Jump to content

11 godina a kako peva jebote!


Recommended Posts

@laki: neka bude, ja ti kazhem da ce ova mala da sabija kad odraste, ako je ne upropaste pre toga;)

Pazi, evidentno je da ima dobar glas, i ja ne sumnjam u tvoje sposobnosti da zakljucis kada je neko dobar i ima da sabija "kada odraste", ali fyi, nema ona sta puno da odrasta, 11 godina, vec sa 13 imas 4-5 trenutno aktuelnih americkih pevacica koje iako pevaju sladak pop i dens imaju super glas a solidno su lepse/simpaticnije od ove klinke. A opet, kazhem ti, pogledaj neke od tih starih snimaka, pa ces videti kako pevaju deca od 5-6 godina. I ja sam ubedjen da su tada pevale (sve ove zvezde) mnogo bolje nego sto pevaju sada.

Konacno, sad ovo vec izlazi iz okvira toga kako klinka peva, to sto ona potencijalno mozhe da sabija apsolutno ne zavisi od nje, vec od toga da li uspeju da je proguraju. Ako joj america got talent bude dobra odskocna daska, tj. tu dogura daleko, na dobrom je putu.

a gde se tu uklapa dejvid haselhof? 

tome sluzhe navodnici :)))

Link to comment
Share on other sites

cekamo jos par godina da pocne izazovnije da se oblaci..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Neimam rechi kolko je dobro... ima bolje uvek ko shto lauackeyu kazhe (koji ne mora tolko da kaki i da hejtuje jadnu maloo innocent girl... al ajde.. glavni je baja admin i mozhe mu se shta otje)... no ovo je zadivljujutje :) trep trep

mislim da kada promeni stajling i kad poraste da tjemo je slushati.. to je moja... ehm.. slobodna prognoza :))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...