Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

Evo mog vidjenja situacije:

Neki ljudi su se smorili na main charovima/ispali iz gilde pa im se sada rerolla/menja server, tako da sada pokushavaju da iscimaju ceo rur/ex-homorush da pravi kompromise zbog njih.

Evo moje wow istorije, ko zheli moze da preskochi:

Prvi lik mi je bio na Dragonmaw gde je kao super jer svi tamo igraju, a ono najgora rupetina na kojoj rogova ima za izvoz a priestova nigde. I tu se ja smorim opasno jer ne mogui da nadjem grupu za scholo i odluchim da rerollam.

Negde u to vreme se otvori Chromaggus i pukne Syndrome na Homou. Na ruru se pojavi hyped topic slichan ovom koji poziva na reroll na Chrom. Pomislim, odlichno, ionako sam teo da rolam dorf priesta, chrom je fresh server, sad ce josh i nashih da bude tamo. Dosta ljudi krene, ali oko 30lvl se smorishe i nestadoshe odjednom. Nijednom nisam zazhalio sto sam tamo rolao, jer sam sad imba, ali sam shvatio da od te jurnjave po serverima nema nishta.

Poenta priche: Nisu svi u istoj situaciji/stanju svesti u kom ste vi i ne osecaju svi bash takav hype da pocnu opet. Reroll je uvek interesantan, narocito ako igrash na suprotnoj strani, ali bre levelovanje traje mesec dva. Ide leto zezanje exit, putovanja, pa septembar ispiti smaranje. Masovni reroll ne uspeva bash uvek. A da ce svi da transferuju maina, bash i ne verujem.

P.s. Uostalom, ne igraju svi hordu kao vi. A i sto se toga tiche, oduvek je vazhilo pravilo da su u hordi zreliji ljudi, a u ally klinci. Sve vishe mi se chini da je obrnuto.

Moj predlog: Sachekajmo expansion kad cemo svi ionako rerollati blood elfove. Tad samo mozemo da se dogovorimo koji server :D

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo svi su dobro dosli na Boulderfist (horda), relativno nov server, ima dosta nasih, vecina je u pvp orjentisanim gildam

koji ti je nick tamo?

btw nisam sve citao,ali i ja sam za,nedostaje mi bagra sa haomarusha [V]

*edit*

lol koja ja je prsotina ovaj killygor  [8D]

nebitan je on nego samo jedna stvar, samo jednom se igra wow prvi put, ne verujem da bi me opet drzho' kao i kad sam ga kupio pre vishe od dinu dana i igrao ali bukvalno 30 dana bez prestanka sa pauzama za has i kunt od 2 do 4 chuke nekad i bez tih prekida  [^] e to je bio wow, josh jendom sam se isprimao kad je bio homorash sever ne toliko kao prvi put ali opet je bilo przhenje(koje je trajalo opadajucim hajpom sve vreme igranja do konachnog smora i prestanka), poenta mog posta je ta, da ne verujem da bi mogoa da se ponovo isprimam na wow toliko ikad vishe jer to prvo iskustvo je ne ponovljivo i naravno ne zaboravno ko skapira skapira(nashta mislim)..... do sledeceg mmorpg-a [8D].... btw pop Psi ovde sa hauma zaboravio sam stari nalog pa napravih novi

rofl,samo ti jashi konja /slap

[:D]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ma neki retard

svaki guild u kome je bio se raspao /pola ljudi izaslo [:D]

a posle toga se obicno server raspadne

to mi se desilo na 2 servera ,tako da nije laz ...

tako da posto vidim da ovde veoma dobrih argrumenata zasto je ovo u stvari lose

odo ja neki random server pod novim nickom de niko nece da me poznaje i igram do expnanzije

lepo kaze moyo

ajde lepo kad dodje expnazija svi rerolalo pande sa koletom na rp serveru i idemo ! :D

Link to comment
Share on other sites

kili, nikad nece biti pande u wowu, to je poenta mog "samo kad budu pande" linea =o)

takodje, kao osoba koja preferira hunta ja kad levelujem levelujem solo jer me smara odugovlachenje koje partymemberi povlache sa sobom(takodje i warra kad sam izlevelovao to je bilo oko 90% solazha),

tajna brzog levelovanja je u logistici kretanja kroz gameworld a ne u napadanju 3 nivoa jacheg moba u 5 man partyju...

Link to comment
Share on other sites

kili, nikad nece biti pande u wowu, to je poenta mog "samo kad budu pande" linea =o)

takodje, kao osoba koja preferira hunta ja kad levelujem levelujem solo jer me smara odugovlachenje koje partymemberi povlache sa sobom(takodje i warra kad sam izlevelovao to je bilo oko 90% solazha),

tajna brzog levelovanja je u logistici kretanja kroz gameworld a ne u napadanju 3 nivoa jacheg moba u 5 man partyju...

