Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Danas je prvi dan gde sam se bas odmorio ono bas m je bio gust raspored ovih dana... Uff za 2 nedelje mi je polaganje za 6 kju u aikidu, nisam zadovoljan znanjem kojim posedujem ali se sve nesto nadam da nece biti mnogo strogi :)

E da molim boga da ne padne kisa veceras :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JOOOOOOOOOOOJ smor. Danas ceo dan neshto blejao sa sestrom, pravio nalepnicu za flashu radze koju sestra treba da pokloni profanu na maturi, smorio se. Nije mi dobro, prehladjen sam, 'oce to kad ja hocu da budem gentleman [8D] . Gledam tekmu, chekam sestru da dodje qci da mi pokazuje matu. Joj, josh mesechak dana shkole i tako...

Jeeeeeeeeeee, primismo gol. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

i rasplamsava se borba Migshe i Korija oko toga ko ce biti prvi na posting listi ovog topica... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ajd banujte malo migsu na nekoliko dana:)

ponekad se zapitam kad chitam ovaj topic, radi li ishta ovaj chovek osim shto gleda filmove/anime i postuje na RURu :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kruko je vec poznat...

neki lik sad skida njegov set od mene preko dc++ [:0]

nadam se da je ovaj nov [:I]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...