Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cela ova stvar se pogreshno organizuje, pitanje na referendumu je trebalo da bude samostalnost ili pokrajna srbije, to su zapravo jedina 2 reshenja koaj nama odgovaraju, sve drugo nam ne pije vodu.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Realno, ebe mi se :P A i nadam se da ce se odvojiti

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

danas je izbio fajt u hotelu park jer se jedan crnogorac drao dok je prichao sa drugom, a srbinu je to smetalo pa mu je rekao da je sad u stranoj zemlji pa ne sme da se dere ... mislim, najgluplja spika ikada, bolje da su se normalno opsovali i potukli ko dzumare

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

pa znash kako

kada sad recimo imash tetku i od tetke brata, ok?

i odrastete i sad velika familija

i sad on shalje kod tebe svoju decu da spavaju i da na duzhe ostanu

a ti njemu ne shaljesh jer gari brishe sline ispod stola i neuredan je a i zajeban je put do njega

ali ima do jaja bazen i leti bi voleo da idesh kod njega

al on dodje i kazhe ti "mozhesh da ostanesh ali ako cesh sam sebi da kupujesh hranu"

i josh kad mu odesh u bazen pishace u njega, bacati kore od banane i limenke i nece to sve chistiti

bio mi brat, ne bio, penjace mi se na penis ^_^

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

tbh, nemam ja toliko protiv njih, ali letos kad sam bio na moru, kad su mi unakazili pola ortaka zato sto su Srbi, i kada sam pitao sta rade nasi u basketu da mi lik odgovori "Koji "nasi", to ne postoji, ima samo MI"...

I kad vidim da kojekakvidaihnenazivamsadkakosvene bleje po Bg kaficima i kukaju kako im je lose a ispijaju ko zna koju casu nekog skupog pica...

Kad vidim da ljudi iz Srbije cekaju po ko zna koliko da dobiju mesto u domu da studiraju, a on sidje sa planine i medju prvima je na listi...

Kada vidim odnose prema njim ovde, i odnose prema nama dole...

Kako ti to mozes smatrati istim narodom!?

Oduvek se tegle o nasu grbacu, i kukaju nesto "Mi smo vec Evropa..." i slicno, ajde jedva cekam da se odcepe da vidim kako ce to oni brzo u Evropu...

Sta imaju?!!? MORE VAUV!!! Iskopacemo jos 2 "Ade" i da pevamo...

Slazem se sa svim u potpunosti. A osim toga, jeftinije mi je da idem u Grchku na more :P

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

dobro starbak, svako ima pravo na svoje misljenje...

a cak i naturena misljenja se vremenom usvajaju, tako da to sto je neko nekom prodao pricu ne drzi vodu.. ne mozes da prodas pricu nekome ko nije voljan da je kupi :)

enivej, vidim ja da ovo ne vodi nigde... idem da spavam.. ae laku noc narode :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam par dojaja ortaka crnogoraca, preko kojih sam i letovao par puta dole za dz, a i ne ponashaju se ultra patriotski po meni.

Crnogorci-zajednica, crnogorci-nezavisna drzava?

who gives a fuck?

Kad vidim da ljudi iz Srbije cekaju po ko zna koliko da dobiju mesto u domu da studiraju, a on sidje sa planine i medju prvima je na listi...

Kada vidim odnose prema njim ovde, i odnose prema nama dole...

Oprosti, jel' si to chuo na pinku ili prochitao u kuriru?

Taj na listi ne mora da bude crnogorac, moz' da bude i brdjanin iz Srbije chiji je otac sluchajnoshcu neko mudo. Crnogorci sem tolerancije ne dobijaju nishta extra povoljno [osim ako imaju neku vezu]. Za odnose dole se slazem, stoka su realno, ali to isto cesh naci i ovde.

Ja ne ocenjujem narod prema primerima koji su zasnovani na idiotima. Najiskrenije bi voleo da se odcepi, prvenstveno zato shto bi bili svoj na svome. Ovde studiraju ljudi iz zemalja koje nisu deo zajednice, bez problema, tako da i crnogorcima ne bi bio problem. Manje bi se sralo.

PS: Referendum ostaljamo crnogorcima, zato shto su ga oni zeleli a ne mi [barem ne nasha vlast]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

ma sto se mene tice sve je namesteno da se zamrzimo medjusobno.....da bi nam lakse palo otcepljenje..........e zato ja volim crnu goru :D i crnogorce :D tj one koji su za zajednicku drzavu :D a ti milo pusi kurac :D i za inat bi voleo da se ne raspadnemo (mada ce se to 100% desiti) da milo ne moze da dobije imunitet...."sta li milo mulja jebem ga usta " :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

razlozi za ili protiv na stranu, ja ne želim da se otcepe iz jednog prostog razloga: motivacije tamošnjeg establišmenta za pokretanje cele priče. crna gora se ne otcepljuje zato što je dovoljno građana (pre pokretanja propagandne mašinerije) to želelo, crna gora se otcepljuje da bi milo imao privatnu platformu za šverc cigara..

Link to comment
Share on other sites

dok albanska mafija upravlja crnom gorom tako ce biti

inace, severni crnogorci sebe smatraju srbima i uopste ne gotive ni mila ni nista dole

upravo to.

tu je veliki stepen siromastva.

shta god bude nece biti dobro po stabilnost Balkana.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, zanimljivo mi je to da od svih crnogoraca koje poznajem, mozhda mi 2-3 idu na k. a ostali su skroz ok. A shto se tiche za ili protiv... to se ionako i ne pitam, pa me iskreno boli uvo... A tachno shto Ivan_ kazhe, Milo samo dobija krila otcepljenjem i to tje mozhda da samo stvori novu totalitarnu drzhavu, mozhda se chovek proglasi za novog crnogorskog kralja - Djes Kralju! Shtaima Care :DD

Generalno, jaaako loshe bi/tje bilo/biti ako/kad se odcepe... ali nekako to svi prizheljkujemo, right?

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ja se samo nadam da nece biti nekog sranja opet... dosta je bre bilo... neka rade shta im volja, samo da mi zivimo malo u miru i tishini...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kako ja kapiram situacija je ovakva:

Od Podgorice pa severnije su za zajednichku drzavu,tj smatraju sebe Srbima,sto realno svi i jesu...Njegos je sam govorio da je Srbin...

a od Podgorice pa juznije su za ocepljenje,jer je pun kurac shiptara,a i ovima sa primorja vise odgovara zbog cena i tako to,jedino je Herceg Novi za zajednicku drzavu...

ja sam 50/50 ...sa jedne strane trulo da se rastajemo kao smradovi najgori zbog Mila diktatora,ipak smo mi jedan narod...a sa druge strane,mi nemamo od njih nikakve koristi,tako da neka se ocepe...stvarno ne znam sta da mislim...videcemo...

Sto se tiche nereda,svi znamo kakav smo narod,tako da od ovoga moze da izbije golemo sranje... :/

Stvarno ponekad sednem i razmisljam,i skapiram da je neznamtachnoko u pravu kad je rekao:"Od Srbije ce ostati Beogradski Pashaluk"

:(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...