudima...)

a sada malo on-topic [:D] -

draenei shaman - nimalo zacudjujuce, shamani poticu sa draenora... ako narodi zive jedni pored drugih/sa drugima dugo, poistovecuju se vremenom...

BE paladin - SMESNO!! RETARDIRANO!!! DEBILOIDNO!!!! paladin nije MAG da mu se magija ukrade... objasniti NE/Human/Dwarf/UD/Troll priestove je lako.. svi oni imaju istoriju svestenickih redova(forsaken najtolerantnije prihvatljiv, ali prihvatljiv).. ali zamisliti da postoje BE paladini ili priestovi, zato sto oni imaju spellbreakere je GLUPO!! "magija" paladina i priesta NEMA VEZE sa prirodom(kojom je moguce manipulisati), elementima(same as nature), arkanom(osnova spellsteala), nego ISKLJUCIVO sa verom tog paladina/priesta(o paladinu i o priestu se moze pricati kao o jednoj klasi, u domenu lore-a, zato sto je prvi paladin, uther, u to vreme priest, nastao zato sto mu je benedictus rekao da obuce platemail i ode napred, u prve redove i pomogne krvarecim ratnicima)

jedini moj odgovor na RETARDIRANE, SKARADNE i SRAMNE cinjenice objavljene na zvanicnoj WoW.com prezentaciji moze da znaci samo jedno - Medzen je dobio/dao otkaz. nista drugo...

Link to comment
Share on other sites

e ne seri ... sledecu put kada te budem video ima da ti razbijem njushku debelu .

Da drzali su ih u zarobljenishtvu ali ti ocigledno nisi gledao intro za war 2 i trailere gde orkovska deca i orkice stoje u kampovima i onda se svi oni zajedno pobune ... ljudi su drzali 90 % orkovske nacije u zarobljenistvu ... nemash pojma sta prichash .

POENTA JEBENE PRICE JA DA ORKOVI NISU RASA ZLA I DA HORDA NIJE CRNA KAO STO JEBENA DECA OVDE MISLI ... ORKOVE ZARAZIO MANOROITH SARGERASOV DEMON I ZATO SU POLUDELI ... THRAL IH JE PROCISTIO na neki nachin i vratio shamanizmu i poshtovanju zemlje zivota i elementa DAKLE ONO STO JE SADA HORDA NEMA VEZE NI SAKAKVIM ZLOM I UNISTENJEM CELE PLANETE ETC .. ffs ! TO je ono sto ja hocu da objasnim a ti serendash tu .

Sve je to politichka igra , zasto bi night elfovi bili sa alijansom kada im se ubedjenja debelo razlikuju i zasto bi forsakeni bili u hordi kada se skoro mrze i preziru ... zato sto je to sve jedan politichka igra za existenciju ... humani su odbili blood elfove i oni su se priklonili hordi ... ako mi je existencija ugrozena i ja bi to uradio, sasvim logicno .

ORC WARLOCK = evul mage

human warlcok = evul mage

warlock nema nikakve veze sa jebenim shamanom , to sto orkovi ne mogu da budu magovi vrlo lako su objasnili da orkovi niakada nisu mogu da uzimaju cistu magiju kao sto mogu pravi magovi nego su manipulaciju ciste magije nauchili tek kroz warlock veshtine kojima ih je nauchila burninig legion i demoni .

Sto se tiche svega ovog ispod ... tachno je i slazem se da po loreu drenai potichu sa dreanora doma njih i orkova i nije neobichno da su oni shamani , ko je igrao war 3 expanziju znace da su imali jedinice sa healing waveom i totemima etc ...

a sto se tiche blood elfova lepo su uklopili to da su ukrali njima magije , kao sto si rekao paladini su nastali od priestova koji su obukli plate ... a posto priestovima mozesh da ukradesh magiju u war 3 zasto ne bi mogao i paladinu ... isto su holy magije etc . BLood elfovi su jedna od najstarijih frakcija koji su bukvalno izmasterovali magiju do kraja da su totalno zavisni od nje ... shadow je suprotno od holy , tama je suprotna od senke , ako moze da se harnesuje senka moze i svetlost .

