Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

Deset godina je trebalo Milu da od skoro 90% za zajedničku nagura 55% protiv.

Nema šta, lepo se stvari razvijaju, za sledećih 10 godina realno je da očekujemo "ponovo" osamostaljenu Vojvodinu, sa zvaničnim vojvođanskim jezikom i 40% Vojvođana i 30% Srba. U unitarnoj Bosni ćemo imati konstitutivan narod, Republikance, sa zvaničnim republikanskim jezikom i konačnim osvešćenjem da su oni u stvari Bosanci koji samo po veri pripadaju starostavnoj Republikanskoj pravoslavnoj crkvi...

Beograd - grad država sa 55% Urbanaca, koji naravno govore... beograDŽanski, razume se, potomci starih Kelta i Rimljana koji su kao i ostali bili dugo žrtve jednog malog magijskog plemena, tzv. Serba koji behu posebno vešti u praktikovanju određene magijske radnje koja je za rezultat imala implementiranje identita, istorije i verovanja u glave svojih žrtava, poznato po latinskom nazivu, Magna-Serba hegemonia oculta. Sva sreća te su humani američki naučnici pronašli preparat kojim se te čini poništavaju, poznat pod latinskim nazivom Be novantaseconda sienenica...

Mislim da Srbija ne može da polaže nadu u preživljavanje, za to je već kasno, može samo da se nada vaskrsenju... A kako kaže Knjiga, Voskresenja ne biva bez smerti!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Utuvite sebi u glavu nisu ni bosanci ni albanci prevagnuli ... crnogorci zele otcepljenje ... naucite da zivite sa time ...

не бих улазио баш у поделе гласова по етничкој линији, не желим поделе и сукоб. ипак, не може се оспорити изразита етничка линија гласања. мало једноставне математике. ако има 25% мањина и 75% Срба и Црногораца, и ако је референдум изашао на 55 према 45%, онда испада да је само 40% (30 процентних поена од 75) Срба и Црногораца гласало за независност (ако узмемо да су мањине углавном гласале за независност и да је излазност углавном подједнако распоређена), а да је 60% Срба и Црногораца (45 процентних поена од 75) гласало за заједницу. тако да ти та прича не пије воду...

можда је ово морало да се деси да би Мило пао, а то ми је најважније. и Черчил (без икаквих сличности са овим ужасом - поредим само ситуацију) је смењен одмах после рата, па се надам да ће и овај да падне, сад кад је смисао његовог бивствовања на власти нестао. кад се грађани пробуде у држави која је, ето, "слободна" (не могу да опишем колико ме ова формулација боли), али која је у дубокој подели, са слабашном економијом и без икаквих институција које карактеришу иоле пристојну државу, надам се да ће се пробудити и схватити истину у свему ономе на шта су упозоравани, а шта су намерно превидели у својој еуфорији.

можда Мило и остане, можда опет успе да направи салто мортале, можда покраде и следеће изборе, можда настави да јаше на таласу антисрпства, али само се питам још колико.

што се тиче Србије, надам се да ће показати да нема НИШТА против ЦГ, да ће доказати да је Мило лагао и обмањивао народ. он нема никакво морално право да прича о приближавању и тесним односима са Србијом, када је последњих 8 година провео пумпајући Црну Гору мржњом према Србима и Србији.

могу Србија и ЦГ да буду у тесним односима, али не са овима који су толико затровали народ.

а кад видим везане хрватске заставе са овим измишљеним црногорским заставама, повраћа ми се. оно НИКАД није била црногорска застава, оно је млетачки лав на грудима немањићког орла, ЦГ никад није имала други симбол до 4с, ово личи на синтетичку нацију, као македонску, са раскољеном црквом, измишљеним језиком и писмом и заставом. е сад Зверко може да ми каже да сам хегемониста и да не поштујем демократски избор, да својатам територије, али не треба бити Тесла па схватити шта се дешава...

ако званична власт у ЦГ сматра да јој је Загреб и Тиарана ближа од Београда, не треба даље анализирати суштину тог режима. а то НИЈЕ мишљење Црне Горе, то је став и политика група ужасних манипулатора, последњих и најбољих Слобиних ученика, на челу са човеком о коме ће историја тек судити...

