Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

mohican > pa kako sam prestao da budem metalac? osisao sam se :) i prestao sam da slusam tu muziku aktivno, onda sam je slusao samo to i nista sem toga, sad slusam i to i raznorazne druge stvari. i dalje se druzim aktivno sa "metal" drustvom, jos uvek ponekad odem na lokalno mesto ispred marketa pa se ubijem kao majka sa njima, ali jednostavno vise sebe ne smatram metalcem. onda sam se smatrao metalcem vise ne. i to je to. tebi jasno? :)

nemoj molim te to sranje "nije prikladno godinama..." daj covece imam 20 godina, tolko mator nisam :)

Kako se onda postaje metalac ? pustis kosu i pocnes slusas metal i samo metal i oblacis crne majce sa imenima bendova ? Mnogo chudan pogled imate na sve to.

Btw ova rasprava je pocela tako sto sam ja rekao da su klinci od jedva 20 godina smesni u sakou koji na njima stoji kao da nije skinut ofinger a to dal neko voli neshto ili ne je njegova lichna stvar ali poenta je da izgledaju smeshno i tu je onda krenulo prozivanje da sam metalac i panker sto generalno nisam a i nije mi opet jasno sta treba raditi da bi postao ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E prichate ko deca jebem mu misha bwe...

ajde malo chilla da padne

Darijane ti si fancy, imash pare, gledash pink i mislish da je jelena karleusha pametna.....skapirali smi te !

Vi ostali shto ga h8ujete i kupujete kod kineza: jbg zivot je takav...bice bolje

aj sad mojne smarati vishe i dajte neke slike da se smejemo malo :)

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

e to sa odecom...Darijane,jebem mu mater,ne znas sta pricas...osecao bi se ustogljeno kad bih imao takvo razmisljanje ko t,narocito sad otkad si u Americi...ti pricas nesto Srbi ne gledaju ovo ono,ne razmisljaju dalje od ovog...a pogledaj kako ti razmisljas otkad si tamo...nikad treshu,nikad dux...samo farmerke i firmirana odeca...

ne znam sta mogu jos da kazem a da Sunce nije rekao,a sve sto je rekao je najveci word u poslednje vreme na ovom forumu :)))

ja ti tvrdim,obuci cu najobicniji shorc i majicu neku od soma dinara i izgledacu fensi tj. uspecu da ostavim utisak dobro obucenog momka...obuci cu neke lone od soma i po i neki tanji acg dukser i opet cu ispasti veci macan nego sto ces ti ispasti...lepo se kaze da nije smeker onaj sto mu sve pada sa neba,sto ima kola,kintu i firmiranu odecu...brate kinte nemam ako me ne ide kladionica,vozim 128icu i opet...smeker sam...a izgledam uvek lepo obuceno,ne ulecem i ne dajem 5soma za majicu zato sto na njoj pise D&G ili Armani...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jedna ispravka momci. MENI NE PADA SA NEBA NITI IMAM NESTO POSEBNO PARA. OCU RECI, NEMAM BAS PUNO PARA...

Ja imam ukusa i ja nosim pantalone od 1000 dinara i majice od 1000 dinara ali naravno, ako budem u mogucnosti rado cu kupiti brend kao sto sam do sada par puta ucinio. I ja cu izgledati dobro bila sta da izaberem, i ne poricem, moze se naci dobra odeca za 1000 dinara, ali ta za 1000 dinara se ne moze porediti sa onim sto mogu naci u armaniju ili d&g-ju po mnogo vecoj ceni...

ne mozete tvrditi da najbolja majica koju ces kupiti na pijaci moze biti bolja od najbolje majice koju ces kupiti u nekoj brend radnji. ako to i dalje tvrdite onda ne znam sta da vam kazem....

Link to comment
Share on other sites

ono sto se kod nas smatra fensi u ostatku sveta je moda i to u glavnom casual, iskreno tako je.... been there seen that... npr odete u springfild i vidite one sulude kombinacije jarko zute narandzaste svetlo plave roze zelene, kosulja uvucena u farke sa zutim kaisom i pomislite noway....heh jebga al to nose mladi na zapadu, mtv style... sad sto to kod nas uvek min. kasni godinu dana jebga...

btw pustite nek se svako oblaci kako hoce i kacite smesne slike

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to sto si ti vise u fazonu "the world is crap lets wear black" je tvoja stvar, ja sam uvek ,cak i kad sam bio metalac sa dugom kosom, nosio ono u cemu se osecam prijatno(ukljucujuci u to cak i siroke lone, majicu sa anarhijom i plitke martinke na razgovoru za posao)

Znači ne me

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

smarate preterano, koristite svaku priliku za neke jeftine penale...aj iskulirajte svi, smorili ste topik..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mohican > metalac postajes kad pocnes da se osecas kao isti, prestajes da budes metalac kad se vise tako ne osecas. kraj price.

