Jump to content

Di je zelena flaša


Recommended Posts

Zelena flasha se obichno izbegavala jer je to bila kao neka test flasha u koju se sipala prva kolichina piva iz svake nove ture, pa je ukus mogao da bude BLJAK...bar je takva bila pricha kolko se secam...a to da su se svi grabili, bash je bila obrnuta varijanta, znachi ako dobijesh zelenu ko da si dobio triper...otprilike...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

paz' 'vamo

u ex-celarevskoj pivari i je bilo par prica oko zelenih flasa,pa posto zivim u okolini, pedelicu par prica sa vama [:)]

govorilo se kako su se zelene flase kontrolisale samo svaka 4-5 pa su u njima mogli da se nadju razni misevi, pacovi bube itd... koji naravno kunjaju u pivari pa kada roknu u bazene sa pivom crknu i cak sam cuo da je tamo bio neki zaposleni koji je imao neku mrezu, kao onu za ciscenje bazena kojom je izvlacio pacove [:D]

a druge price se slabije secam, kolko znam bila je neka fora kako su se neke zene samozadovoljavale sa zelenim flasama i jbg.. posto je povratna ambalaza, to se brzo proculo i niko nije hteo da uzima zelenu flasu [:p]

-----------------

edit:

takodje sam pricao sa tetkom koja je neki hemicar i rekla je da postoji razlike izmedju piva u zelenoj i piva u braon flasi, jer svetlost drugacije prolazi kroz flasu itd.... a i moj matori nikada nije pio zeleno, kao klinca kada me posalje u radnju ako donesem zeleno, moram ici nazad da vratim [:p]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

verovatno su bile kontrolne, a lakse ti je da smeknes vizuelno jel nesto ne valja s pivo kad je svetla flasa, nego kad je tamna... cenim da su sad krenuli da to rade elektronski, pa nema vise potrebe za istima, a i ne uklapa se u ideju brenda... ne moze isti brend da bude u 2 razlicite ambalaze ( ne mislim kao sto npr. ima coca-cola staklena i plasticna .. preemptive anti-hejt zastita)

Link to comment
Share on other sites

roflmao

zelena flasha je kontrolna flasha, ali nema veze sa pacofi i samozadovoljavanjem [:D]

jednostavno je svaka 10. ili 100. zelene boje da bi se lakshe prebrojavalo.

a ako vec hocete da se pravite da ste iskusni pivopija, izbegavajte zelenu zato shto vishe svetlosti propushta pa se brzhe kvari pivo.

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

u je.

bila je i bela, to je kontrolna za svakih 1000, ali sam samo jednom u zivotu imao privilegiju da pijem iz nje. IMALO JE UKUS RAJA!!!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

u je.

bila je i bela, to je kontrolna za svakih 1000, ali sam samo jednom u zivotu imao privilegiju da pijem iz nje. IMALO JE UKUS RAJA!!!1

Mislim da je i sa zelenom ne

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja samo znam da se kod nas svako veche grabimo ko ce iz gajbe da se uhvati za zelenu falshu.Shta vishe sad se prosto bije narod ko ce ici po gajbu,jer ce taj i najverovatnije da ugrabi zelenu flashu.A kod Jagodinca neretko mozesh nahvatati i 2 zelena po gajbi.

I kod nas vladaju razna uverenja o toj zelenoj falshi,ali recimo da je trip u tome shto su mnogi od nas rasli uz caletove priche da je onaj ko pije iz zelene uvek bio glavni shvaler i shmekar,jer kao bash on ima autoritet da pije iz posebe flajke iz cele ekipe,a svi ostali cugaju iz braon...Kao to ne moze bilo ko.Glupe 70-te :P

I tako se to odrzalo do danashnjih dana,s'tim shto je vishe preshlo u neku naviku da je to jagodinsko zeleno neshto specijalno,bez nekh posebnih razloga.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zelena se uglanom izbegavala , nego mene zanima gde je nestala staklena flasha kisele vode KNJAZ MILOSH... nema je...

ima je.. samo sto je prodavcima smaranje sa ambalazom pa im je lakse da drze nepovratnu pvc ambalazu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...