Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dolazim u bg.... wohooo..... bice opakog cirkanja veceras, ili sutra uvece , zavisi kako gledate......

sad gledam ovog darijana.. em spamuje , em flejmuje, em izigrava admina...

1 post da vidim da je nesto korisno i ja cu da odem s foruma

GET A LIFE!!!

Link to comment
Share on other sites

nemoj ti meni get a life nemoj si bezobrazan

to sto ja ne mogu da spavam do 5 to je moj problem

i nemoj da ja budem bezobrazan jer cu dobiti ban

bring it on shrimpy....

aj 1 .... al samo 1 tvoj post da vidim , a da pomogne nekom , i da mogu da crknem mirne duse....

spamujes gore od kanterasa

Link to comment
Share on other sites

bring it on shrimpy....

aj 1 .... al samo 1 tvoj post da vidim , a da pomogne nekom , i da mogu da crknem mirne duse....

spamujes gore od kanterasa

evo pomocicu ti [:)]

sacu ti dati kontakt email najboljeg kabarea u srbiji gde mos i dobre bice da nabodes hehehe ekstra picke, dizu ga iz mrtvih + jeftino... sta ces vise?

office@kisscabaret.co.yu

Link to comment
Share on other sites

Neki pajser roknuo skriptu na sve nase IPB forume koje je nasao pa nije radio forum par sati. Sto je najbolje izgleda da mu nije uspelo sa B92, verovatno zato sto koriste raniju verziju, O tempora o mores :)

Inace jutros se bavio nekom umetnickom fotografijom, pa stvari me iznervirale onako i to je to sto se veselog prepodneva tice.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sta se desava sa skinovima >?

malopre je bio neku quake sad je opet plavi

Plavi je po defaultu, quake je verovatno utrcao zato sto je ona skripta nesto poremetila. Vratice se i quake i svi ostali, samo dok se malo dorade za novu verziju foruma.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

eskadroni se spremaju u specijalnom trening kampu u bugarskoj i kad se vrate onako nadrkani bolje da ne bude problema inache ce biti sodoma & gomora unleashed =)))))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...