Jump to content

Eurovision song contest


Recommended Posts

to to brate, znamo svi kako to ide... pvo su bili etno fazoni... sledece godine ce svi da salju metalchugu na ES, ima da bude extra :-)

Nego, secate se kad je neko zezao novobeogradskog voodooa nesto u fazonu 'brate, sta bi ti poslao na ES, Kraljevski apartman?' sto se taj sad ne javi:-)

Mislim, ne ne znam koliko ovo ima smisla, al' ajde...  :-)

E nasao sam, nije bilo za voodoa, a genije, pogadjate, darijan:-) znaci ,dogodine saljemo Kraljevski? Ili Alogiju? Ritam nereda? Aj, dajte bre predloge....

ne diraj kraljevski i alogiu, da sledeci put ne bi ti iso na evroviziju:):D:D

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sinoć palim tv kad vidim njih,a inače pre toga ih nikada nisam video a samo sam čuo kako se priča o njima....ja kao super taman da čujem kakva je pesma kad lik komentariše "Slušate pobedničku pesmu ESa 2006" ja kao LOOOL....u jednu ruku mi je drago što su pogazili gomilu gejeva i emo likova....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na evorviziji ucestvuju pedercici ,retardi ,bravi/cool girls sa svojim retardiranim gay /emo pesmicama

i svaki put dobijem nervni shok kada poledam u pravcu tv-a kada se to daje

a svi ljudi koji to prate ili jos glasaju treba automarski da se upucaju kroz usta

@ivan

vise nije lep dan pasce kisa [:)]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

hahahaha... cela evrovizija je bila opshti smehotres... bruka, sramota i gomila retarda na jednom mestu...

finci su se barem razlikovali od ostalih tra-la-la-la pesmica... i ok je shto su pobedili da se malo preseku zalopojke...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

citam danas u blicu,kaze zeljko joksimovic: objasnjavao sam svojoj cerki da nakaze iz finske nece da je pojedu!!!"...

TAKES ONE TO KNOW ONE!

inace svaka cast fincima sto jes jes pesma im nije nesto ali je barem rock i on je pobedio....za razliku od ostalih fegeta( da znam da je mnogo puta receno...)

Link to comment
Share on other sites

@ svi ostali :

nisam citao prethodne strane, ako je neko ovo rekao, zabole me [:D]

[roflmao]

smesni lordi pobedio sa smesnom pesmom... "evrovizija je postala metalvizija" (citat nekog sa neta.. ne znam koga).

kako je ovo jebeno dobar udarac ostatku "civilizovanog" sveta... mislim da bi nesto tipa klavir na glavu bio nezniji [:D]

samo da mi je videti svu onu roze/plavu populaciju, koji su ocekivali da pobedi neka ukrajinska shakira, ili shajaznam ko... i bas me interesuje hoce li se ovo pustati tokom leta ? [:D]

btw, lordi mi je definitivno smesan, al su imali muda, isli su na sve il nista... i za to imaju pivo od mene [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

seve je dobila 30 nula?!

kako je tacno dobila 30 nula? valjda nije dobila nijedan poen od neke zemlje, a takvih pesama je bogami bilo dosta. Na kraju je zavrsila na 12-13. mestu, sto svakako nije mogla da je imala samo 10 poena od nasih par bivsih yu zemalja i jos 3-4 poena od ostale 3-4 drzhave?

A sam izbor kao izbor jeste bio funny, i ja realno nisam ocekivao da ce finci pobediti. Moj tip je isao na Rusa, a Ukrajinku, turkinju, harija i ostale sam video u prvih 12. Litvance nisam, ali jesam Norvesku, po meni sjajna pesma, riba ima vr' glas, al' jebi ga, bila je nesto 20. na kraju. Glavni zez je u izbor uveo Jermenac, jer je imao dobru Eurosong pesmu i tako je "pocepao" SSSR glasove na dva dela, i one koje bi uzeo Rus uzeo je Jermenac. To je ostavilo prostora Skandinavcima da lako odaberu svog favorita, jer se Danci nisu ni kvalifikovali, a Svedjanka je imala suvise "abba"-sticnu pesmu koja vise ne prolazi.

Link to comment
Share on other sites

jasno je meni da imate problem da napravite dobru foru pa vam se svaka rec cini kao potencijalni materijal za penal, ali je u tim trenucima bolje iskulirati, i sacekati da se organizam "odmori". I onda kad samo krene da prsti na sve strane nakon toga, mozda vam se cak dogodi da vas neko quoteuje i napise ispod "ROFL".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...