Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fino sam vežbao, pre toga ceo dan sređivao gajbu.. sad čekam za promenu neko kuvano jelo.. ortak mi se hvali preko telefona kako je prcao :)))

mrzim glupe igre btw :)

Link to comment
Share on other sites

istusirao se. napolju sjebano vreme. noc. kisha. neko zvoni na vrata. odlazim do vrata u gacama i vidim kroz zamuceno staklo obrise zenske persone... hmmmm?! tko li je to? govorim da saceka malo, oblacim pantalone i otvaram vrata. preslatka riba. prvi put u zivotu je vidim?!? dok mi se po glavi roje misli "what the fuck?!" ona pocinje da mi objasnjava kako je ona moja nova komsinica i pita me da li bi mogao da joj pomognem da se useli. oblacim majicu, stavljam kachket(kosa mokra a napolju ladno), oblacim papuche i izlazim. pomazem joj da unese neke stvari. pozvala me na kaficu sutra.

sjajan zavrsetak ne toliko sjajnog dana...

"i don't believe in god, but im sure that he really really LOVES me!"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Heh, moram da ispricam dogodovstinu od ortaka, clan je foruma al' redje dolazi, radi na praksi u apoteci. I kazhe on tako, svaki dan dolaze kojekakvi, i jedan dan se pojavljuje neki baja, u "utegnutoj" odeci, i kao

- Dobar dan, dacete mi jedan insulinski komplet.

- Evo izvolite, 9.56 dinara,

* uzima sve, placa *

- Hvala, al' da znate, meni to ne treba za insulin, nego za drogu. Da, za DROGU! ZA DROGU!!

I onda posle covek treba da radi u tako tim javnim ustanovama :) Danas me smorilo sto je krenulo ono da sipi onako uzasno, kao u sred jeseni, tu kisu najvise mrzim. Malo je spasla stvar gurmanska, pa posle toga Tovra u kuci caja (tovra ftw, posebno kad treba energije na brzaka), pa sad malo da doteram neke stvari kako valja.

Slucajno sam naleteo na Cribs na MTVju, lepo je videti iskompleksirane ljude, da mozes da cenis svoju normalnost :)

Link to comment
Share on other sites

sutra gotova shkola... proslava... eh. kako vreme brzo prolazi.

ono kao,mozda navratim :))))

I think she wants you

[jupi] sutra ponovo spavanja do 10 sati,pa pijančenje sa maturantima [jupi]

zasto mi se chini da ce da opali neka kisha pa nece biti nichega??? :/

btw...igrao sam fudbal po ovoj raspaloj kishi,boli me vugla...

dobio sam 5 iz informatike,treba da spremim podelu glagola iz srpskog da bih imao 4,neke tekstove iz ruskog da bih imao 4,opet sam u igri [^]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

istusirao se. napolju sjebano vreme. noc. kisha. neko zvoni na vrata. odlazim do vrata u gacama i vidim kroz zamuceno staklo obrise zenske persone... hmmmm?! tko li je to? govorim da saceka malo, oblacim pantalone i otvaram vrata. preslatka riba. prvi put u zivotu je vidim?!? dok mi se po glavi roje misli "what the fuck?!" ona pocinje da mi objasnjava kako je ona moja nova komsinica i pita me da li bi mogao da joj pomognem da se useli. oblacim majicu, stavljam kachket(kosa mokra a napolju ladno), oblacim papuche i izlazim. pomazem joj da unese neke stvari. pozvala me na kaficu sutra.

sjajan zavrsetak ne toliko sjajnog dana...

"i don't believe in god, but im sure that he really really LOVES me!"

ti si moj idol!!! [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ipak si se iznenadio, a sad se iznenadi da si se iznenadio tom rekacijom :P , phun, phun :P

Enivej, sad sam zavrshio 2l koka kole i nema spavanja veceras, mnogo je to shecera jbt :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

UCHIM HEMIJU ZA ZADNJI DAN OMGNOOBIDIOTRETARD!

To da odgovaram ujutru, dobio sam pitanja koja moram da nauchim, valjda me nece zajebavati i onda od 10 ujutru idemo na kolektivno ispiranje \o/

SRBIJA!

PRSO SAM!

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

- Dobar dan, dacete mi jedan insulinski komplet.

- Evo izvolite, 9.56 dinara,

* uzima sve, placa *

- Hvala, al' da znate, meni to ne treba za insulin, nego za drogu. Da, za DROGU! ZA DROGU!!

Naprosto sjajno :)

Jedan drugar koji sa prijateljima organizuje svakodnevne cirke praktikuje da ulazi pijan u apoteku i tra

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

UCHIM HEMIJU ZA ZADNJI DAN OMGNOOBIDIOTRETARD!

To da odgovaram ujutru, dobio sam pitanja koja moram da nauchim, valjda me nece zajebavati i onda od 10 ujutru idemo na kolektivno ispiranje \o/

SRBIJA!

PRSO SAM!

ma opusteno matori, ne bi te drzala za poslednji dan da nema nameru da ti da dvojku... bolje da odgovaras sada nego u avgustu.

taman da posle proslavimo kolektivno dvicu iz Kemije. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sad sam izvalio da Corey ide na bodibilding.com i tamo postuje.Kori smekeru.

I ne samo tamo :*

:P

Odgledao neki film,odoh na spavanje

gde je migša

nema ga na celoj jednoj stranici

a da,one matorke

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma opusteno matori, ne bi te drzala za poslednji dan da nema nameru da ti da dvojku... bolje da odgovaras sada nego u avgustu.

taman da posle proslavimo kolektivno dvicu iz Kemije. :)

Pa i nije me drzhala. Ne bih sad da objashnjavam ali bice sve kad se zavrshi (nadam se) :P

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

vidish, meni je ta fizika uvek bila nejasna, valjalo bi da i meni objasnish malko :)

moze i meni, taman ko u van wilderu npr

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

grom udari, planu seno, rasturi se stado njeno

meni ne trebaju časovi fizike, al treba neko učiteljici za opuštanje za vreme velikog odmora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...