Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lucky guess. mada si pre par dana rekao da si pio leksilijum da bi zaspao.

Btw nesanica je u 90% slucajeva odraz, odnosno posledica nekog unutrasnjeg konflikta. pogledaj u sebe. Svakako je bolje od pilula koje su samo trenutno resenje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Btw nesanica je u 90% slucajeva odraz, odnosno posledica nekog unutrasnjeg konflikta. pogledaj u sebe. Svakako je bolje od pilula koje su samo trenutno resenje

a shta je sa onih 10%? ma bre ni chika doktori ne znaju shta ustvari izaziva nesanicu... onomad kad sam se maltretirala sa starom dobrom insomniom, malo sam vishe chitala o tome... i najzadovoljniji ljudi, bez problema mogu da pate od nesanice... nesanica je chudo i po nekad moze dobra da bude... :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jbt koji si hejter  [b)]

sad si me ukopao skroz  [V]

mda, pri tom nisam uvredio ja tebe nego ti mene, al ajde, ja sam hejter, a ti si car.

lucky guess. mada si pre par dana rekao da si pio leksilijum da bi zaspao.

Btw nesanica je u 90% slucajeva odraz, odnosno posledica nekog unutrasnjeg konflikta. pogledaj u sebe. Svakako je bolje od pilula koje su samo trenutno resenje

a, taj rad

ma pazi, mogu ja da spavam, al u nekim suludim vremenima, tipa legnem u 7 ujutru pa spavam do popodne, ili legnem u 22h a probudim se u 3 ujutru.. pokušavam da to sve pomerim u neki normalni termin, ali mi slabo ide.

Link to comment
Share on other sites

ja kad ne mogu da zaspim ( obicno max 10 minuta ) :)) zamisljam da se spustam niz tobogan i da oko mene odmicu sve one stvare koje su me mucile u toku dana , i da padam na zelenu livadu sa cvecem i zechicima koji skakucu okolo , zagrlim mache i legnem da spavam ispod drveta . :)))) krajnje detinjasto :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

koji horor, sinoc sam se prekinuo popio sam litar crnog i pola litra piva sve do 05h ujutru i onda shto je najcrnje kad sam sredio gajbu nisam mogao da spavam nego sam pustio 24orku da gledam i zaspao u 07h i onda ustao u 11h jer sam morao da glumim delivery boya .. hororchina.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

опет си се напио, Ћиле црни сине... па куда то води...

[:D][jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

heh. ono moje pijancenje svaki dan u poslednjih nedelju dana je konacno uzelo danka.

prehladio sam juce stomak, tako da vec dva dana jedem samo jebenu plazmu, cak nemam ni caj jer nemam dzezvu(treba da kupim, a nemam ni lonac)

to me nije sprecilo da juce proslavim useljenje sa nekom ekipicom sa faxa.

bilo je ludo

bio sam kriv :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@topic: Danas sam bio vredan - sklopio ormaric za kupatilo, okachio veshalicu za peshkire, skinuo sa mreze 3 dvd-a, kupio zeni i sebi nove cipele. Odgledao danas poslednju epizodu (20-tu) druge sezone nove Galaktike - povlachim sve loshe shto sam ikada rekao o ovoj seriji! Sada chekam trecu sezonu - AAAAAA!

Poshto sam izmedju dve poslednje epizode Losta odgledao dve sezone BSG, shvatio sam da mi je Lost postao malo dosadan...

ma pazi, mogu ja da spavam, al u nekim suludim vremenima, tipa legnem u 7 ujutru pa spavam do popodne, ili legnem u 22h a probudim se u 3 ujutru.. poku

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

pokushavao da okacim josh jedan snimak... al ono... izgleda da sam sjebao server...

You have reached YouTube, the premier digital video repository on the Internet. We are currently working on the site.

We'll be back soon...

[:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zasto uvek moram da dobijem milku sa jebenim suvim grozdjem i lesnicima? Zasto ne samo lesnici?

ali ne, mora suve grozdje. pu.

Otvara se loki kod mene u kraju, cekam da zavrse pa da vidim tu cuvenu pljeskavicu:)

mrzi me da ucim testoveeeeeeeeeeeeeeee...

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Poshto sam izmedju dve poslednje epizode Losta odgledao dve sezone BSG, shvatio sam da mi je Lost postao malo dosadan...

Haha, taj fazon ..

Ja gledao uporedo prve sezone BSG/lost, dok nisam skinuo drugu BSG. Posle toga lost nisam ni pogledao. Kad smo vec kod toga, mogao bih da odgledam.

@topic

Bio u shetnji po gradu (obozhavam da se shetam po kishi) i svratio da kupim giros za vecheru (u turskoj radnji koja se zove Olympia [:D] ).

Sad blejim kuci, cem da opikam malo nekih igara (nashao sam torent za mechwarrior4 [jupi] )

Neko je ostavio na muzika podforumu forum za mix-ove sa torentima pa sam svukao neki Hop i DnB.

Link to comment
Share on other sites

ajde reci mi [:D]

[:D] daleko daleko... do ispod mosta. [:D]

Odgledao danas poslednju epizodu (20-tu) druge sezone nove Galaktike - povlachim sve loshe shto sam ikada rekao o ovoj seriji! Sada chekam trecu sezonu - AAAAAA!

[claps]

poludeo sam u gajbi, ne mogu da smislim nikakvu akciju, a tako bih i neshto uffff .. poludeo sam.

hihihihihihi... [:p][:p][:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...