Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kojim povodom se vakcinises:)...znam da je od pre par godina vakcina protiv b uvedena kao obavezna za sve novorodjene kod nas, ali ti si ipak malko stariji:)...prosle godine kod nas na faxu organizovali dz vakcinaciju, ali ja propustio...a i ovako su bile nege shugave koreanske vakcine:)

btw, ako me ne bude mrzelo danas mozda odem na trcanje

da trebalo bi uskoro da kod nas bude redovna.

ali zbog USA vize moram da se vakcinisem protiv raznih gluposti... medju kojima su i 3 (!?) vakcine protiv hepatitisa B...

kao da dolazim iz Afrike jbt....

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E ZerBah, ajde baci torrente preko kojih si skinuo prvu sezonu

Nashao sam na torrentspy jedan torrent koji ima sve epizode iz prve sezone (13 + 2 pilota) i 14 iz druge. Sve to zajedno je 10.5 Gb, mislim da cesh ga lako naci, samo kucaj Battlestar Galactica u searchu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

da trebalo bi uskoro da kod nas bude redovna.

ali zbog USA vize moram da se vakcinisem protiv raznih gluposti... medju kojima su i 3 (!?) vakcine protiv hepatitisa B...

kao da dolazim iz Afrike jbt....

a to li je znaci...jebiga, poznato je da su ameri rigorozni po tom pitanju...inace vakcina za b se daje u 3 doze obicno...

btw, bio na basketu prvi put ovog proleca!!!omglikewtf....i crko sam naravno...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bilo dobro na bajsu danas, čak je i ćebe držalo rastojanje :))

istuširao sam se i najeo svetski (piletina, bareni kukuruz, dinstana paprika, đus), ima da spavam ko beba..

Link to comment
Share on other sites

bio kod dede na groblju...prespavao sam i pt do tamo,i kad smo se vracali..

trebao da odem do ortaka nesto...i mrzelo me...

malo pre sam u "grand paradi" video da imaju nesto sto se zove " nebovizija" (ili tako nesto) gistro,Sloba i ekipa se glupiraju na nebu [b)]

da li je moguce da su toliki indijanci?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

definitivno sam se prejeo juche, pa danas egzistiram na relaciji soba - kupatilo.

Jedino sto me je nasmejala jeste nasha glupost - morace ponovo da prekopaju deo nemanjine jer na jednom delu tramvaji zakachinju jedni druge retrovizorima.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ahaha da, juche sam se vracao od babe sa kevom i bash mi je to isprichala, koji degeni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

igrao basket na Starom DIFu.

likovi igraju odlicno... jesam popio dva lakta, i ruke su mi i dalje crvene ipak je basket bio sjajan.

moram jos da se trudim da mogu da se nosim sa starijima...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

morace ponovo da prekopaju deo nemanjine jer na jednom delu tramvaji zakachinju jedni druge retrovizorima.

hit :) ma jel to mogutje? :) Ovo vec mozhe da se desi samo kod nas (znate da ja nisam da to govorim, smatram da je trulo). Dobro su proracunali barem sirinu shina ;>

Link to comment
Share on other sites

pa nije kraj sveta, mada ce barem pet dana da rade na tome i sigurno ce se videti da je asfalt krpljen...

pre par godina su tako radili ulicu Kralja Milana (srpskih vladara) kada su provalili da su stavili asfalt ali da nisu zavrshili radove na vodovodu u celoj duzhini ulici.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jel se to helanke vracaju u modu? U sustini nemam nista protiv iako je to deo najgore mode ikada, osamdesete. Video sam nekoliko devojaka kojima su stajale fenomenalno, noge, savrsene, guzovi, dva odvojena entiteta. Ali stvarno ne mogu da verujem da su se helanke vratile u modu, jebes ti to!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jebo helanke, kacketi su usli na velika vrata. uhuh. pa kad proture onako repitj. jaojao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...