Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne smem da zaboravim ni na ekvador :) moram da navijam, zbog ortaka ekvatorijanca ;)

spinking of, odlican je bio komentator na mechu sa ganom ...

- I evo, ganjani u proboju ... a inache, konsultovao sam i lektora, ispravno je reci i Ganci, ali zbog dobro poznatih razloga necemo to ciniti (parafraza) :)

Link to comment
Share on other sites

ZOMG!!!

Dva crvena u prvom poluvremenu!

De Rosi je bolid potpuni...lakat u facu i to na tri metra ispred sudije...a onom Ameru je mozhda mogao da da zhuti...ali opet na slichan nachin je i Kezhman dobio direktan crveni.

Nadam se da ce se nastaviti krljanje u drugom poluvremenu i da ce Ameri dobiti, pa onda u zadnjem kolu Chesi dobiju Zhabare a Gana Amere i Chesi i Gana idu dalje i onda derbi 1/8-ne finala - BRAZIL - GANA !!!OMG!!!

BTW Tekma izmedju Gane i Cheshke...fantazija...Dujkovica za selektora Srbije odmasadodma.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Istina je da Cesi nemaju Milana Barosa kao ni Kollera, koji su glavna stavka u ceskom napadu. Danas su igrali na jednog napadace i to je bio pacer Lokvenc (mesao se tamo i Plasil al ajde) sto je smesno, ne moze to da ni prismrdi Kolleru/Barosu :)

Opet na drugu stranu odbrana je bila katastrofa !!! Da su igrali sa Argentinom pukli bi 6:0 [:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

tj prekida se tekma kad izbaci 5tog igraca iz jednog tima? omg ne postujte kad tek ustanete iz kreveta, sad sam se totalno zbunio sam sebe, jesam :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem koliko je Brazil u stvari traljava ekipa , kontam da se masa sasere kad igra protiv brazila i onda ih kao drma trema pa gol ne mogu da daju...Josh pre prvenstva sam rekao , ekipa koja sigurno nece osvojiti je Brazil , pre prvenstva sam mislio zbog medijske prenaduvanosti , pritiska na njima , puno zvezda u ekipi , ali sad kad gledam kako igraju , sve sam sigurniji u to.

Link to comment
Share on other sites

za sada stvarno igraju "na snagu"... videcemo kako ce kasnije biti.

nemoj da iskljucujes uspon forme.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

blaaah...u principu treba napraviti fudbal interesantnijim...ko u onom stripu gde se sve vreme grupa likova sa rancem probija kroz neku dzhunglu i na kraju poslednji prezhiveli vadi iz ranca loptu i jurisha na gol (a golman ne sme da koristi vatreno oruzhje nego samo nozh jer je ovaj preblizu =oD)

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem koliko je Brazil u stvari traljava ekipa , kontam da se masa sasere kad igra protiv brazila i onda ih kao drma trema pa gol ne mogu da daju...Josh pre prvenstva sam rekao , ekipa koja sigurno nece osvojiti je Brazil , pre prvenstva sam mislio zbog medijske prenaduvanosti , pritiska na njima , puno zvezda u ekipi , ali sad kad gledam kako igraju , sve sam sigurniji u to.

problem je sto im oba spica imaju iza sebe ocajne sezone. Da adrijano, ronaldo, robinjo (koji nije pravi spic) igraju na nivou kake ili ronaldinja, gde bi im bio kraj...

ovako i argentina npr moze da ih pobedi.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Brazil stvarno igra loshe ali to ne mora nishta da znachi...ochigledno da se chuvaju za neke kasnije tekme...

Ipak oni imaju toliko genijalaca u timu koji jednim potezom reshavaju tekme da ih ne treba tako lako otpisivati...naravno ako se ne uozbilje kad krenu eliminacije bice chupavo.

Do sad nijedna ekipa na prvenstvu nije pokazala neku superiornost...izuzev delimichno Argentina ali mi smo ipak previshe jadni da bi to moglo da se uzme za ozbiljno, i mozhda Shpanija ali kao za nas isto vazhi i za Ukrajince...mozhda Chesi opet zablistaju kad se vrati Koler. Videcemo.

BTW Gledah sad malo ove Fancuze...smeshni su stvarno...bilo bi lepo da ispadnu opet u prvom kolu. :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...