Jump to content

Crnogorska reklama protiv droge


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To stoji, ali keva koja je u stilu a la citiranje Njegosha ili vatrogasac koji ko da je iz pecine izashao, kvare generalnu poentu reklame. Mnogo bolji crni humor moze da se uradi, a da pritom ne ispadne onako retardirano.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

"tata, tata gde je bata"

"umro je sine"

"a stoo?"

"od heroina"

DECO, NE KORISTITE DROGE, SEM AKO NECETE DA UMRETE!!

ministarstvo neko i neko

:))

Bar ima smisla...

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ja se secam igrao sam neshto na automatu i pre igre pishe winners don't use drugs i prikazan je americhki grb

Matroi Cabal, ima plavi i crveni vojnik, ima pucanje, roll, i bomba... Vrh igra...

Mada kapiram da to stoji i na mnogim drugim, i prilicno je OK poruka, tj na mestu... za razliku od ovoga...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

brate, ja posle ovoga necu da se drogiram (a nije da sam se do sada drogirao) :)))

mada slazem se sa starbakom, da reklama nije ovako retardirana i idiotska ne bi npr. dospela ovde i promovisala anti-drugs kampanju ... jedan od zakona marketinga je "anti-reklama je i dalje reklama"

Link to comment
Share on other sites

Vise nikad necu da prilazim usisivacu :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

meni se dopada, bez zezanja

prikazuje svet iz neke esid perspektive, sa poentom -> ako necete da zavrsite u usisivachu, nemojte da se gudrirate. vrh

da bash je kemp reklama .. kemp crnogorci .. molim te

a za vas koji vole konvencionalne reklame, evo dacu vam ja jednu

"tata, tata gde je bata"

"umro je sine"

"a stoo?"

"od heroina"

DECO, NE KORISTITE DROGE, SEM AKO NECETE DA UMRETE!!

ministarstvo neko i neko

pa ima razlog zashto su takve reklame za to .. da se na NEdvosmislenih nachin stvavi do znanja shta je shta i da bi mogli chek i oni koji su sprzenog mozga mogli da svate.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ti sa sprženim mozgom su bijond reklame, njima treba rehabilitacija... ili kremacija

al stija se jeste prosro, nije ovo nikakva esid perspektiva, ovo je "sin mog kuma će da ti režira reklamu, talentovan je mali, majke mi, nego evo tebi hiljadu eUra"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...