Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zarez, mada ne igram cesto, ali tamo imas dosta nasih, imas jednog lika koji je non-stop pod drogam, mesalina mu se zove heroj, lvl60 warlock, ima ih jos, iron, rnjam, itd..

kakve veze ima ako je non stop "pod" drogama?! i ja sam isto lol

btw ja sam batalio,dobio sam 12. rank i nemam vremena da idem dalje,jbga

pocecu na haomarushu huntera ili locka iz zezanja.

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jaedenar je medju nekoliko poslednjih PvP servera koji se otvorio, mislim u isto vreme kad i veknilash samo sto napreduje mnogo sporije u PvEu, niko jos nije ni zakoracio u BWL i server je tek sad poceo lepo da se puni jer je Blizzard rekao da nece biti novih realmova u skorije vreme.

Redova za BGove za hordu (na lvl 60) uopste nema, ali nema u principu ni za alijansu, alijanse je mozda malo vise tako da je svima ok.

Link to comment
Share on other sites

OK sad vas razumeme....sve ovo hocete zbog druzenja i price sa vec poznatim ljudima koji su vam kolko tolko prirasli za srce. Pa zar to nemate ovde na forumu? Ako vec neplanirate neke ozbiljne raidove koja je poenta svega ovoga....lepo napravite irc sobu recimo na krstrici i kad god neko pika wow samo udje u nju...i tu se lepo druzite i razmenjujete iskustva. Ja sam na ovom formumu takoreci neutralan ....nisam sa vama od pocetka i neplaniram da pokusavam da se zgotivim sa vama jer sam propustio 99% zanimljivih topica. Ukapirao sam samo da svi nesto pljuju po Kilygoru i da Mohican uvek sve zna :) (nije nikakav h8 to je samo neki moj utisak) ostale nebi da komentarisem. Ja kao i vi imam odabran krug in-game "drugova" na svom serveru koji su vecina nasi ljudi ....a cak i ako realizujete ovu ideju ja nikome necu nedostajati i niko nece i primetiti da falim tako da radite sta hocete .....ja cu svremena na vreme prokomentarisati nesto na forumu .........izvinjavam se sto sam negativan , u svako slucaju GL !!!

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

I think he needs a hug :D

... or therapy, maybe.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

haha pazi kad sam svo vreme tripovao da je ovo neki politichki topic u RK i onda tek provalim da je u WoW podforumu i otvorim i imam shta da vidim =) dokle mislite ljude vishe da zajebavate [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni je zao sto necu uspeti da uradim ovu akciju :D

prvo zato sto nemam 25$ da bi prebacio charactera

nemam vremena da chekam da se u opste pojavi character transfer

vecina vas nece da leveleuje novog charactera tako da od toga nema nista niti ocete da se dogovorimo na kom serveru ce biti ovo

tako da sam poceo novog charactera na jednom novom serveru ,da levelujem i to ce mi biti zadnji character koga cu izlevelovati

i sa njim se zabadam do expanzije pa cemo onda da vidimo sta i kako [:)]

Link to comment
Share on other sites

meni je zao sto necu uspeti da uradim ovu akciju :D

prvo zato sto nemam 25$ da bi prebacio charactera

nemam vremena da chekam da se u opste pojavi character transfer

vecina vas nece da leveleuje novog charactera tako da od toga nema nista niti ocete da se dogovorimo na kom serveru ce biti ovo

tako da sam poceo novog charactera na jednom novom serveru ,da levelujem i to ce mi biti zadnji character koga cu izlevelovati

i sa njim se zabadam do expanzije pa cemo onda da vidimo sta i kako [:)]

The world will end in fire

There is no salvation

The end is failing no need to remain

This stained procession of religious failure

Is the birth of tragedy

There is no salvation...

There is no salvation...

poenta je da treba naci neku klasu koja ti se zaista svidja i jednom i za svagda je izlevelovati , naci dobar guild i zabavaljti se ,,, a ne rerolovati svaki drugi dan ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[:D]

khmm

pa da pocnem sa objashnjvanjem znacaja mojih mass rerolovanja

kao sto svi vec znate (ovo je istina) svaki guild i kome sam ja bio na haomarushu se raspao iz nekog razloga :))))

a posle toga se raspao i server i ostao je samo jedan normalan guild ,future u koji sam mogao da udjem prvi kad kada je napravljen ,ali ne kazem ja njima ma jok nece od toga nista biti idem ja na drugi server a vi se jebite (i tu pada moja najveca greska u mom pateticnom zivotu)