IT IS DAMN MAGIC EFFECT ... ako mozesh da purgeujesh seal mozesh i da ga preuzmesh / manipulishesh sa njim kao i sa svakim magic effektom ... pogotovu ako to radi naj magic skilled rasa koja je po tome najpoznatija i totalno specijalizovana za manipulaciju istom

end of story you have no clue dirty kid :)

ajde navrni do mene idemo da malo popijemo imamo bar sada o cemu da srendamo , necu ovde da smaram ljude ( i one druge ^^ )

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

gief lore topic, plx :D

Da drzali su ih u zarobljenishtvu ali ti ocigledno nisi gledao intro za war 2 i trailere gde orkovska deca i orkice stoje u kampovima i onda se svi oni zajedno pobune ... ljudi su drzali 90 % orkovske nacije u zarobljenistvu ... nemash pojma sta prichash .

prisoners of war... bez UN.. hoces da ih maze i paze?

POENTA JEBENE PRICE JA DA ORKOVI NISU RASA ZLA I DA HORDA NIJE CRNA KAO STO JEBENA DECA OVDE MISLI ... ORKOVE ZARAZIO MANOROITH SARGERASOV DEMON I ZATO SU POLUDELI ...

dobrovoljno su pili krv.

THRAL IH JE PROCISTIO na neki nachin i vratio shamanizmu i poshtovanju zemlje zivota i elementa DAKLE ONO STO JE SADA HORDA NEMA VEZE NI SAKAKVIM ZLOM I UNISTENJEM CELE PLANETE ETC .. ffs ! TO je ono sto ja hocu da objasnim a ti serendash tu .

drak'thul je isti onaj sa draenora, npr... to sto je thrall drugaciji, to ne znaci da su ostali isti takvi... hoces da kazes da se garona pokajala sto je ubila llanea wrynna? ne zavaravaj se... da joj se da sansa i anduin bi isto zavrsio...

Sve je to politichka igra , zasto bi night elfovi bili sa alijansom kada im se ubedjenja debelo razlikuju i zasto bi forsakeni bili u hordi kada se skoro mrze i preziru ... zato sto je to sve jedan politichka igra za existenciju ... humani su odbili blood elfove i oni su se priklonili hordi ... ako mi je existencija ugrozena i ja bi to uradio, sasvim logicno.

1. humani nisu odbili blood elfove. to je bila prevara. NE su u prijateljstvu sa alijansom zato sto im je tadasnji pripadnik alijanse(kael'thas) pomo(a)gao. ne pada mi trenutno bolji razlog napamet... ne sumnjam da ga ima... forsaken ne komentarisem...

ORC WARLOCK = evul mage

human warlcok = evul mage

warlock nema nikakve veze sa jebenim shamanom , to sto orkovi ne mogu da budu magovi vrlo lako su objasnili da orkovi niakada nisu mogu da uzimaju cistu magiju kao sto mogu pravi magovi nego su manipulaciju ciste magije nauchili tek kroz warlock veshtine kojima ih je nauchila burninig legion i demoni

procitaj nesto, plz... orc warlock je nastao od orc shamana koji su svojevoljno pristupali demonima...

@killy - meTzen - sorry za slovo :)

Link to comment
Share on other sites

Ma, PrimEvil, pročitaj ti to malo bolje. Nije tačno da je Thrall jedini koji je mogao da sagleda dalje - za koga se horda bije u AV-u, bre?

pa za koga se bori horda u AV? za frostwolf, za durotanov klan, koji NIJE hteo da krene sa thrallom...

bore se za drak'thula, jednog od preostalih lidera orka sa draenora... on jeste oduvek bio shaman, ali je, kao i svi ostali orci, dosao sa svog sveta da zauzme tudji... to je plemenito?

Za krv i čast zameraš, a šta pričaju humani po SW-u? Za boraniju i borovnicu, možda? Horda nije zla, orci nisu zli, tačka. To je kretensko razmišljanje: nije čovek=zao.

ja ne razmisljam o trollovima i o taurenima kao o zlim rasama... u orcima ima par svetlih tacaka, ali to, po meni, nije dovoljno... forsaken mrze sve.. samo neke manje od drugih... ne kazem ja da su svi ljudi dobri.. DALEKO od toga... ja bih mnogo vise voleo da su humani u wowu humani lordaerona, nego humani azerotha(stormwinda)... prvi i drugi rat se vezuju za stormwind, ali meni su ipak drazi king teranas, uther i antonidas... nadam se da niko od njih nije ocenjen ovde kao los...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...