Зверко, откуд су нам Црногорци непријатељи? непријатељи су нам Мило и његова банда, који су лагали и делили тај народ доле. али чему икаква прича на ову тему кад ти не схваташ да непријатељи уопште постоје, кад не схваташ да смо ми у тихом рату, настављеном само другим средствима после ратова од 1995. и 1999. и после преврата 5. октобра. и нисам ја блесав Зверко да сматрам да су читави народи непријатељи (осим пар изузетака, где су читави народи задојени толиком мржњом према Србима, да је право чудо наћи неког нормалног појединца), већ само одређене структуре у одређеним земљама, којима смо МИ непријатељи. ми тај сукоб нисмо бирали, наметнут нам је, као и увек, само су успели да нас (тј. тебе) убеде како смо ми у ствари агресори, хегемонисти, док је тужна истина да смо свој животни простор у последњих 15 година преполовили, са стотинама хиљада избеглих, мртвих и унесрећених, а да је у последњем веку на грбачи Срба створено неколико нација и држава, листом непријатељских према тим истинм Србима.

е ЦГ није Хрватска или Албанија, никад није ни била, и ако ико мисли да ће успети да од ЦГ направи Kosova, грдно се вара. само се надам да ће Србија пружити руку оном народу доле, јер на је једино народ остао, сад кад су нам све државе уништили...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se slozhio sa tobom Ignise. Juche sam bash prichao sa drugaricom iz Podgorice koja kazhe josh samo Mila da sklonimo. Ali pitanje je shta tje se stvarno tu josh desiti.

Zwerko, da se ne krijemo iza tih demagogisanja, zar ne bi bilo bolje da imamo naprimer ekspertsku vladu, da ceo sistem glasanja bude drugachiji, gde stranka ne bi imala toliku vrednost, koliko mesto gde si izabran i sl. Da bude mnogo manje ministarskih mesta, pa shto da ne, da se i kralj uvede kao deo institucija, neko ko bi mogao prevagnuti u odredjenim sluchajevima kad se lomi, na stranu naroda.

Znachi nama trebaju ljudi pre svega obrazovani da vode zemlju (a ne neki grobari), i eksperti (ljudi sa velikim iskustvom) ali opet na prvom mestu visoko moralni i chasni.

Bilo je i bitje takvih ljudi, koji su se nadali i chekali da ih neko pozove. I u jednom trenutku je to chak i moglo da se desi da nije bilo Mihajlovitja, Koshtunitze i td...

Eto, to je po meni koliko toliko reshenje. Kad bi to svi imali u svojoj svesti, ne bi se vishe bavili ovim sitnim dushama.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

joj brate shta vi pishete ..

realnost >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> vi

zar je moguce da toliko mladih je optereceno toliko situacijom i ima tako nakazne stavove koje nemaju ni trachak realnosti u sebi, pochevshi od monarhije, preko expertskih grupa, do toga koliko je to stvarno cg odluka a koliko svih ostalih. kad cete da svatite da ovde nema izlaska iz sranja. mi po politichkoj i ekonomskoj moci zaostajemo za normalnim svetom 20-40 godina. mi se ovde davno vec nishta ne pitamo nego samo djuskamo kako nam je svirano. vekovi pranja pod titom i slobom nikad nece nestati dokle god vi zivite u nekim iluzijama i odbijate da realno sagledate sadashnju situaciju. dal to bio drashko koji pricha o investicijama od 6 milijardi dolara, nemesis o ekspertskoj vladi, dei o monarhiji i ostali o ostalim glupostima. reality check pre svakog pisanja molim vas jer ovo vishe nije ni smeshno.

znam da ce sada svi da ishejtuju i da ovo shto sam vam gore rekao za vas nece imati smisla jel ste vi totalno ubedjeni u sve to shto prichati al ako se bar zapitate oko toga shta govorite bicete na 10% puta da se ne nervirate oko ovoga shto se deshava i da stalno dozivljavate kao neka razocharenja u koje ste ubedili sebe.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

to ignise, potroshi ti 5 minuta vremena da objasnish mohiju :)

bash si mnogo glup :]

@drashko realno ti ne mozes da znas koja etnicka manjina je za koga i dal je uopste izasla na referendum to su sve nagadjanja, a ja konkretno pricam o realnoj situaciji gde je svaka mlada osoba dole (znachi 18-30 godina) sa kojom sam ja imao kontakta (crnogorci sve) bila za otcepljenje (al ne i za mila) tj cetinje je generalno poznato kao grad liberala i osamostaljenje isti propagiraju vec godinama nisam upoznat sa situacijom u gradovima gde je procenat etnickih manjina mozda veci ali kao sto rekoh sto se tiche sredina u kojima sam boravio crnogorci (makar mladji sloj) su zeleli otcepljenje i ne vidim poentu poricanja realnosti i trazenja izgovora u opet tajnim zaverama albanaca da nas rasparchaju.

