Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

munze koliko sam chuo poslednje priche je da se popravila al daleko je to od neke normalnosti.

batice, ocesh da ti spule i ja dodjemo na vrata i sjebemo ti gajbu bejzbolkama? zemunska gimnazija nikada nije bila kaubojska gimnazija,a jedino je na loshem glasu jer u nju ide previshe sremaca...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ma jok nego sam se prebacio sa 512 na 256 pa izgleda da su za divno chudo ispali poshteni i pustili me extra josh koji dan =/ s`obizorm da prebacivanje sa veceg na manji paket koshta +850 dinara = pljachka, a sa manjeg na veci = 0 dinara .

Link to comment
Share on other sites

E da, mene interesuje kakva je situacija na prirodnom smeru u petoj? Sestra se sad upisuje pa hoće tamo. Štrebanje joj nije problem, samo da nije neko prcanje u zdrav mozak od strane frustriranih profesora, kao recimo u zemunskoj.

Koliko se ja secam, zavisi od smene :)

14ta ftw ljudi, vi niste normalni bre :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

pa jeste kaubojska, jer na terenima shetaju krave i ostala stoka :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

chuj ove nemoj da gledash lost..

on je bre toliko navuchen da ide od koteza do shkole i pricha sam sa sobom sve o tim brojevima ..vidim chak je pisao iste i po shkoli..

kladim se da je pitao i profu iz mate da odvoji chas za njega da probaju da nastave niz..

... i tko njemu kazesh da ne gleda lost, lol :P

[roflmao] , ali LOL!

Link to comment
Share on other sites

za smarače

[:D]

E da, mene interesuje kakva je situacija na prirodnom smeru u petoj? Sestra se sad upisuje pa hoće tamo. Štrebanje joj nije problem, samo da nije neko prcanje u zdrav mozak od strane frustriranih profesora, kao recimo u zemunskoj.

Parna je lakša od neparne.Pogledaj samo ovog šarulju,već je izludeo :)

aj,kad se upiše javi mi koje je odelenje da joj pokažem školu ;)

[:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nek upishe bilo shta, u svakom sluchaju ima one klimatizovane venove od gde dolazish do centra za kratko vreme. Treca, peta ili pajserova chetrnesta u svakom sluchaju bolje tamo otici, nego da se zajebe i upishe shkolu koja je najbliza. Ja barem jesam :)

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

14ta je na Vracharu, iznad Vukovog spomenika.

Do Vuka 50 hiljada prevoza.

sjajna gimnazija definitivno. mozda smo mi malo pristrasni, ali iz mog iskustva, svakome bih preporucio da ode tamo.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nek upishe bilo shta, u svakom sluchaju ima one klimatizovane venove od gde dolazish do centra za kratko vreme. Treca, peta ili pajserova chetrnesta u svakom sluchaju bolje tamo otici, nego da se zajebe i upishe shkolu koja je najbliza. Ja barem jesam :)

Pa pazi, ubedljivo najbli

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

Koja je najbolja gimnazija u BG-u po mogutjstvu blizina Bezhanijske kose?

Selim se........:(

LOL, dolazis u blizinu Kojota, nije to dobro [:D]

Deveta gimnazija je najbolja.

mnogo velikih umova je islo tamo.

Sad me bas slatko nasmeja.

Bio na nekoj odbojci tri sata, toliko sam bio zapekao da vec sad ne mogu da dignem ruke iznad glave i silazenje niz stepenice mi predstavlja problem, a sutra kapiram da ce toliko da boli da ce biti nezdravo :) Odoh zato da spavam.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...