Heheh, kakav si ti NOOB! treba ti 5 man party za 3 nivoa jacheg moba? [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

uf....kad ga chovek vidi ovako bespomocnog ne zna sta da mu kazhe...igraj se dete, samo da ti je zabavno ;o)

(i da, zarez, tebi sa zelenom opremom (pardon i herod je tu, on je plav ;oP) na lvl 55 treba 5 ljudi da ubijesh moba 3 nivoa iznad ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Jel moze samo jedno pitanje za sve.!?!?!?

A, ko je taj Kiligor???Kako uopste izgleda taj lik???

Jel stvarno toliko retardiran da moze da napravi toliki disbalans na forumu i u univerzumu???

znam ga in RL ... to ti je lik koga kada vidish ne mozesh a da mu ne zavalish ne pesnicu u glavu nego traktor

@ kole slazem se ... uvek dok radish neki grinderski quest ili dok grindash ili sta god mozesh da isplanirash nardenih par lvla kako cesh da se krecesh po svetu sta cesh gde da uradish etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

uf....kad ga chovek vidi ovako bespomocnog ne zna sta da mu kazhe...igraj se dete, samo da ti je zabavno ;o)

(i da, zarez, tebi sa zelenom opremom (pardon i herod je tu, on je plav ;oP) na lvl 55 treba 5 ljudi da ubijesh moba 3 nivoa iznad ;oP)

Ne... ja sam hax.. ja i sa zelenom opremom mogu da ubijem 3 nivoa veceg kripa :PP

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovako, da skratimo prichu.

Ima ljudi koje je shadowmoon i hOmorush (plus josh ljudi sa rur-a i sa drugih servera) smorio i koji bi se prebacili na drugi server bez obzira na ovo shto se dogovaram da odemo na jedan isti server, takodje ima ljudi koji bi preshli na "taj" server zbog ostalih likova, da se 'svi' okupimo, tj ko hoce... Meni ne treba server sa 500+ srba, dovoljno mi je oko 10ak (a bice ih vishe...) likova koje znam, sa kojima sam cool, i koji su mi gotiva, da se zezam sa njima. Dok smo igrali onaj usrani EL (eternal-lands), znachi igra je blago recheno UZAS ali smo igrali zbog ljudi u njoj, ne zbog igre.

Tako da... Coll, nadji neki normalan server gde ce se igrati (horda?), samo gledaj da suprotne frakcije (ally?) ima vishe da se ne bi chekao BG, mada kada se uvede crossbg, nece biti frke.

Ono tipa "smorice se pola ljudi posle 30og lvl-a" nece biti... ko ne zheli da lvluje ne mora.. neka prebaci main-a ili alt-a...

btw ko nije za ovu ideju nemoj bzvz da smarate i da pishete (i izmishljate) razloge zbog chega to nece da uspeti.. zbog chega nevalja or whatever... Ovime ne mislim tipa na ovo shto je Mlohi napisao.. i ja se ne bi prebacivao da sam na njegovom mestu (ne zbog guild-a, nego zbog likova koje zna god ipo), eh, bash zbog toga, shto znam neke likove veoma dugo (sa el-a, sm-a, hOmorush-a, rl-a, i odakle vec) hocu da pikam wow sa njima.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

I da... nema shta da ne uspe... ne pravimo (srpski) guild pa da rikne ili nastane sranje or whatever... samo se skupimo na istom serveru, ko ce u koji guild, njegova stvar.. The best thing is da se svi (vecina) nashih udje u vec neki napravljeni i organizovani guild..

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

"svaki otpor je uzaludan"

shto se tice odmora i letovanja... neverujem da ce neko da ode 30+ dana na letovanje, 7-14 dana je normalno, a buduci da ce svako ici svojim putem (tj u svoju gildu) nije problem i da nije tu. Tako da mi se cini da je vreme za akciju OK.

I kao sto neko vec ranije rece, treba "samo" odabrati server i da krenemo.... pa aj polako

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Znachi Taraba ponovicu ono sto sam napisao vec posle nedelju-dve ovde - moramo da sprovedemo neku studiju "kamo dodjavola nestaju prelepe nemice sa 20-30godina" znachi sve mlado ovde lepo sve starije zlo i naopako...

i nisam na turneji, ali mozhe to da se radi i stacionarno ;o)

amose - vracam se za oko 3 nedelje...vrlo verovatno vracanje wowu pocetkom avgusta kad sredim kreditnu kartu i normalizujem uchenje...

Link to comment
Share on other sites

znam ga in RL ... to ti je lik koga kada vidish ne mozesh a da mu ne zavalish ne pesnicu u glavu nego traktor

@ kole slazem se ... uvek dok radish neki grinderski quest ili dok grindash ili sta god mozesh da isplanirash nardenih par lvla kako cesh da se krecesh po svetu sta cesh gde da uradish etc

Fala na odgovoru i fala kiligoru na odgovoru!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...