Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

E, i ja sam bio u istoj dzamiji... mislim da se zove "Images.google.com/images?q=dzamija&hl=en"

Samo, nisu teli da me puste unutra.

dzamija.jpg

brate svaka cast tako si me nasmejao slatko :)

offtopic ..... sto james may-a u avatar leba ti :))

captain slow ;P

Stavi JC-a ,jer je Hammond derpe ;P

poz

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali mohi na dzamiji ahhahha vrh :D

slatka drugarica :)

a ova slika sa rakijom na stolu gde se kochite je vrhovna ^_^

ovih dana pravim neke pozeraja slike za myspace pa cu ih podeliti sa vama ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kili chovek sa svojim licem moze da pravi grimase pa onda je logichno da drugachije izgleda.

@ Sirneo obecavam da ce mo se videti uskoro a nismo se videli hmm od leta gospodnjeg.

@ Kruko To je bio tek pochetak nezaboravne noci u Novom Sadu.

Ova slika je za kilija da protumachi dal sam ja stvarno ja ili je ja neko drugi.

DSC00176.jpg

Ovo sam kili isto ja

DSC00024.jpg

A evo i poslastice za sve one kojima se svidja drugarica

Image021.jpg

Link to comment
Share on other sites

koliko ja vidim rade slike, a sto se tice tvog zavicaja, da ti kazem ja sam rodjena sarajka i posle 15 godina sam obisla bash charsiju pre par dana,a nisam se lose provela...... koji si ti deo sarajeva? ja imam stan na koshevu i nekada imala na ilidzi.....

Slike rade, ispravio sam se :).

Imali smo stan preko puta Ali-pasinog polja. Ko d televizije SA. Sada su moji na Grbavici, ja sam sam u BG. Isao sam posle odlaska '92. prvi put '94. u toku rata. Kul je bilo. Od tada bar tri puta godisnje.

Ali iskreno, da nema mojih dole nista me ne bi vuklo u SA. Osecam se kao stranac. Sada sam bio 7 dana kada i ti. Kad su "oprasili" spomenik.

Koje si god?

@ZOLA:

Pretera ga ti. Botanicka basta!?!!??!!

Vrelo Bosne je lepse :).

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno sto sve zene moraju da se mrshte, da imaju masno lice od shminke, i da napuce usne da bi mislile da izgledaju opasno?

fuj brate.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

omg gOd! stop it! i am drugarica master!!!111

ili ces da uradimo neku razmenu drugarica, ti menu tu ja tebi neku od mojih?

zhelis li katalog?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...