Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kole > ali zivota mi... prekucavam ovo i neverujem! to su profesori sa fakulteta, direktori, inzinjeri koji jebeno ne znaju da pisu! mesaju cirilicu i latinicu!

posle ovoga ja bi vratio krasnopis u skole...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

koji sam deda postao, ako ne sabijem kamilicu ili nanu ne mogu da spavam normalno. bar sam potvrdio shta mi pomazhe da se kako tako naspavam. sad sam u procesu radjenja neki zadataka .. jebene tabele vishe ne znam shta sa chim ide .. i josh za bedak ne mogu da nadjem digitron pa moram preko kompa da rachunam :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne

@ pesma ne mislim, samo sad ne bih imala problema da sam punoletna i ne bi mi trebalo pismeno odobrenje roditelja za svaku glupost...

Ides na CPL kao zena kvejker :) ?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio takve, sa likom Nastaseva (malo se vidi na jeziku), inache su skroz one retro i bash mi odgovaraju. DOduse, nisam siguran kako ti mislis da savetujes nekoga u beogradu kakve tike da kupi, kad ovde mozes da nadjes samo air max 360 za 20k dinara ili neke podjednako ruzne ako ne i ruznije :)

827-171753-3.jpg

Ja imam ovakve samo shto nisu skroz bele, ima slika Kareem Abdul Jabbara, ko god da je on, nisu preterano sqpe a meni su gotivne.

Ustao u pola 2 i blejim. Odgledao dve epizode LOST-a i neam pojma shta cu dalje...makar je lepo vreme. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

danas bejah blizu smrti... jedno pola metra... bem mu lebac kad se zaletjem na raskrsnicu gde je meni crveno i oko 40km/h kad sam video kola u poslednjem trenuku pozlilo mi je... znachi par m kochio digo mi se bajk na prednji tochak zamalo da preletim i baja propichi... posle toga 2 minuta sam iskulirao pomalo drhtetji...

mislim bio sam i u gorim situacijama sa bajkom itd... al ovo me je nekako ono... uf

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...