Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam tenis. posle Piramida pa fudbal... ceo dan uz tv, pa nedelja je :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

bleja sa ekipom od jutra do sredine popodneva, sad odmor i pripreme za tekmu vecheras...moram rano da legnem jer sutra em ustajem u pola 6 em ce u pola osam da me teraju da udjem u operacionu salu, a nerad sam ubijati ljude =oD

noteS on a side:

primetjujem da smo dule i ja pocheli da lochemo preterano = to su finalne pripreme pred doktoriranje ;o)

statore nesretjo pa sto ipod uze nisi zdrav...chak i sa linuxom

bole za tvoj friz je iskljuchivo windows...i to neka 98se verzija (zomg stasamtirekooo)

Link to comment
Share on other sites

ukinuo sam se od spavanja .. dodushe lego sam u 07h, posle sinocneg promuvavanja :) sad da husam, pa dalje u akcije, ne znam gdecu i kako cu sve da stignem, a kao treba da krenem i zadatke da peglam horor.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nocas sam spavao samo 3 sata :( a sutra ispit imam. Danas sam skapirao da nosim gedzete po dzepobima vrednosti oko 550 e strasno... od kako mi matorci nisu tu nakupilo se sudova za sve pare. Sve se nadam da ce odtle da se razvije neko inteligentno bice pa ce da ih spremi :)

Link to comment
Share on other sites

O M G

stavio sam slik gume i v-brake, sad sam brz kao prokleti jahach magle! Nisam mogao da stanem, a gajbi sam dosao jer sam popio sav litar i po vode koje sam poceo. To su otprilike bili poslednji originalni delovi mog, sada vec skoro 10 godina starog bajsa, ostao je samo stari ram, lanac, i zupcanici. fala kurcu. sad samo da vratim kilometar sat i magnet, pa da idem na testiranje sutra, ako ne izvucem 60 na ravnom, nista nisam uradio. jedino me jebe sto jos uvek imam 18 brzina.

sad cu malo da blejuckam, citam nesto za faks, pogledam film, i tako. mnogo volim ovo leto.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...