Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

Ma ne hejtujem ja wow kao igru ^^ stavise imam spremljenih 4k da ga kupim sutra cim ustanem.Mislim kao lik koji je pola svog zivota ostavio na battlenetu tesko bi mogao da pljunem po bilo kojoj blizz igri

Dolazim sutra na Haomrush pravim druju shapeshiftera ili kako ga vi zovete feral zavaljam d2 itanz za 2 k wow golda i gg

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se sa tarabom u potpunosti.Za godinu dana igranja wow-a upoznao sam i stekao fenomenalne prijatelje na Haomi.Moram priznati da mi nedostaje chat na serbia kanalu u 3 ujutru..ehh kad se samo setim....

zato sada posle 2 nikad' nisi online [|)]

Link to comment
Share on other sites

lol rofl lol sad si me nasmejao Keke ^^

Noob aka nOOb != newbie (prevedeno na srpski nub nije isto sto i pocetnik)

Definicija nuba je jako kompleksna stvar.Oko toga su polemisali ljudi godinama ^^ i zakljucak je bio i vise nego kompleksan.

Ja cu ovom prilikom pojasniti istu def. narodnim recima :Pocetnik nije isto sto i nub.Noobz su posebna niza sorta ili podvrsta gmizavaca koji existiraju tako sto leechuju tudju krv i zivce s namerom da iste upropaste i navedu na zlo.Moras da se rodis kao nub da bi bio nub.Ili jesi ili nisi

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...