@maud ja sam prestao da se nerviram na to kako odredjeni forumashi imaju plitko razmisljanje ... parlamentarna monarhija my ass i sl ... al kao sto rekoh beshe 40% ove zemlje glasalo za sheshelja ? o chemu dalje da pricamo svaki drugi (tj cetvrti posto je izlaznost bila 60ak %) covek na ulici je za mene na nivou covecije ribice ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

joj brate shta vi pishete ..

realnost >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> vi

zar je moguce da toliko mladih je optereceno toliko situacijom i ima tako nakazne stavove koje nemaju ni trachak realnosti u sebi, pochevshi od monarhije, preko expertskih grupa, do toga koliko je to stvarno cg odluka a koliko svih ostalih. kad cete da svatite da ovde nema izlaska iz sranja. mi po politichkoj i ekonomskoj moci zaostajemo za normalnim svetom 20-40 godina. mi se ovde davno vec nishta ne pitamo nego samo djuskamo kako nam je svirano. vekovi pranja pod titom i slobom nikad nece nestati dokle god vi zivite u nekim iluzijama i odbijate da realno sagledate sadashnju situaciju. dal to bio drashko koji pricha o investicijama od 6 milijardi dolara, nemesis o ekspertskoj vladi, dei o monarhiji i ostali o ostalim glupostima. reality check pre svakog pisanja molim vas jer ovo vishe nije ni smeshno.

znam da ce sada svi da ishejtuju i da ovo shto sam vam gore rekao za vas nece imati smisla jel ste vi totalno ubedjeni u sve to shto prichati al ako se bar zapitate oko toga shta govorite bicete na 10% puta da se ne nervirate oko ovoga shto se deshava i da stalno dozivljavate kao neka razocharenja u koje ste ubedili sebe.

:*

Мудићу, како да те хејтујем кад те много волим? [:D]

све што си написао стоји, само је разлика између тебе и мене што ја тражиом излаз из овог срања, док си се ти предао, а и ако имаш решења, она се своде на "треба ставити LSD у водовод свима да би се променило човечанство"... [:D][:D][:D][;)]

едит:

@drashko realno ti ne mozes da znas koja etnicka manjina je za koga i dal je uopste izasla na referendum to su sve nagadjanja, a ja konkretno pricam o realnoj situaciji gde je svaka mlada osoba dole (znachi 18-30 godina) sa kojom sam ja imao kontakta (crnogorci sve) bila za otcepljenje (al ne i za mila) tj cetinje je generalno poznato kao grad liberala i osamostaljenje isti propagiraju vec godinama nisam upoznat sa situacijom u gradovima gde je procenat etnickih manjina mozda veci ali kao sto rekoh sto se tiche sredina u kojima sam boravio crnogorci (makar mladji sloj) su zeleli otcepljenje i ne vidim poentu poricanja realnosti i trazenja izgovora u opet tajnim zaverama albanaca da nas rasparchaju.

није проблем у тражењу изговора, не тражим их, шта је ту је. ето, ја могу да ти дам пример моје Андријевице где је преко 70% било за заједницу. хтео сам само да кажем да нису Црногорци били већински за одвајање и да је подела јасна и дубока и да чак врло јасно иде по етничкој линији (мањине су ипак огромном вгећином биле за одвајање, што се види по резултатима из Улциња, Плава и Рожаја).

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

al ako se bar zapitate oko toga shta govorite bicete na 10% puta da se ne nervirate oko ovoga shto se deshava i da stalno dozivljavate kao neka razocharenja u koje ste ubedili sebe.

Razmishljam brate naravno. Zato sam ono i napisao. Jednostavno mislim da je to reshenje, a kako do tog reshenja to je druga pricha. Ne mislim da tje biti bolje ako se pomirim da je sve izgubljeno i da sam potpuno nebitan. U tom sluchaju mogu opushteno odmah da se roknem, ako tje zhivot da mi se svodi samo na karanje glupachitza, alkoholisanje i prdenje dok mi jetra ne otkazhe i kara ne prestane da se dizhe...

A i ne mislim da si ti bash toliko indolentan, jer eto ipak se postuje josh uvek.

а и ако имаш решења, она се своде на "треба ставити LSD у водовод свима да би се променило човечанство"

[roflmao]

Mauda za vodju!

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Meni, kome moj burazer izgleda ponekad kao preterani optimista, Ignis i Nemesis izgledaju kao deca iz spota "S one strane Duge" [:D] - mislim shvatam ja da postoji mashta i da ona radi svashta, ali shto kaze Maud vratite se malo u realnost...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, upravo sam cuo najjacu foru [:D]

sta je sreca u nesreci?

da ratko mladic nadje gps koka kolu

PREVRNUH SE

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Ignis i Nemesis izgledaju kao deca iz spota "S one strane Duge"

Hahaha [:D] Pa ljudi shta sam rekao, u pichku materinu bre... Jesam rekao da tje penzije da budu 5.000 evra shta? [:D]

Evo okej, oterali ste me sa ovog topica, netju vishe da delim ideje sa vama [:D]

Da ne talasam vashe "realistichke" dushe :))

Inache vazhim za pesimistu, ovo mi dodje ko kompliment...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Немој да мислиш да је тако, та анти-српска пропаганда се тамо сервира већ годинама, да ти објасним пластично :P, хоћеш да караш рибу њој се свиђаш ал њени родитељи јој годинама говоре лажи о теби које нису истина...