gruja > hvala hvala :)))

darijane > s'obzirom da si editovao post, posle mog jucerasnjeg odlaska sa neta ovde cu ti odgovoriti na sve.

ne kazem ja da je markirana odeca sranje. nisam ni rekao da ja kupujem odecu kod kineza.

sto se tice kineza, pa upotrebicemo tvoj primer. ono sto ja smatram je : bolje je kupiti cisto belu majicu kod kineza, nego D&G, zasto? pa ako su obe cisto bele, a razlika im je samo u natpisu d&g, pa zapitaj se. da li je zbog tog malog natpisa ta majica vredela 10x vise? po mom misljenju nije.

ja kad kupujem sebi odecu gledam da uzmem nesto sto mi dobro stoji i sto je lepo. ako vidim nesto extra extra extra dobro u tipa springfildu, jaggeru, d&g-u itd. ucicu, pogledacu cenu, promislicu i na kraju cu uzeti/necu. da preciziram. ako kupujem markiranu odecu tipa kult, ili recimo evolution i tako slicno, necu se previse razmisljati, ako mi se svidja uzecu. medjutim ako hocu da upadam u neki izuzetno skup butik i hocu da uzmem neku izuzetno skupu majicu, duks i slicno, onda cu lepo uzeti tu majicu i stavicu je na vagu i izmericu.

cena =/= kvalitet

cena =/= izgled

ako kvalitet i izgled preovladaju nad cenom uzecu je. ako jedno od ta dva ne preovlada, pa necu je uzeti, jer koja je poenta uzimati nekvalitetnu skupu majicu koja extra izgleda, ili kvalitetnu ruznu majicu? poenta je kad hoces da uzmes bilo koji odevni predmet treba da razmislis. sad naravno da ces vise razmisljati ako je veca i cena. to sto tebe sve finansiraju matorci jos uvek je super. ali videcu te za koju godinu kad krenes da zaradjujes pare, bas me zanima da li ces i onda tako olako kupovati belu majicu sa maleckim natpisom D&G. ili ces prosetati malo do bloka 45 i ktc-a.

da se vratimo malo, ja sma rekao da cu radije uzeti 5 cistih majica kod kineza i uraditi svoju stampu i tako napraviti jedinstvene majice zbog koje ce se ljudi okretati kad me vide nego jednu majicu koja ok izgleda u nekom od tih butika koje si ti naveo. jednostavno.

druze moj, face it. imas kompleks vise vrednosti.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ињааааааооооо....

свашта, свашта...

[:D][:D][:D]

немо' да вам arbiter elegantium почне образлагање о стилу. [:)][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

arbitar elegantie!!!

Inace to sto G!!! rece da u inostranstvu ovo-ono, nece moci da se slozim. Nema nikakve razlike u stilovima, jedino je razlika sto tamo kako god da se obucete u 99% slucajeva niko na vas nece obratiti paznju. Ovde govorimo o ulici, kaficu, klubu.

Ono sto sam ovde primetio to je opterecenost stilom, odnosno stavljanje forme ispred sadrzaja. I naravno to nas neophodno dovodi do predrasuda.

Medjutim, kada nije u pitanju oblacenje za "ulicu", onda ona poslovicxa "odelo ne cini coveka" uopste ne vazi.

Helanke su IN! Pertu javi se!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

arbitar elegantie!!!

тачно, ген. јед. прве декл., али сам готово сигуран да сам видео и овако како сам написао. и мислим да је arbitEr, али јебига...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

cemu hejt ? :)

mislim.. nek se oblaci kako ko hoce.. sad sto sam ja izabrao da necu da kontaktiram sa osobama koje se oblace da izgledaju i svetle kao bozicne jelke, to je druga stvar... cak ne bi ni bio sa ribom koja izgleda kao da je sa granda utekla... jeb'o bi je bez grize savesti, al bilo sta drugo ne...

a i vudu, nemo' da kenjas... pa metalijaneri se oblace do zla boga skupo... ako pogledas neku should be uniformu tu je :

- rokerica

- kozne lone

- martine

- krdo crnih majica, koje ako ne qpujes kod kineza, kostaju zlo i naopako.. a ako vec nosis kozu, nije fora da imas majicu sa buvljaka ;]

ja barem znam da cu od prvih 5 plata sebi nakupovati garderobe za sve pare..

znaci u planu je nova rokerica (posto je ova koju imam atm iz 87 :P), kozni mantil (svrsh svrsh [:)]). nove martine, neke majice sa kojeraznih online store-ova.. sto ce me sve izaci nekih cirka... K yura.. :)

al kad to nabacim, onda sam miran narednih 5 godina [:D]

a ja otvoreno stojim iza stava da darijan izgleda gay.

znaci ovo nije hejt, nego misljenje.

[:)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...