Jump to content

Brisanje postova od strane korisnika


Recommended Posts

mene vise zanima da kad hocu da pogledam neki topik i da citam postove na istom, krenem od nazad. mislim, neki topici imaju i po 50 strana ... sto da ucitavam dva puta (prvo prvu, pa da kliknem poslednju) ...

@topik: indiferentan sam po tom pitanju, nikad mi jos nije zatrebalo da obrisem svoj post ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

@yevod ti odma klikni koju stranu oces ?

a intuitivni interfejsi ;)? one click away i tako to :)

kad vec moze a sto da ne, nismo svi windows blind ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

tehnichi je moguce da se postovi stalno prebrojavaju.... tako da kada neko izbrise post.... da mu se taj post i oduzme.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Generalno gledano to je jedna kvacica u podesavanjima da li da se dozvoli ili ne. Ali posto je glavni baja to iz nekog razloga ostavio tako ostavicu njemu da da konacan odgovor na ovo pitanje. Tehnicki je moguce.

tehnicki je moguce, ali zbog par korisnika kojima su prsti brzhi od mozga nemam nameru da uvodim slicne opcije. A svakako ne zelim da razmisljam o budzenju postova i zloupotrebi takvih stvari. Nisam primetio da je to veci problem niti nesto cime bi trebalo da se bavimo. Na kraju krajeva, ako vec pisete brze nego sto razmisljate pa se "pokajete", tu je uvek opcija editovanja. Procitao sam sve vase postove ali jos uvek nisam ubedjen zasto bi korisnik mogao sam da brishe, posebno imajuci u vidu sve negativne stvari koje bi to sa sobom povuklo. A pored svega, da se stalno vrshi prebrojavanje postova, to je tek suludo i nema potrebe tako necim teretiti bazu i "server".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li je moguce da ima ljudi kojima je broj postova toliko znacajan da bi isli sistemo pisi - brisi ?????? Ne verujem. To je suludo!

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da ima ljudi kojima je broj postova toliko znacajan da bi isli sistemo pisi - brisi ?????? Ne verujem. To je suludo!

dal je moguce da ima baba koja ce da te ishiba shtapom ako slucajno pogledas prazno mesto u prevozu? ima nas svakakvih... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...