da sam usao tu sad bi imao full aq set i netherwind i sve sto moze

ali jbg morao sam da napravim tu jednu gresku da barem svatim da ne trreba tako i da je najbolje uvek igrati samo jednog charactera u jednom dobrom guildu jer ce se na kraju uvek isplatiti

tako da sam njih oterao u kurac ,a par meseci pre toga kada sam izlazio iz jotuna (drugog normalnog guilda na haomi) sam im bukvalno rekao ae jebite se vi odo ja u envy [:D] i tad sam stavljen na njihovu black listu [:D]

i tako ide dalje moja istorija u wow-u

tako sto sam napravio charactera sa ortakom na vek nilashu cisto iz zajebavanja kad ono tamo reroluje guild sa haomarusha incorporated ,u kome sam takodje bio u na haomi

i ja reko auu do jaja evo meni prilike za mass epixa :D

napishem aplikaciju ,accepted gg ja reko eto resio sam sebi problem guilda i svega u wow-u sacu da se zabodem tu do kraja zivota

i tako levelujemo mi svi iz guilda i naravno vec na ranijim levelima na oko 10-15 napravimo pvp team na onim cuvenim pvp levelima *9 i deremo eyez (ex grammerpolice) i svi se naprze na pvp

ali tu nastaju problemi i svadje

svi oficiri i gm MRZE pvp M R Z E znaci pravi pve fucktard nabovi koji mrze sve ljude koji igraju pvp

DIE PVE FUCKTARDS !

i tu ja naravno moram da pustam jezichinu i da se svadjam sa svima

ali ok ajde to je samo malo nerviranja pomislili bi normalni ljudi kad ono

posle nekog vremena i par zg runova u kojima sam wipeovao raid 2x ne znam ni ja kako [:D]

samo dodje gospodin komunista govnar leader svega

killygor

bla bla bla

u suck ,we decied to kick you out from guild ,gl somewhere else ...

i tako ja dobijem kick iz najboljeg guilda u kome sam bio u zivotu

koji je ubio nefaraina posle 2 meseca od otvaranja servera ,koji cisti sve bez i jedne greske

koji sad ubijaju bosoove u naxxramasu itd

znaci sad bi bio full legendary equiped da se nisam zajebavao

e sad jos jedan fazon je da su iz tog guilda kikovali sve ljude koji igraju pvp hardcore i ako pored toga idiu na svaki raid

zar to nije poremecno

znaci ako mrzite jebeni pvp zasto bi morali da kikuju ljude kojima je to zanimljivo

jebeni komunisti i "svi smo isti i jednaki" stavovi :)

i tako posle toga ja udjem u pvp guild u kome nabijem sve exalted reputacije i uzmem 10. rank

i posle mesec dana i 1-2 nedelje

samo odjednom svi ljudi prestanu da igraju disbanuje se guild ,jedini pvp guild u alijansi

i svi pvp-eri prestanu da igraju tu ili ne igraju vise wow [:D]

i posle svega ovoga

ja dodjem na haomu napishem aplikacije za jotun i future i oba guilda me bukvalno oteraju u kurac kao sto sam i ja njih pre nekog vremena ,zasluzno ne bunim se.

sa warriorom napishem aplikacije za svaki pve guild na vek nilashu ,bukvalno 10+ guildova farmuje nefa

nijedan guild me nije prihvatio ,uglavnom zbog rzloga zbog koga sam dobio kick iz incorporateda i + sto niko nece dps warriore svi imaju vec dosta njih i primili bi samo tenkove

a ja ne zelim da tenkujem

i sad sam primoran da rerolujem ponovo pod nepoznatim imenom da ne niko ne prepozna [:D]

valjda sam nasao guild i idemo farm bwl-a epici dob burning crusade-a pa onda ne znam sta cu

inace sam rerolao mage-a posto ipak znam koji klasa se meni svidja storme :)

i tako ...

Link to comment
Share on other sites

da li treba chitati ceo post kada vetj znash celu prichu =o)

tj njen osnovni deo, a ono sto nije rekao je da je ishao na malom serveru iz gilda u gild jer mu se nije chekalo za iteme, da nije gledao ekipu kakvi su ljudi nego samo zadnjeg bosa koga gild farmuje...takvo ponashanje mozhe da prodje na full serverima de ima mnogo gildova ali na low...tesko...

a taba me lepo podseti na pesmu burning bridges i film kelijevi heroji...moram ga opet pogledam kad se vrnem kutji...dugo nisam =o)

