Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Zvali me danas na kućni u vezi neke ankete za energetska pića??Prilično čudna metoda.

Danas gledam da se odmorim maksimalno a možda odem do nekog ortaka i neki basket da opičim.

E da,i usisao sam celu kuću...kako sam vredan

:=)

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pice ne zovete .. ccc

pa el negro organizuje sve...kapiram da cemo posedeti na cuku vremena na kafi i paljba...ja bar necu duze, idem da spavma..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odlichan dan - prvo bio sa dedom na ruchku i pojeo ogromnu karadjordjevusniclu i govedju corbu. Burazeru bio rodjendan pa se deda otvorio i dao nam neki kesh. U merkuru sam kupio Total gym, odlichna je sprava. Ima do leta da izgledam kao chak noris [;)].Sem uzashne brade, naravno...posle se malo ponovio u springfildu a kada sam dosao kuci, saznao sam da keva ide u selo veceras, da ostajem sam ali da mi je ostavila rolovano pilece belo meso...

samo mi riba fali da dan bude kao iz snova, ovako moram da ostanem gajbi i uchim uz rolovano pilece...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

idem na neko cepi sa ortakinjama od svih mogucih kombinacija spao sam na ovu jednu. bolje i tako nego da se isprdim na sve strane ovako sam bar preshao 20str

sad kad pochnemo da razmenjujemo "teretana" priche...koliko ti mozesh da dignesh, chime se radish, zobnatica ili lipicaner...

hahaha da i to dozivim. mada imash ti josh puno do tih teretana pricha :). sprava je kul al jednom kad dosegnesh maximum na njoj onda je beskorisna .. al dobro mora od negde da se pochne.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

idem na neko cepi sa ortakinjama od svih mogucih kombinacija spao sam na ovu jednu. bolje i tako nego da se isprdim na sve strane ovako sam bar preshao 20str

hahaha da i to dozivim. mada imash ti josh puno do tih teretana pricha :). sprava je kul al jednom kad dosegnesh maximum na njoj onda je beskorisna .. al dobro mora od negde da se pochne.

ma brate, ne treba meni tvoje telo. samo da mi se vishe ne desava da kada trchim i zakochim, ja stanem a stomak nastavi po inerciji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bila sam napolju sa ortakinjom i produvala se posteno , fala bogu , pms me ubija ... ne verujem koliko sam ispizdela... :)

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

dacu ti tablu bendzosa ^_^

raspadam se, valjda cu se nocas naspavati...sad cu spustim roletne, otvorim prozor, ugasim telefone, pustim neku ambijentalu, i K.O.M.A.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

divim se cinjenici koliki deo foruma mogu da vidim na jednom ekranu 
da ti otkriem jednu tajnu. ako updejtujesh operu sa verzije 7.xx na recimo 8.5o videcesh josh vishe:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam upoznao sistem of af downdgrl... na nekom rodjendanu u kacu *mom rodnom mestu)....... sa njeniomdeckom..... ako je to bila ona>!?????opet sam pompio i bio mi je ukljiucenrur..sta god to nciol.. pzp

poz

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...