Jump to content

ljubavni jadi


Recommended Posts

Znaci nevera, riba koja mi je do juce govorila da me voli i da bi sve uradila za mene danas me,posle 3 meseca, tako ispalila da se jos pusim. Najgore je sto ja kuju i dalje volim.

Jos me to tolko ne pogadja jer se desilo pre par sati ali bojim se sta ce biti onih 10 minuta pre sna kad se o svemu razmislja, sta sutra, kako protiv jebene depresije.

Pomirenje NE DOLAZI U OBZIR !!!

pls help, ali nemojte se sad sprdati

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 meseca druze sta vajnujes

Hahaha, slicno slicno.

Samo je moja veza trajala godinu dana, i bio sam najlepsi na svetu i najbolji i decko njenih snova i sve bi dala za mene i ubila bi se za mene i voli me najvise na svetu i prvi sam joj bio u svemu i trese se kad me vidi i sve.

A iskreno, nista od toga nije pokazivala u poslednjih par meseci. Kad sam ja bio svinja i nisam hteo da izlazim sa njom, nisam hteo na ulici da je poljubim, kad dodje kod mene a ja okrenem glavu i kazem ma spava mi se mani me tad je sekla vene. I onda mi neko kaze daj ceni takvu devojku sto te tolko voli (kad god je pozovem ona doleti, kad god ocu pravila mi palacinke! [:D], kad god sam hteo bilo sta radila je... sve...) i kad sam ja poceo da pokazujem emotivniju stranu, poceo da dajem vise nego sto treba ona je pocela da bude ludja da i jednom se omaknula i rekla: "pa sta, sta god da uradim bices samnom" i pocela da izbegava a ja sve vise upado u krizu i sve vise pokazivao emotiviju stranu i ona pocela da me laze i ovo i ono i da glumi ludilo dok na kraju ja nisam raskino da bi je uplasio i ona kaze da vise ne moze da podnese moju ljubomoru, moj svakodnevni pritisak i tako i da me voli i sve ali ne moze jer cu je "povrediti"

poenta. ne znam... eto tako nesto...

samo se potvrdilo ono, sto te vise boli za nju i sto je vise kuliras to te vise voli... i bio sam takav ali mi je posle bilo zao i zajebo sam se... eto... videcemo sta ce da bude...

mada ove teme smaraju...

ps. ignis je u pravu na onom topicu... koji god da je... vepar vepar i samo vepar

pps. a ne volim je nego samo sujeta. glupa sujeta. mada nikad nisam ni voleo.. :(

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

e, to za vepra, nemoj da uzimas zdravo za gotovo, shalu na stranu, volim ja da hejtujem zhene/devojke/ribe posto ih treba hejtovati....

Na konto tvog problema... ako si je voleo.. makar i posle 3 meseca, jebiga, stisni zube, organizuj zivot drugacije, radi one stvari koje su bitne (skola, posao , ortaci), ne trudi se da nadjes drugu devojku (to pomaze jedino ako te bash usere)... to je to.. kazhu da vreme lechi sve, i u pravu su, videces.

A ono, vepar, vepar i samo vepar zajebi...sa zhenom/devojkom treba biti chvrst ali pravedan i nikad neomalovazavati, osim ako neces da je povredis namerno.

to je jebeno to

uzivaj

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

e, to za vepra, nemoj da uzimas zdravo za gotovo, shalu na stranu, volim ja da hejtujem zhene/devojke/ribe posto ih treba hejtovati....

Na konto tvog problema... ako si je voleo.. makar i posle 3 meseca, jebiga, stisni zube, organizuj zivot drugacije, radi one stvari koje su bitne (skola, posao , ortaci), ne trudi se da nadjes drugu devojku (to pomaze jedino ako te bash usere)... to je to.. kazhu da vreme lechi sve, i u pravu su, videces.

A ono, vepar, vepar i samo vepar zajebi...sa zhenom/devojkom treba biti chvrst ali pravedan i nikad neomalovazavati, osim ako neces da je povredis namerno.

to je jebeno to

uzivaj

Pazi , ona je meni sama rekla da sam predobar prema njoj i da njoj treba neki drvoseca da joj jebe kevu i da je upaljuje non-stop. To je bio jedan od vecih razloga sto smo raskinuli (sto me sutnula)

Link to comment
Share on other sites

pronadji utehu u alkoholu.

jasta more! [8D] nemoj vise NIKAD da je pozoves, ako ona tebe pozove, ubodi se viljuskom, stisni zube i pitaj "izvinite, ko je to?", "ne, ja ne znam nikakvu Ivanu", "ne, moja devojka je Ana vec 2 meseca" i kraj. ako te ponovo pozove reci da je pogresila broj i gotovo.

alkohol, drugari, orgije po splavovima... [:p][:p][:p][xx(]

problem je kad izgubis nesto na sta si navikao. resis ga kad shvatis da ih ima svuda gde se okrenes. [^]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pazi , ona je meni sama rekla da sam predobar prema njoj i da njoj treba neki drvoseca da joj jebe kevu i da je upaljuje non-stop. To je bio jedan od vecih razloga sto smo raskinuli (sto me sutnula)

Jel njoj fali hromozom? ili tebi?

- Sada delim mudrost -

Decko, takve devojke su za kurac (chitaj: jebanje) a ne da ih volish.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jasta more! [8D] nemoj vise NIKAD da je pozoves, ako ona tebe pozove, ubodi se viljuskom, stisni zube i pitaj "izvinite, ko je to?", "ne, ja ne znam nikakvu Ivanu", "ne, moja devojka je Ana vec 2 meseca" i kraj. ako te ponovo pozove reci da je pogresila broj i gotovo.

alkohol, drugari, orgije po splavovima... [:p][:p][:p][xx(]

Mudro !!!

Ovako ce i da bude ako ona pozeli da se pomirimo. A sutra cu tako da se napijem, ima da vegetiram bar 2-3 dana

Link to comment
Share on other sites

ma kupi joj 100 ruza, pozovi trubace, igraj go ispred njene terase umazan cokoladom, pevaj joj neku opersku ariju bilo sta pomiri se, kres pomirenja i onda je ostavi... nista lepse, opet niste zajedno sujeta mirna i secaces je se po sjajnom seksu :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

alkohol, drugari, orgije po splavovima... [:p]  [:p]  [:p]  [xx(]

Evo Ignis je precizno elaboriro. Znachi pijanke/roshtiljanje/nekividekipnogprovoda sa dobrim ortacima, smiritje se unutrashnja hemija.

A kad naidje sledetja riba, lepo oprezno bez pushtanja hormona u glavu, hormoni idu dole gde im je i mesto. Voljenje praktikuj kad budesh teo da se zenish, a i onda polako ispipaj teren prvo. Do tada sva ljubav je na vr' kite i to lepo davaj ribi kolko god joj treba.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...