Jump to content

Otkrovljenje !!!


Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao] [roflmao] na KUB!!! :DDDDDD

Uzhasni ste svi... to je pravo otkrovenje... i stvarno.. meni je pravo otkrovenje to shto postoji jako puno ljudi na ruru koji su nepismeni... koji kazhu jer kada bi trebalo jel, jel kada bi trebalo jer.... otkrovljenje (skidanje krova) kada bi trebalo otkrovenje... za uvek kada bi trebalo zauvek... i josh mnogo mnogo sluchajeva....

pravo otkrovenje na ruru mi je bilo to shto sam zaista shvatio da je prosechno pametan chovek daleko gluplji nego shto kazhu...

a sporadichno otkrovenje mi je to shto sam zaista puno likova sa rura upoznao i to onako usputno u nekim razmenama kopija originalnog primera diska koje smo posle unishtavali, jelte. [:D] I to shto su sve to normalni opushteni likovi od kojih vetjina ima zhivot i pored rura :D

[edit] i otkrovenje mi je shto je na ruru ostalo staro measurment vremena [:D] [/edit]

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

nije bash da je otkrovenje vezano za rur vec generalno online alter ega, ali sam to primetio najpre na ruru. zanimljivo je kako se ljudi ponashaju online, mnogo lakshe iznose svoje mishljenje - kad nekoga koga znash iz rl vidish kako postuje po forumima, dobijesh kompletniju sliku o njemu.

ma koliko neverovatno zvuchalo, na ruru se okuplja najnormalnija ekipa sa ovih prostora..

Link to comment
Share on other sites

Osecam da u "pametnoj zgradi" imaju one ,male zamkove, bazene pune sarenih loptica, autic na zetone i teta-animatorku.

Ocu i ja da budem bankar :(

брм брм [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mislim to zbog toga sto je ovo mesto gde covek moze relativno bezbedno da odraste jer slusa standardne probleme koji idu s godinama,

A kako se to tebi nikada ne desi?

Osecam da u "pametnoj zgradi" imaju one ,male zamkove, bazene pune sarenih loptica, autic na zetone i teta-animatorku.

Ocu i ja da budem bankar :(

Ona fora "Drale nam je nesto smoren, dodajte mu jos loptica"? [roflmao]

ma koliko neverovatno zvuchalo, na ruru se okuplja najnormalnija ekipa sa ovih prostora..

Hahahahaha - Kojot - find member's posts U odnosu na to je pisanje u lavabo za male sisice [:D]

Otkrovenje? Migsine avanture sa katolickom crkvom, nisam znao da je toliko religiozan :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja, kad mi se to desi, se nagnem skroz napred i guram tuki dole do bola... ne znam.. ok mi je da pisham u kadu, ali lavabo mi je nekako.. ne

fora je sto ne ide nistha kad ga gurnesh :P

koji su ovo sklopovi rechenica, stidim se [b)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zato ja kad pisam, da prostite sednem.

Jedini problem je dok sam bio mladjahan, i imao jutarnje erekcije, znalo je da projuri kroz mali zazor izmedju daske i solje pa da se zapisham onako rano ujutro.

Link to comment
Share on other sites

Zato ja kad pisam, da prostite sednem.

Jedini problem je dok sam bio mladjahan, i imao jutarnje erekcije, znalo je da projuri kroz mali zazor izmedju daske i solje pa da se zapisham onako rano ujutro.

hahaha kako je cool kad saznas da se nisi samo ti blamirao na tako glup nacina [roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...