Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel vas nervira izraz PLJEKA?

Mislim neki dan uzmem onaj duffov mali flajer cenovnik i vidim da svugde pise pljeka.

jebote ko da se neko obraca malim debilima u obdanistu "oces da ti cika da pljeku"

Link to comment
Share on other sites

slazem se, pljeka je ultra debilno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mene vise nervira sto me lik iz dafa na konjarniku oslovljava sa "mico" vec godinu dana:)pardon,svakog oslovljava sa "mitjo"

pre sat vremena narucujem pojacanu pljeskavicuu on se javlja "zdravo mico,izvoli mico,za deset minuta mico"

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jutros sam malo pljuvao krv, tako da sutra palim kod vojnog lekara, da mi da da snimam pluca. boli me, necu ostaviti pluca na nasipima...

nas posao tamo je apsolutno besmislen, tako da me savrseno boli za njive okolnih mesta...

jos ako imam rak, onda me bole patka, necu sluziti armiju vise :P

btw, palo mi danas na pamet... odjebao bi nekako sve terapije najverovatnije, i ziveo kao skot do prvih bolova... onda tusiranje sa kaloriferom, i zbogom kurcu, na kikindu te nabijem...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

za pochetak se crtka;)

samo shto sam povukao par kontura novog projekta shvatio sam koliko je autocad govno,

prosto se zapitam zashto se na ovo nisam ranije bacio.a da, mrzelo me:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Poenta tih softwarea za "parametarsko modelovanje" je kreiranje 3d modela, a kasnije program sam izbaci sve znacajne preseke i crteze. Mislim jedna od poenti.

Inace proengineer se zna i isplatiti jer cela plasticarska industrija pazove se radi po crtezima dobijenim iz proeng.-a

Inace u nesrecnoj "firmi" gde sam radio svi (mladji od 40) su znali jebenu Catiu, proeng, i jos jedan ne mogu da se setim kako se zove. Sto je najgore i ja sam naucio tu catiu. S tim sto naravno nije postojala ni jedna masina koja bi napravila nesto po modelu iz catie, a na stranu sto nisu smeli nista da objave jer je bila piratizovana :)

Sad kad razmislim svaki od nasih 10-ak kompova iz biroa je bio toliko nakrcan preskupim softwareom (naravno piratskim) da je vredeo vise od fabrike

Link to comment
Share on other sites

bogami ja nikad nisam cuo da neko hejtuje arhitekturu ....

Ultimativni hejt koji je moja lepotica dobila od naseg druga pece :

"jeco sta ono bese studiras"

"etnologiju"

"aaaa, strava. a koji jezik?"

Link to comment
Share on other sites

@Migsa: Dolazim izgleda sad u subotu :)

@DayWalker:Svakako jedna od opcija :)

@badnick:Nemam neku zelju da obilazim marakanu , obicicu je iovako za 3 kola :)

Covece , treba da popisem sve ovo , gde je sta.Ima da se najedem ko svinja kad dodjem :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Inace u nesrecnoj "firmi" gde sam radio svi (mladji od 40) su znali jebenu Catiu, proeng, i jos jedan ne mogu da se setim kako se zove. Sto je najgore i ja sam naucio tu catiu. S tim sto naravno nije postojala ni jedna masina koja bi napravila nesto po modelu iz catie, a na stranu sto nisu smeli nista da objave jer je bila piratizovana :)
Kod nas za sada svega 4-5 firmi imaju legalan proE i to od skora, a pricha se da je poslednji kupac bio mile dragic:) catiju josh niko nije kupio upravo zbog problema sa povezivanjem na makine, tachnije loshe podrshke od strane proizvodjacha. jel sam rekao loshe, mislio sam nikakve.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

treba da vozim sestrinog decka gajbi.

ova nedelja je jako bila paklena.

sta se sve desilo.

bice suma sumarum u nedelju. mami 2 dine.

e onda cu da dodjem uvece kod ortaka da se odsrafim od alkohola.

pa da nastavim sutradan kod ortakinje na djendanu.

jebem ti zivot.

ali.

zivot je lep. cak i sada.

svako zlo za neko dobro.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Poenta tih softwarea za "parametarsko modelovanje" je kreiranje 3d modela, a kasnije program sam izbaci sve znacajne preseke i crteze. Mislim jedna od poenti.

Inace proengineer se zna i isplatiti jer cela plasticarska industrija pazove se radi po crtezima dobijenim iz proeng.-a

Jebote, dva puta citam poslasticarska industrija i sve se nesto mislim a sta ce siptarima da prave 3d modele i preseke kolaca? [roflmao]

@topic: Ustao, nerviram se oko nekih stvari koje moram da zavrsim i tako.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...