Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebo te, tek treba da se pakujem.. no dobro, ne treba mi mnogo vremena za to, imam Sistem.

you talk the talk, but can you walk the walk? :P

lol kako znamo da je pri upotrebi ovog klasika mishljeno bash na FMJ verziju

Srbo - mali preterano lichi na tebe, ako pussti bradicu u sledecih par nedelja be very affraid ;o)

@topic - danas planski ne idem napolje jer ako odem napolje ponovo cu da presisam pivo i teshko cu se probuditi u pola 6...

on a side note danas sam izbushio rekordnih 16 vena, nije mi dobro

nije mi dobro ni zato sto sam potroshio sve kortikosteroide protiv alergije a ovde u apoteci ne daju bez recepta...probatju da izguram 2 nedelje cold turkey, sad vetj drugi dan dobro se drzhim, ali ako me ufati zlo, idem kod lekara =o)

sad josh malo TTFFF (trolling the forums for fun) pa dreamland =o)

Link to comment
Share on other sites

Primio dve finkinje na gajbu.Krokodil se iselio i frizider je pun piva.Uvidjam prednosti, osmeh mi na licu ali sam se po 1x nasao u situaciji da ne znam sta cu [:D]

Ozbiljan sam.

Primio si dve,u najavi dobre finkinje,a gubis vreme ivde na ruru..cccccc

Link to comment
Share on other sites

nalio se i gledao sa ortakom koncert franz ferdinanda.

zivim zivot na pogresan nacin.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

/sigh

kako je lepo ovako rano ujutru pogleedati kroz prozor

i videti lep dan bez jebenog sunca ,mrzim sunce , bez ljudi ,bez buke autobusa ,trola ,kola i osatlih sranja od kojih mi se povrace

mislim da bi trebao da pocnem da razmishljam o preseljenju u middle of nowhere !

gde bi mogao da svaki dan uzivam u pogledu na "grad" kao sad trenutno

Link to comment
Share on other sites

probudih se pre sat vremena.. uzeo da overavam wikipediu... rimember rimembr di fift of november d gan pauder trizon end plot, aj si nou rizon vaj ganpauder trizon shud ever bi forgot... :)

elem... naleteh na svoju vezhbanku iz drugog razreda sredje... joj nadjoh neki sastav koji sam pisao... kul je... kontam da bi se drashku svideo :))

setih se da su bile cetri teme i da je ova moja bila okean, ostrvo, kovcheg i josh neshto... tipa da te rechi moraju iti pomenute:)

( [;)] )...

Edited by -MiGsa-

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

/sigh

kako je lepo ovako rano ujutru pogleedati kroz prozor

i videti lep dan bez jebenog sunca ,mrzim sunce , bez ljudi ,bez buke autobusa ,trola ,kola i osatlih sranja od kojih mi se povrace

mislim da bi trebao da pocnem da razmishljam o preseljenju u middle of nowhere !

gde bi mogao da svaki dan uzivam u pogledu na "grad" kao sad trenutno

napad mizantropije?

ladno mi keva zahrkala nocas u sobi, tako da ja nisam, simple as that :P uspeo sam nekako da dremnem, ali me je kad je ustajala zakacila i probudio sam se u 7. malo mi se spava, al boze moj.

a danas milion stvari koje treba obaviti, a najradije bih sedeo kuci, radio muziku, pio koka kolu, i drkao na svaka tri sata.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

situacija se polako smiruje... za vikend palim za Nish na iformativni razgovor sa "tatom", pa ko prezivi, prichace...

oshishah se pre neki dan... i tek sad kontam koliko je lakshe kad je kosa kratka... ustanesh ujutru, opersh kosu i palish na posao... sreca, sreca, radost, uzivancija...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sad sam "ustao" (nisam ni qntao, al sad sam se razmrdao) i opako razmisljam da opalim na adu popodne... samo dok savatam komsiju da ne idem solo... mozda i sad odma zapalim negde s roskama da obrnem koji krug, zardjatju [:D] .... primecujem da pocinjem suvise da koristim [:D] ... al ko ga ****

Link to comment
Share on other sites

danas necu nigde da izlazim... odlucio sam da se malo odmorim od shipcenja po gradu 24 chasa...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

danas dajem plazmu pa ranije pichim sa posla pa posle davanja na trg palachinku ololol..

elem, neko mi se ladno posro u lift u zgradi juche.. znachi odma' sam se setio nekog topica o nogiranju od strane zhenske i pomislih 'jebote pa ovo je neko sa rura uradio' olololol

e da.. rotore... jel mozhe u neko skorije vreme ako budnesh imo vremena da mi pokazhesh jedan shorty course linux 101 ? :)

i tako.. moradem da shljakam sada shto i nije loshe.. brzhe prodje vreme...

e da .. kako vrutjine ove delaju na vas? jel se nalivate vodom? recimo da pijem po 4-5 litara na dan... uzhas :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

A da vidi

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...