Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf... razvalila sam se od spavanja... legla sam kad i ono moje malo chudo, kao da chitam knjigu i zakucala posle pola sata... imala sam jedno malo budjenje od srtane mog welikog chuda, ali se telefonskog razgovora ne secam bash najbolje... sad me sve boli od lezanja i spavanja, ali sam naspavana za medalju... :o)))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

nisam sastavio 7 sati sna vec 2 meseca...zbof faxa i tih sranja..nije da ucim nego moram da ustajem rano:).....

primetio sam da sve nesto boli stomak u zadnje vreme...ako idete u menzu na has nemojte desila se dva trovanja u roku od mesec dana....tamo izgleda ko da su svinje vodile rat oko mulja....

Link to comment
Share on other sites

Najeo se mladih krompira kao stoka

Pustio da skidam "HotShots" da mi se skida...gledao sam film davno,ali moram opet :))

aj neka neko preporuci neku dobru parodiju josh ;)

slusam ziku,ucim matu...smor :|

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

shto umeju bossovi da me iznerviraju, to je neverovatno..

pretpostavljeni mi doneo neku mashinu od ortaka da je dijagnoziram i eventualno popravim. u roku od tri minuta utvrdim da su i plocha i napajanje otishli. onda on dodje sa ortakom i krene da se chudi kako je to moguce, da li sam ja to lepo proverio, itd. ja sve lepo natenane objasnim kako sam proveravao, a onda me poklopi vrhuncem: "shto nisi probao da zamenish bateriju?"

KOJA JEBENA BATERIJA KAD JE PLOCHA SKROZ CRKLA!!!

naravno to sam u sebi pomislio, ne naglas :)

i tako sam ja kao poslushni dron obavio potpuno besmislenu operaciju, i usput napravio posao ortaku kome sam fleshovao bios jer nismo imali rezervnih baterija u shteku.

zanimljivo mi je kako posle onoliko godina igranja eve online odmah primetim neefikasnu primenu ljudstva i resursa. ko sme posle da kazhe da su igre beskorisne [:D]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

shto umeju bossovi da me iznerviraju, to je neverovatno..

pretpostavljeni mi doneo neku mashinu od ortaka da je dijagnoziram i eventualno popravim. u roku od tri minuta utvrdim da su i plocha i napajanje otishli. onda on dodje sa ortakom i krene da se chudi kako je to moguce, da li sam ja to lepo proverio, itd. ja sve lepo natenane objasnim kako sam proveravao, a onda me poklopi vrhuncem: "shto nisi probao da zamenish bateriju?"

KOJA JEBENA BATERIJA KAD JE PLOCHA SKROZ CRKLA!!!

naravno to sam u sebi pomislio, ne naglas :)

i tako sam ja kao poslushni dron obavio potpuno besmislenu operaciju, i usput napravio posao ortaku kome sam fleshovao bios jer nismo imali rezervnih baterija u shteku.

zanimljivo mi je kako posle onoliko godina igranja eve online odmah primetim neefikasnu primenu ljudstva i resursa. ko sme posle da kazhe da su igre beskorisne [:D]

heh naivni mladi padawane, imas jos da ucis :)

Isto je tako meni shef na bivsem poslu tupio...u roku od 2 dana dobio je zmaj od kompa (inace masina iz deusa, a pre iz vavilona :( )

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ustanem ujutru oko 9:15h, a na telefonu pet propustenih poziva. Pa ljudi stvarno nemaju dushe kad zovu tako rano ;) Srecom nije bilo nista hitno, al' sam se bash isprepadao kad sam video maluslushalicu a pored nje broj 5.

Onda lagano otishao da kupim babi hleb, jogurt, krompir i ostalo, a ona, posto je dosla iz banje, negde u 25minutu neke nase diskusije kazhe "jeli, a jel su uhapsili mladica?" :)

Onda gled'o Anu Ivanovic (pobedila je, za slucaj da se neko interesuje) a sad neki multiprenos raznoraznih mecheva, dok cekam neke obaveze.

Link to comment
Share on other sites

buah jebote, spavao sam skoro 12 sati, ne znam de se nalazim. trebao sam da odem u 10 na fax da slusam ispit. gistro. ubi ovo vreme.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

buah jebote, spavao sam skoro 12 sati, ne znam de se nalazim. trebao sam da odem u 10 na fax da slusam ispit. gistro. ubi ovo vreme.

kao sto to uvek kazhem, koji je to raspad kad se covek "prespava". Mene posle boli glava i ne znam 'di sam.

Nego, izgleda da je ono sto su svi ocekivali godinama konacno doslo ...

http://www.endlagnow.org

EndLagNow.org brings together gamers, hardware manufacturers, and game developers in the fight to end LAG. We showcase the products, technologies, and people who join our fight and provide a well-managed forum of discussion for creator and consumer alike. No longer will LAG simply be accepted as part of the online gaming experience, we will fight, we will win, we will END LAG NOW!

:))

Link to comment
Share on other sites

obustavljena pomoc amerike srbiji.. izolacija se produbljuje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ceo dan sam u kvazi cajtnotu, a u stvari ću sve stići opušteno..

pitam se što čika kolence nije otvorio blog nego oće da bloguje na forumu :)

Link to comment
Share on other sites

-doso gajbi.

-snjuro po netu, trazhio neki film.

-ubo premiju jebeni ceo forum posvetjen azijskoj kinematografiji i svemu sto je prokleto azijsko.

-sad sam hepi.

-treba da pravim maketu sad koja tje da bude skroz kul.

-inace novi avatar.

-nek ide zika sad!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...