Jump to content

Tier 3 Sets !


coll

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako da rezimiramo

3 peace bonus: Smanjuje cooldown Curse of Doom za 10 sec. [dozey]

Kad koristish CoD? Jednom u 3 dana eto kad. U PvE (poshto su setovi hard core PvE) CoD koristish ako imash 3+ warlocka u raid-u. Gledajuci da je debuff limit 16, i da ne postoji nikakav prioritet debuffova, CoD obichno biva izguran od strane Deep Wounds i raznih weapon proc-ova.

5 peace Bonus: Chance da Shadowbolt procuje Vampirisam efekat i da ti vrati 270 - 330 hp AKO target na sebi ima Corruption. Zvuchi super zar ne?

E sad realno, kolko cesto imash Corruption na nekom boss-u? Opet jebiga zavsi koji si build. Sa SM/Ruin imash oba range talenta (36y range na affliction i destruction) pa ti nije frka da bacash Corruption svakih 12sec. Ja nemam povecan range za affliction i to znachi da svakih ~10 sec moram da prestanem nuking i da se priblizim 6y, bacim corruption i zatim vratim na max range. Opet je i pitanje koliki je proc rate tog Vampirism efekta... sve u svemu nije loshe, ali nije ni WOA.

8 peace bonus: Smanjuje threat od crit-ova za 50%. Nije loshe...bolje bi bilo da je kao nemesis reduction na sve ne samo na crit. Zapitaj se, koliko chesto critujesh?

9 peace bonus: Smeshno. 12% od life tap-a je ~48hp. Cak i 8/8 Felheart ima 15% redux na SVE shadow spellove ne samo na life tap. (da da Mana redux se gleda na health u ovom slucaju)

Uporedi nashe set bonuse sa mage bonusima i plachi [cutout]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

veoma interesantan interviju

-kaelthas i vash ce da budu ubiveni pre ilidana za 4ku...not bad

-mislio sam da je magtheridon vetj mrtav...koji ce nam onda njegov lair (tj sta je u njemu)

-steta ako napuste 2x 40 warlocka akciju za otvaranje dark portala

-10man ragna - lolitj

-ashbringer coming soon = yaay (a nakon 1h sworda, 2h macea, "caster itema" (verovatno staf) i asha mozda bude i bow neki pre BCa (mada sam skeptichan...ko da nam treba jachi bow ;oP))

Link to comment
Share on other sites

Ovako da rezimiramo

3 peace bonus: Smanjuje cooldown Curse of Doom za 10 sec.  [dozey]

Kad koristish CoD? Jednom u 3 dana eto kad. U PvE (poshto su setovi hard core PvE) CoD koristish ako imash 3+ warlocka u raid-u. Gledajuci da je debuff limit 16, i da ne postoji nikakav prioritet debuffova, CoD obichno biva izguran od strane Deep Wounds i raznih weapon proc-ova.

5 peace Bonus: Chance da Shadowbolt procuje Vampirisam efekat i da ti vrati 270 - 330 hp AKO target na sebi ima Corruption. Zvuchi super zar ne?

E sad realno, kolko cesto imash Corruption na nekom boss-u? Opet jebiga zavsi koji si build. Sa SM/Ruin imash oba range talenta (36y range na affliction i destruction) pa ti nije frka da bacash Corruption svakih 12sec. Ja nemam povecan range za affliction i to znachi da svakih ~10 sec moram da prestanem nuking i da se priblizim 6y, bacim corruption i zatim vratim na max range. Opet je i pitanje koliki je proc rate tog Vampirism efekta... sve u svemu nije loshe, ali nije ni WOA.

8 peace bonus: Smanjuje threat od crit-ova za 50%. Nije loshe...bolje bi bilo da je kao nemesis reduction na sve ne samo na crit. Zapitaj se, koliko chesto critujesh?

9 peace bonus: Smeshno. 12% od life tap-a je ~48hp. Cak i 8/8 Felheart ima 15% redux na SVE shadow spellove ne samo na life tap. (da da Mana redux se gleda na health u ovom slucaju)

Uporedi nashe set bonuse sa mage bonusima i plachi  [cutout]

cod koristish svugde gde imaju 2 + moba ... tipa u mc :) bacish cod na onog koji se ne dpsuje a na dpsovanog bacish standardan coe cos

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

wts divine shield i 9k armora ? :)

U jebem ti kurac balavi jebote jel ti spavas ... mislim ok je da ja nespavam evo otvaramo aq za 45 min ali jebote koji si ti kinez :)

edit ... vidim da je necu moci ovo da poteram na svojoj mashini .. bar ne sve na maximum .. pali mi frejmovi na 50 fps :( a tek 200 ljudi ovde

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Anti wow diskusije idu na Anti - wow forum...ovo je WoW forum [:p]

Ako josh nije otvoren, predlazem da otvorite podforum ..neshto tipa Drajzerova ili slichno, gde ce "leceni" (who are you kiding?) navkomani da postuju anti-wow teme i samim time doprinesu sputavanju bolesti koja polako,ali sigurno, lomi krila nashe omladine.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

jebeni BloodStorm dodje malo da podjebava a celo jutro me moli da mu uplatim 20 e na karticu ... moze da saka :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...