Jump to content

Cudni Putevi Sudbine


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha koji topic, devojka koja igra heroje i warcraft..... poznajem ih jedno 5, mogu da te povezhem, mozda bi se neka i udavala (mozda dodushe moras da budes neki odredjeni level na bnet ladderu).

E da.... uzmi izdrkaj, osecaces se bolje i barem za trenutak izbaciti iz glave glupost o soulmate-ovima.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ono sto bi vise trebalo da se zapitamo je kako devojka koj igra warcraft i rpg-ove :

1. Kuva?

2. Da li ponekad opere sudove?

3. Da li trosi premalo na kozmetiku?

4. Da li trosi previse na kozmetiku?

.

..

.

I jos milion stvari vaznijih od igranja :)

Mada ako se sve ispunjava, onda idi kod njenih i ugovorite svadbu i otkup.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto bi vise trebalo da se zapitamo je kako devojka koj igra warcraft i rpg-ove :

1. Kuva?

zashto uvek u sve shto ima veze sa zanama/devojkama mora da se umesha kuhinja?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

зато што је кухиња од ЕСЕНЦИЈАЛНОГ значаја за радостан живот у двоје.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako. imam kuci 17'', odem u igraonicu na 19'' i smorim se kad igram cs - igram ga u 800*600. dobar mi je 19'' samo kad radim nesto sa grafikom - prelom ili neke slike ili tako nesto. 17'' 1024*768 mi je nekako idealno - vise lici na monitor manje na televizor. a da mi treba novi monitor i jedva cekam da ovaj izriknjava, nije ni mesto ni vreme ;))

@ivan_ kad se primam ko deca na cokoladu :)))))

aAAAAA , znachi igrash CS. Prenelo ti se i na postove :)

Link to comment
Share on other sites

zashto uvek u sve shto ima veze sa zanama/devojkama mora da se umesha kuhinja?

Odma da se razumemo i musko treba da zna da kuva.

Kao i ostale poslove.

Zato sto je za zivot u dvoje vazno jos nesto osim romantike i blah truc. To moze smoriti vec posle mesec dana.

Evo ti sad upoznas svog princa/soulmatea, koji je manajbolji, al nece da mrdne, samo se licka, leskari i pise ti ljubavnu poeziju. Za kolko meseci ces ga izbaciti iz stana/svog zivota?

Link to comment
Share on other sites

Odma da se razumemo i musko treba da zna da kuva.

Kao i ostale poslove.

Zato sto je za zivot u dvoje vazno jos nesto osim romantike i blah truc. To moze smoriti vec posle mesec dana.

Evo ti sad upoznas svog princa/soulmatea, koji je manajbolji, al nece da mrdne, samo se licka, leskari i pise ti ljubavnu poeziju. Za kolko meseci ces ga izbaciti iz stana/svog zivota?

sve to stoji... za zivot u dvoje je potrebno mnogo vishe od ormantike i ostalih gluposti, ali kuhinja nije najpresudnija kad je zenska polovina u pitanju... zar ne beshe da su mushkarci bolji kuvari od zena?

@drale svi znamo da put do mushkog srca vodi preko stomaka, ali moj dragi kuva neke stvari mnogo bolje od mene :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

omg zena koja ne zna da kuva!? sta zna!?

mislim, ja necu svaki dan da idem da jedem burek, pljeskavicu i da jedem po restoranima...

zena koja ne zna da kuva je ko muskarac koji ne zna da zameni sijalicu - ret jednom recju

necu da jedem u restoranu...

(naravno ovo vazi za srbiju)

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

I ja imam drugaricu koja gotivi fantasy, igra igre na kompu, picila je wow itd. itd.

Mada u poslednej vreme nece da dodje na partije gathering zbog incidenta koji je izbio kad je moj ortak posle 5 piva izvalio: Ok, aj sad da se igramo zmejeva i pecina, ti si pecina a ja cu da ubacujem zmaja u nju !

Od tad je valjda shvatila da infatilni likovi od po 20+ kusuru godina koji se nerviraju oko glupih kartica nije najbolje mesto za izlazak :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

omg zena koja ne zna da kuva!? sta zna!?

mislim, ja necu svaki dan da idem da jedem burek, pljeskavicu i da jedem po restoranima...

zena koja ne zna da kuva je ko muskarac koji ne zna da zameni sijalicu - ret jednom recju

necu da jedem u restoranu...

(naravno ovo vazi za srbiju)

Wonderbra%20ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahaha koldore te tvoje emancipovane chehinje su menace to mankind...znachi sve su lepe i umiljate dok ne dobiju prsten, onda ne rade nista, uzmu lepo razvod i masTnu alimentaciju koju im zakon garantuje i jure sledecu zhrtvu...ok, mozda ja pricham malo neumereno ali za kratko vreme u cheshkoj toliko takvih sluchajeva sam chuo (od likova koji rade ko budale da platjau alimentaciju do riba koje su "profi" u fazonu 3 braka, troje dece, 3 alimentacije 0 poslova...) ono, ne kazem da ti wow ortakinja nije fino dete ali ja se chehinja bojim samo tako =o))

Link to comment
Share on other sites

evo šta je moj ortak napisao na tu temu (inspirisan Platonom):

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Prica o srodnoj duši

Nekako je trebalo kazniti Adama i Evu za njihov bezobrazluk, a proterivanje iz raja bio je samo jedan deo te kazne. "Radaces decu u mukama" i sve što ide uz to bili su propratni efekti koji se svi maltene vec sadrže u izrecenoj kazni proterivanja, no moralo se tu smisliti još nešto. I Gospod se zamisli. I razmišljaše danima ...

Na kraju, Bog se doseti. Jasno, kad se potrudi ume da bude gori

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

mislim, ja necu svaki dan da idem da jedem burek, pljeskavicu i da jedem po restoranima...

Ne mozes se odupreti masnoj strani bureka. Prepusti se mladi padawane, neka te glad vodi ka masnoj strani bureka.

<<< pekar

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u wowi ili waru ili herojima, stvar je sto smo kao osobe identicni vise manje.nebitno.

premisljam se da presecem kontakt sa njom kad pre. ne znam. plasim se da ce mi "uskoro" biti previse stalo do nje.

videcu.

neke stvari su se promenile od kad sam poslednji put postovao, i nisam siguran sta da mislim o tome. malo je previse licno za mene da bi pricao o tome preko neta. nije se nista "desilo" da nagovestim. nego neki moji tropovi, moja razmisljanja, koja je ona dodatno "nahranila" . mrzim to. kad me za neku ribu boli paja startujem je bez problema i boli me kurac dal ce me ispaliti ili ne. kad mi je do neke vise manje stalo, onda se cimam kao klinja od 15 godina.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...