"Zar ti nije zao Zoko sto me tvoji ne vole

Sto pricaju protiv mene, o drugom ti govore"

[roflmao]

Nije bitno na osnovu cega neko formira misljenje, kada ga je formirao ti ne mozes pravdati svoje neslaganje sa njime time da je on lud, zaveden i sl.

a) koliko ja znam pasoshe necemo morati da menjamo bar dve godine ;)

b) koliko ja znam (zwerko), tehnologija koja je stigla u vreme dushana mihajlovica je odredjena samo za nove lichne karte (otisak prsta i sken rozhnjache direkt na lichnoj + slika slikana u mup-u), i to ce stupiti na snagu u sledecih pola godine..

a) taj rok zaista ne znam, ali bi za nas bilo bolje da uradimo to sto pre, da bi mogli da putujemo bez viza kao ljudi

b) kupljeno je i to, ali su kupljene i masine za izradu pasosa i drugih dokumenata koje jos nisu stavljene u upotrebu.

Зверко, откуд су нам Црногорци непријатељи? непријатељи су нам Мило и његова банда, који су лагали и делили тај народ доле.

Ja nisam rekao da su oni neprijatelji, ja sam tebe pitao da li su, posto ja ne delim narode na prijateljske i neprijateljske. Sto se Mila i njegove bande tice ne vidim zasto bih i njih smatrao za neprijatelje, i nas premijer laze po ceo dan pa ga ne smatram za neprijatelja.

Zwerko, da se ne krijemo iza tih demagogisanja, zar ne bi bilo bolje da imamo naprimer ekspertsku vladu, da ceo sistem glasanja bude drugachiji, gde stranka ne bi imala toliku vrednost, koliko mesto gde si izabran i sl. Da bude mnogo manje ministarskih mesta, pa shto da ne, da se i kralj uvede kao deo institucija, neko ko bi mogao prevagnuti u odredjenim sluchajevima kad se lomi, na stranu naroda.

Sve je to lepo, ali sta nekoga kvalifikuje da je ekspert, a da nije politicar? I na osnovu cega bi mi njih izabrali? Da nam svako od njih pokaze svoju diplomu pa da glasamo na osnovu toga cija je bolja? Ljudi koji vode neku zemlju moraju da legitimitet za to dobiju na osnovu svojih ideja koje predstavljaju gradjanima, da bi ih ovi na nekim izborima izabrali za svoje lidere. To da li su oni sa cetiri zavrsena razreda ili sa doktoratom sustinski nije bitno, ako neko moze da ubedi narod da je on najbolji onda on mora biti na tom mestu.

Takodje je kralj kao neko koji "lomi" glupa ideja, prosto zato sto on na to mesto ne dolazi na osnovu svojih ideja ili zasluga, vec na osnovu rodjenja. Teoretski bi u tom slucaju mogao da imas kralja koji je mentalno retardiran, a bio bi u poziciji da "lomi".

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sta fali TV-u, na nacionalnoj podrig-frekvenciji da ju neko oronulo GOBVNO

sa Batom Zivotinjom u gl. ulozi, od takvih komunjarskih produkcija mi se riga,

a na Pinku ona gologuzija pusta neki film u slicnom fazonu, kao seljaci u srbiji

za vreme okupacije od strane nemaca, scene kao u selu se vesele ljudi i samo

dodje odred nazzi slemova i postrelja ih sve kao, ili zaustave kolonu svadbara

i njih poredjaju u kukuruzno polje i pokokaju ih a deca sve gledaju skrivena... znate vec

te fazone... dobro bre JEL SE TAKVA GOVNA PRIKAZUJU LJUDIMA U 14h ???

Sta zele da postognu tim programom, Tijanic pogotovo, samim time sto dovodi razne prsotine i raspale

dinosaurije da hejtuju po situaciji huskajuci time sto izvaljuju da je sve ovo bio noz u ledja

za srbiju (referendum) od strane cg... ALO BRE, KAKO SMES TAKO NESTO DA PRICAS I TRUJES

ONAJ VEC ISPRANI DEO MOZGOVA KOJI VEGETIRAJU ISPRED TV-a !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...