Link to comment
Share on other sites

[:D]

khmm

pa da pocnem sa objashnjvanjem znacaja mojih mass rerolovanja

kao sto svi vec znate (ovo je istina) svaki guild i kome sam ja bio na haomarushu se raspao iz nekog razloga :))))

a posle toga se raspao i server i ostao je samo jedan normalan guild ,future u koji sam mogao da udjem prvi kad kada je napravljen ,ali ne kazem ja njima ma jok nece od toga nista biti idem ja na drugi server a vi se jebite (i tu pada moja najveca greska u mom pateticnom zivotu)

da sam usao tu sad bi imao full aq set i netherwind i sve sto moze

ali jbg morao sam da napravim tu jednu gresku da barem svatim da ne trreba tako i da je najbolje uvek igrati samo jednog charactera u jednom dobrom guildu jer ce se na kraju uvek isplatiti

tako da sam njih oterao u kurac ,a par meseci pre toga kada sam izlazio iz jotuna (drugog normalnog guilda na haomi) sam im bukvalno rekao ae jebite se vi odo ja u envy [:D] i tad sam stavljen na njihovu black listu [:D]

i tako ide dalje moja istorija u wow-u

tako sto sam napravio charactera sa ortakom na vek nilashu cisto iz zajebavanja kad ono tamo reroluje guild sa haomarusha incorporated ,u kome sam takodje bio u na haomi

i ja reko auu do jaja evo meni prilike za mass epixa :D

napishem aplikaciju ,accepted gg ja reko eto resio sam sebi problem guilda i svega u wow-u sacu da se zabodem tu do kraja zivota

i tako levelujemo mi svi iz guilda i naravno vec na ranijim levelima na oko 10-15 napravimo pvp team na onim cuvenim pvp levelima *9 i deremo eyez (ex grammerpolice) i svi se naprze na pvp

ali tu nastaju problemi i svadje

svi oficiri i gm MRZE pvp M R Z E znaci pravi pve fucktard nabovi koji mrze sve ljude koji igraju pvp

DIE PVE FUCKTARDS !

i tu ja naravno moram da pustam jezichinu i da se svadjam sa svima

ali ok ajde to je samo malo nerviranja pomislili bi normalni ljudi kad ono

posle nekog vremena i par zg runova u kojima sam wipeovao raid 2x ne znam ni ja kako [:D]

samo dodje gospodin komunista govnar leader svega

killygor

bla bla bla

u suck ,we decied to kick you out from guild ,gl somewhere else ...

i tako ja dobijem kick iz najboljeg guilda u kome sam bio u zivotu

koji je ubio nefaraina posle 2 meseca od otvaranja servera ,koji cisti sve bez i jedne greske

koji sad ubijaju bosoove u naxxramasu itd

znaci sad bi bio full legendary equiped da se nisam zajebavao

e sad jos jedan fazon je da su iz tog guilda kikovali sve ljude koji igraju pvp hardcore i ako pored toga idiu na svaki raid

zar to nije poremecno

znaci ako mrzite jebeni pvp zasto bi morali da kikuju ljude kojima je to zanimljivo

jebeni komunisti i "svi smo isti i jednaki" stavovi :)

i tako posle toga ja udjem u pvp guild u kome nabijem sve exalted reputacije i uzmem 10. rank

i posle mesec dana i 1-2 nedelje

samo odjednom svi ljudi prestanu da igraju disbanuje se guild ,jedini pvp guild u alijansi

i svi pvp-eri prestanu da igraju tu ili ne igraju vise wow [:D]

i posle svega ovoga

ja dodjem na haomu napishem aplikacije za jotun i future i oba guilda me bukvalno oteraju u kurac kao sto sam i ja njih pre nekog vremena ,zasluzno ne bunim se.

sa warriorom napishem aplikacije za svaki pve guild na vek nilashu ,bukvalno 10+ guildova farmuje nefa

nijedan guild me nije prihvatio ,uglavnom zbog rzloga zbog koga sam dobio kick iz incorporateda i + sto niko nece dps warriore svi imaju vec dosta njih i primili bi samo tenkove

a ja ne zelim da tenkujem

i sad sam primoran da rerolujem ponovo pod nepoznatim imenom da ne niko ne prepozna [:D]

valjda sam nasao guild i idemo farm bwl-a epici dob burning crusade-a pa onda ne znam sta cu

inace sam rerolao mage-a posto ipak znam koji klasa se meni svidja storme :)

i tako ...

mage ili pala ... jedine dve klase koje vredi igrati u wowu ... sve ostalo su sranja :)))

elem dobro je da si istresao to iz sebe ... ovako rekao bi covek mozda bi se i ubio i napravio neku korist :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...