Jump to content

BITNO !!


TeacH

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0. pod uslovom da ima wow compatible rachunar (ili ti imash 2 u mrezhi)

1. kupi joj wow

2. plati joj flat (ili je samo posedni pored sebe)

3. na osnovu onoga sto znash o njoj kreni sa njom od nule jednog lika onako ko sto si igrao huntu na SMoonu...znachi polako i natenane =o)

4. zadrzhi je uz wow bar 20 ingame sati...do tada ce joj se neki aspekt igre uvuci pod kozhu =o))

5. ako devojka nema nikakve gejmerske predispozicije - ko ti kriv sto si samo gled'o u sise kad si bir'o...

Link to comment
Share on other sites

Zamisli imas dete sa tom ribom / devojom / zenom. I sta se desava

Ostavi malu bebu u autu sa zatvorenim prozorima po onoj najgoroj vrucini, da bi ona otisla caskom do aukcije. I sta se tu desava cura se zaludi a dete se ili ugusi ili pozove neko socijalno i ode ti dete.

Nikako nemoj devojci da das wow ;) mozda dobijes little sex-a ;P ali ako se navuce na wow bar neces imati problema tipa, e prestani da igras wow, zasto placas 300 din svaki dan da dodjes iz igraoncie kuci bla bal bla.

TIPS: Napravi alta na svom acc i nek ona lvluje njega dok ti spavas ili nesto drugo radis :) imba situacija je kad ti igras a ona sedi do tebe i ceka da zavrsis raid da bi ona sela da igra. Al opet manje sex-a ;)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

znam kg likova koji su navukli ribe da ga igraju a isto kg likova koji su ostavljeni zbog wow-a

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

da tesko da ce ta riba igrati wow ,sem ako nije neka debela nerd kravetina kao sve ribe koje igraju wow ,ako ima bilo koje obaveze u zivotu
Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

aj da pitam ja: iskreno! koliko ste videli riba po igraonicama stagod igrale?

ja sam za zivota video samo 6 ... i to igraju KAHTEP CTPAJK budjavi...

bre ova danasnja omladina visi po splavovima do 5-6ujutru i roka alkohol i tehno muziku ... xD

normalna devojka ne bi u zhivotu ushla u igronicu. zapravo, nijedna normalna osoba ne bi ushla u igraonicu. gajbi je daleko bolje, pogotovu ako si riba - nemash 25 dece koji su jedino vidjali zhensko na wallpaperima da blenu u tebe dok ti otimash Princezi ogrlicu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...