Jump to content

Recommended Posts

Nadam se da ce ovaj trajati duze od prethodnog :).

Da li ste razmisljali kako biste voleli da skoncate? Mirno u snu, nasilno, u nesreci ili od bolesti?

Ja bih voleo da stradam od hladnog oruzija, Od strele ako moze. Zivot boli pa bi i kraj trebalo da bude bolan. A strela moze mnogo da boli. Ali ne bez otpora. Ne mogu sam da se roknem :).

Sta vi kazete?

I prigodna pesmica:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Viens, mais ne viens pas quand je serai seule

Quand le rideau un jour tombera

Je veux qu'il tombe derri

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikakvu..... kad dodje dogovoricemo se vec nesto.... ja njoj alkohol i gudru... ona meni jos 5 dina i par puta tako dok je ne navucem na albanku [:D]

btw.... najjaca fora koje sam u zadnje vreme cuo je oko nekog milionera u americi koji je u testamentu napisao da sve pare ostavlja ribi sa kojom je imao zadnji sex.... i to bacio u press.... Bolesno dobra ideja!!!

Link to comment
Share on other sites

nikakvu..... kad dodje dogovoricemo se vec nesto.... ja njoj alkohol i gudru... ona meni jos 5 dina i par puta tako dok je ne navucem na albanku [:D]

btw.... najjaca fora koje sam u zadnje vreme cuo je oko nekog milionera u americi koji je u testamentu napisao da sve pare ostavlja ribi sa kojom je imao zadnji sex.... i to bacio u press.... Bolesno dobra ideja!!!

ja bi sve pare spalio... da vidim za kim tje vishe da plachu kad odapnem.. za mojim parama il zamnom.... hmm ah provalih da mi plan ima rupu, netju videti... bitju mrtav [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

moj pradeda je svojevremeno ziveo 107 godina. jedno jutro kada mu je prababa donosila kafu samo je zatvorio oci i nije ih vise otvorio. e to je smrt.

ali rano je da o tome razmisljam... bar se nadam da jeste :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...