Jump to content

Banjalucki cevap?


Recommended Posts

Nisam pretrchao po citavom forumu, pa ako je neko postovao, sorreh ... ako ne, evo maila koji mi je malopre stigao:

----- Original Message -----

From: "Banjalucki Cevap" <banjalucki@banjaluka.com>

To: <lucky>

Sent: Wednesday, June 14, 2006 1:24 PM

Subject: Svim posetiocima sajta dajemo 20% popusta u promotivnom periodu do 20.juna.2006.

> Svim posetiocima koji donesu odstampan ovaj e-mail dajemo 20% popusta u promotivnom periodu do 20.juna.2006.

>

> Odstampajte ovaj e-mail i uzivajte u nasim cevapima.

>

> Posetite nas u ulici

> Kneginje Zorke 28

> bivsa Ivana Milutinovica

> Beograd, Srbija

> Radno vreme od 10-24h

> 011/2438-139

>

Jedino sto ne znam sad bash gde je Kneginje Zorke 28, ali cu svakako morati da posetim ovako tehnicki i tehnoloski savremenu i potkovanu fast food radnju :))

Link to comment
Share on other sites

Ma znam 'di je Kneginje Zorke, prodjem tu najmanje 3 puta dnevno, nego sam se loshe "odrazio", ne znam gde je broj 28 tj. gde su tu mogli da zbudze banjalucki. Posebno sto ne znam odakle krecu brojevi ... ako su od parka kod starog difa, onda je taj 28 negde bas kod makenzijeve, a ako krecu od etfa ... pa sta znam, onda je mozhda opet tu negde blizu ... ma nije ni vazno, procicu ... jedino me bas interesuje, kada bih istampao mail i odneo, da li bi me gledali bledo? :))

Link to comment
Share on other sites

najboljiji banjaluchki koji sam jeo u beogradu je na banovom brdu mogu vam reci da je skoro ko onaj iz banjaluke dobro meso super gomila prilloga koji ocesh i za one koji vole kajmaku banjaluchi mogu preporuchiti jel je kajmak extra

Link to comment
Share on other sites

najboljiji banjaluchki koji sam jeo u beogradu je na banovom brdu mogu vam reci da je skoro ko onaj iz banjaluke dobro meso super gomila prilloga koji ocesh i za one koji vole kajmaku banjaluchi mogu preporuchiti jel je kajmak extra

Thumbs up za banjalucki sa B.Brda !!!!

Stvarno ne secam se da sam jeo bolji.

Samo odkad su se premestili , cini mi se da su se malo promenili.Ali opet >>>> sve ostale

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za taj vas ... zar tu nije neki ultra-dobar- pileci trip ?

ali ima jedan u sindjelicevoj "banjalucki". . . citaj "na loju" jebote sto smrdi to meso

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Taj drugi banjalucki je u ruzveltovoj i sa tim nemam nikakvih problema. A evo bash sam juche prolazio tuda, al' zaboravih da overim to mesto. Nista, ovih dana ...

btw, banjalucki u sindjelicevoj? zar tu nije onaj "pazarski", ili sam se prevario?

Link to comment
Share on other sites

btw, banjalucki u sindjelicevoj? zar tu nije onaj "pazarski", ili sam se prevario?

promenili ... bas dugo nisam prosao tuda ... okacicu vam flajer tog pazarskog - crko sam od smeha ... samo da skeniram ili slikam :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...